neděle 28. dubna, 21:27 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: remoska

Používáte remosku?

Datum: 16.08.2007 16:49
 

Používate na něco remosku? Já se přiznám, že by mi dost chyběla. Dělám v ní pravidelně žemlovku, zapečené těstoviny, francouzské brambory. Mamka v ní peče třeba kuřecí stehna nebo dokonce některé buchty.

 

Pokud máte recept na nějaké rychlé "remoskové" jídlo, sem s ním. Děkuji.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 9
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 07.02.2010 16:32
     

    Já v ní dneska pekla králika winking smiley pro větší rodinu nevim, to mi přijde lepší trouba, když už ji človek stejně má, ale pro nás dva nemá cenu žhavit troubu, když se to krásně upeče v remosce...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Používáte remosku?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 07.02.2010 16:45
     

    Souhlas thumbs down Na ty "malé objemy" je to fakt výhodná věc. A taky na chaty, chalupy a nebo na zahrádku.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 08.02.2010 10:15
     

    No, do tak malé chatičky jako máme my by byla ideální. I s tou kůrčičkou jste mě přesvědčilygrinning smiley .

    Teoreticky vzato jste mě přesvědčily. Pravda je, že cena je taková, že nákup taky budu muset ještě o nějaký měsíc odložit. Teď je dost placení - pojištění, popelnice, atd,.... Ale je v pořadígrinning smiley

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 12:50
    Hodnocení fotografie "Používáte remosku?": 5
     

    Já ne, protože žádnou nemám. A ty historické už jsme zlikvidovali. smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 12:57
     

    Uvažuju o nové, výhledově, staré mě opustily. Kouknu na Aukro co to stojí.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 12:58
     

    Jájo není to nic levného, ale na aukru určitě najdeš nějakou výhodnější, nová to chce pár tisíc...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 13:04
     

    Taky jsme staré zlikvidovali. Místo ní mám elektrickou pečící pánev. Jasně, nejdou v ní buchty, ale na ty ji nepotřebuju. Je bezva na cokoliv. Má velkou plochu. Dobře se v ní kromě houbových škvarečků dělá taky španělská paela nebo hodně řízků najednou winking smiley Tahávala jsem jí i na dovolenou

     
  • Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 13:10
     

    Taky ji mám doma. Peču v ní vepřová kolena.

     
  • Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 13:10
     

    Vidíš porovnám výhody obou.Drahuš dík.

    Starých remosek jsem vystřídala několik. Koukala jsem nová je fakt pěkná a bude dobře sloužit (ten hliník se moc napékal a byl naprd) to vypadá na Ježíška na příští rok :-). Mám el WOK taky suprovej, ale byl to šmejd z Makra a začíná se mi loupat teflon. Kupovalo si nás ten Wok tenkrát asi osm známých a jsem poslední komu vydržel, v létě v tom vařím i polívku abych nemusela topit. Tak musím najít nějaký optimální el. spotřebič co by zvládl co nejvíc funkcí. Ona spoustu toho zmákne i pekárna :-) (rizoto, zapečené brambory, sekanou) člověk si musí umět poradit

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 13:16
     

    Jajo, pánev je taky teflonová. Nepoužívám jí zas tolik, tak nemám ponětí, jak vydrží. Ovšem koupila jsem jí na Aukru novou asi za čtyři stovky, takže to šlo

     
  • Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 13:17
     

    JJ to je hezká cena. Koukala jsem na remosky to je kolem 2.500 kč to je dost.... Ale něco si budu muset pořídit po Vánocích to začnu sledovat

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 13:18
     

    Honzo, jak pečeš to koleno?

     
  • Status:

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 13:23
     

    Drahuš, dá se péct úplně normálně, jako třeba kuře, ale já jsem to vylepšil tak, že ho vykostím a pak to masíčko vytřu česnekem a zabalím do něj anglickou slaninu, nebo špíček a vznikne jakási roláda.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 13:38
     

    A to pak pečeš v té pánvi, jo? To je bezva. Já jí spíš používám na vaření, či smažení, ale na klasické pečení ne smiling smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Používáte remosku?

    Datum: 13.12.2010 13:55
     

    Nemám...ale nostalgicky na ni vzpomínám. Nedávno šel o remoskách v tv pořad...tuším, že Pod pokličkou. Uvažuju, že si ji přeci jen pořídím...a nebo půjdu taky do nějaké pečící pánve. Ještě nevím... winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.