pondělí 29. dubna, 12:45 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Police z krajinek

Datum: 09.08.2006 17:00
 
Muž chce dělat police v bytě z krajinek. Nemáte někdo fotku nebo odkaz na nějaké stránky, kde bych si to mohla prohlédnout a mít alespoň jakous takous představu, jak to může vypadat?? Díky.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.11.2006 15:09
     

    grinning smiley Naprosto přesné!!! Jakmile to jenom trochu funguje ve své "základní" funkci, je splníno... Podbíjeli jsme teď (v září, říjnu) domek. Máme malý domek. Byli na to tři! Podbíjeli, podbíjeli a já se trochu radovala, protože jsem si říkala, že jakmile je u toho ještě někdo jiný, buď mého muže přidrží nebo to půjde rychleji a než se chlap rozkouká, bude hotovo. HOUBY!!eye rolling smiley  Kus vzadu, jeden vikýř (jaké i/y po v??) vpředu prostě nebyly... TO SE DODĚLÁ ... Kde se vzal, tu se vzal, po několika týdnech čekání na to TO se u nás doma objevil jelen, možná, že to byl i lev, možná jenom despotická manželka (ten andělíček tu není?) a... přede dvěma dny se TO podbilo, ještě chybí jedna palubka a zatřít a TO se dodělá a tak zase budeme čekat několik týdnů, měsíců?????? Do háje, kde je ten jelen?grinning smiley

     

    Příklad s obrázky je naprosto ukázkový. My měli koupená nějaká svítidla už od loňských Vánoc, přidělalo se TO až teď v říjnu - byl tu jelenwinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Police z krajinek

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.11.2006 15:21
     

    Před nastěhováním sem (bude to tento týden rok) se dělala přípojka plynu do baráku plus rozvody. Trubka s plynem se vede po baráku. Tedy vysekalo se ve fasádě místo na trubku, kolem celého baráku. Na jaře si soused přál, aby to muž zadělal alespoň z té jeho strany. Takže soused ho vlastně donutil to udělat. Zezadu to samozřejmě není, v tom případě já nemůžu vzadu udělat ten záhon se stinnýma rostlinama a nemůžu vysadit břečťan. To jsou takové věci, které já prostě udělat nemůžu (to zazdění) a naopak potom stojí moje práce. To mně štve, protože já bych dělala, ale nemůžu!!!

     
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.11.2006 15:41
     

    thumbs down

    To bylo dobrý!

    Teď já:

    Stavěli jsme  - muž dřel, já komentovala a sem tam velmi nenápadně pronesla nějakou nepatrnou připomínku. Před nastěhováním linky (jsme tu od dubna loňského roku): "Miláčku, tady dole v rohu je mokrý flek, to se mi nelíbí, nemůže být prasklá trubka? (ten andělíček)" "Co zas máš??? Ne, trubka určitě prasklá není a ta voda je tu proto, že v koupelně není utěsněnej (užnevímcotobylo). Teď to utáhnu a ono to vyschne..." "Ale Rostí, to se mi nezdá...". Kuchyňská linka se nastěhovala, bydlíme a na dlaždicích mokré spáry. "Rosťo, ty spáry jsou mokrý, voda v kohoutku se mi zdá nějak cítit a má divnou chuť, jsi si jistej, že není prasklá ta trubka nebo nemůže bejt třeba porušenej spoj??? Ten a ten mi říkal, že je to možný..." "NENÍ!!!" Po dalších několika měsících v domku. Už zatepleno a nataženo nějakým tím lepidlem, zatím stále bez fasády. Postupně stoupá vlhký flek po špaletě u okna nad TÍM místem.... "Rosťo, to není dobrý, viď?" "No, Kačí, není. Já se na to vykašlu, to jsou furt ňáký problémy. Doufám, že není prasklá trubka nebo že není blbě spoj... Musím to vyřešit, TO se musí opravit."  Panika na mé straněeye popping smileyeye popping smiley "Zlato, asi na to CHCEŠ zavolat odborníka, že jo???!!! NEMÁŠ čas, viď ...". "HM, zavolám vodáky..." "A kdy?" "No, hned, jenom teď skočím...........". Za několk týdnů. Už se odlupuje omítka na špaletě i okolo po zdi se drolí štuk.  "Zavolal jsi ty vodáky?" "Já na to zapoměl, ale musím jim zavolat. Tohle už není dobrý! Musíme to stihnout před zimou..." Ano, skutečně jsme to stihli. Letos v září! Byl špatný spoj trubek u teplé vody, unikala....grinning smileywinking smiley

    Tak, co máš Ty?smoking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.11.2006 15:54
     

    grinning smileygrinning smiley

    Po sestavení kuchyňské linky muž naplánoval, kam a jak přijdou police na kořenky. Já koření nouzově v nějaký krabici, špajz narvaná (protože nová ještě není, tam je umístěn matrijál winking smiley) a docela se mi s tím špatně manipulovalo. Několik urgencí, cože bude s těma kořenkama. Přivezl kořenky. Když na ně nemám police , tak putovaly prázdné do skříně. Dalších několik urgencí, že se mi špatně hledá to koření ve špajzu. On: máš přece kořenky!! (vrrrrrrrr).  Po půl roce jsem nevydržela, kořenky naplnila kořením a naskládala do špajzu jak se dalo. Nedávno on: V tom špajzu je binec, nemůžu najít...užnevimco z koření.

    Podobně to bylo s králíkama. Pořídit si nejprve králíky a teprve potom budovat králíkárnu...to se může stát jen u nás. Těch 14 dní, co muž dělal králíkárnu, byli všichni pohromadě.confused smiley No alespoň jsou mladí!!!grinning smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 15.03.2007 23:03
     

    Moni, záleží na tom, v jakém stylu interiér vytváříte. Pokud to všechno máte ve starém venkovském stylu, nebála bych se krajinek (někdo říká odkory). Jen pozor na tu kůru. Tu bych tam nenechávala-musela by být asi specielně ošetřená, protože jinak bys mohla mít po čase v domě katastrofu. Broučci pod kůrou jsou potvory.

    A jinak s tou pracovní aktivitou vím, o čem se tady píše. Měla jsem několik let rozklížený vál na těsto. "Nikomu" to nevadilo až do chvíle, kdy jsem doličné tři kousky opřela o zeď vedle koše na odpadky. Byla jsem dotázána proč to tam je. Já na to že na vyhození, protože to k ničemu není. No a druhý den po příchodu z práce jsem měla vál slepený - slouží dodnes. Asi je to všude stejné. Oni ti naši pokladové totiž nemají rádi titěrnou práci a takové to pečlivé vychytávání maličkosti při dokončování-zkrátka chybí jim trpělivost. Ale jinak dobrý, ne spinning smiley sticking its tongue out ?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 16.03.2007 07:20
     

    Daso...jojo, s tou kůrou je to fakt. Tchýně má na chalupě z krajinek takovou dlouhou polici nad okny. Vypadá to moc hezky. Tak nějak si to představuju i tady.

    A máš pravdu...ty maličkosti jim (našim drahým) lezou na nervy. Je to ,,nedůležité´´, čili to počká.winking smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Police z krajinek

    Datum: 16.03.2007 09:33
     
    Moni,Kačí,dovolíte aby som Vám do toho vstúpila? Riešenie podobných situácií je u mňa uľahčené tým,že tchýně býva až na Slovensku a manžel občas zatúži navštíviť ju. Já už na to čakám lebo to je pre mňa šanca! Stačí prehlásiť: nepojdem na Slovensko,pokial nebude spravené to a to.To by ste čumeli na ten fofr akým dokáže vyriešiť problémy,čo sa vliekli aj pol roka.grinning smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 24.03.2007 23:46
     
    Anny - dobré eye popping smiley ale co použít když na Slovensko nejezdí? confused smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.03.2007 07:14
     
    p5090003_2.jpg

    Dě včata,tady můžete posoudit,jak vypadají krajinky v interieru.Já bych to asi nepoužil,ale naši mladí mají jiný názor.

    JABRAKA

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.03.2007 08:17
     
    jabraka...mně se to líbí.winking smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.03.2007 14:30
     

    To Mona,

    Do toho.na pile jsou k mání krajinky jako palivové dříví,z jedné strany ohoblovat nahrubo,z druhé na čisto,přebrousit a natřít lněným olejem nebo fermeží.po zaschnutí přebrousit a p=řípadně lakovat lakem v disperzi.

    JABRAKA

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.03.2007 14:42
     
    jabraka...díky. Něco už máme ve stodole. Prý to schne.winking smiley
     
  • Autor: Lenka33
    Status: nováček

    Re: Police z krajinek

    Datum: 26.03.2007 00:11
     
    Jabraka -ze zvědavosti jsem nakoukla do diskuze "Police z krajinek".....to obložení v interiéru je pěkné, takový kus přírody doma. A toho mladého muže v zelené mikině dobře znám, heeč. To je syn ?winking smiley
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.