pondělí 29. dubna, 01:41 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Studená kuchyně
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Studená kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Andora
Status:

pomazánka "Sloní žrádlo"

Datum: 11.08.2006 07:57
 
2 lžičky kečupu, 1 lžička oleje, 2 lžičky octa, 4 lžičky hořčice, 1/2 lžičky chilli a 2 kostky cukru svaříš a necháš vychladit. Do toho nadrobno pokrájíš cca 40 deka měkkého salámu, 1 cibuli a 3 okurky,můžeš i česnek a přidáš jednu 250 ml majolku a je to. Mě to teda nijak zvlášť nechutná, ale náš mladej to chce pokaždý, když přijede a i když jedeme tam, tak to už je takové nepsané pravidlo, že sklenici vezu.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: pomazánka "Sloní žrádlo"

    Datum: 03.01.2010 14:13
     


    Andora napsal(a):
    2 lžičky kečupu, 1 lžička oleje, 2 lžičky octa, 4 lžičky hořčice, 1/2 lžičky chilli a 2 kostky cukru svaříš a necháš vychladit. Do toho nadrobno pokrájíš cca 40 deka měkkého salámu, 1 cibuli a 3 okurky,můžeš i česnek a přidáš jednu 250 ml majolku a je to. Mě to teda nijak zvlášť nechutná, ale náš mladej to chce pokaždý, když přijede a i když jedeme tam, tak to už je takové nepsané pravidlo, že sklenici vezu.

    já věděla, že to tady někde bude! mls smiley Dostala jsem od kamarádky tác chlebíčků, pídila jsem se po tom,co je pod šunkou a eidamem a byla to tahle výtečná pomazánka! thumbs down

    Asi se dokopu a stvořím ji taky. To prostě nemá chybu!

     
  • Autor: Reklama

    Re: pomazánka "Sloní žrádlo"

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: pomazánka "Sloní žrádlo"

    Datum: 03.01.2010 14:14
     


    doktor1 napsal(a):
    ja ten salam melu

    my strouháme na kedlubnovém struhadle

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: pomazánka "Sloní žrádlo"

    Datum: 03.01.2010 17:15
     

    Tu pomazánku musím zkusit. Já tohle znám jako salát zvaný Prdeláč, liší se hlavně tím, že je tam hodně rajčat. Přidám recept - 2 lžíce oleje, 2 lž. octa, 2 lž. hořčice, 2 lž. kečupu, 2 kosky cukru, 3 lžičky worchestru (vše svařit za stálého míchání). 2 velké cibule, 2 okurky, 1/2 kila špekáčků (na půlkolečka), 2 malé majolky, hodně rajčat. Vychladlý nálev se vším smíchat a nechat proležet do druhého dne.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (14.11.2019 16:15)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: pomazánka "Sloní žrádlo"

    Datum: 03.01.2010 18:02
     

    Věrko, myslím, že jsi sem ten recept už dávala, přiznám se, že ta rajčata mě trochu odradila, ale možná to může být dobré winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: pomazánka "Sloní žrádlo"

    Datum: 03.01.2010 18:19
     

    Jo asi už to tady bude. V létě je to hodně osvěžující. Děláme to právě v době, kdy máme nadbytek rajčat. Neboj se a zkus to. Věra

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: pomazánka "Sloní žrádlo"

    Datum: 09.10.2010 17:44
     

    Pomázánku jsem si nachystala na chlebíčky na zítřejší oslavu, dozdobím je už jen zeleninou. Mňam, je to dobrota, už se na ni těším.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Studená kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.