neděle 28. dubna, 20:54 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Plánované menší změny na weeku

Datum: 06.04.2009 10:38
 

Ahoj,

někdy v tomto týdnu dojde na weeku k menším změnám.

Nepůjde o nic zásadního, spíše o pár kosmetických úprav.

Píši to raději dopředu, ať se pak někdo nelekne smiling smiley

 

Co se změní:

- odstraním pravý sloupec a celkově se na stránkách bude zobrazovat méně informací

- titulní strana dozná menších změn. Diskuze a Galerie půjdou do popředí, Blog etc naopak pryč

- Bazar a Adresář postupně utlumím (resp. transformuji na něco jiného, ale to to bude součástí další fáze)

 

Funkčně dojde k jednomu rozšíření:

- Budete mít větší přehled, co vaši prátelé dělají na weeku. Zobrazí se vám takový stručný seznam, kdy kdo přišel, kam co napsal atp. (jen "veřejné informace", např. o psaní SZ se nikdo nedozví).

Proto to píši i takto dopředu - pokud máte v přátelích někoho, u koho nechcete, aby dostával takové informace, tak zvažte, zda jej nesmazat z přátel.. (zobrazovat se to bude jen u "Vzájemných přátel", tj. tam s tím souhlasí oba.)

 

Jako u všeho, změny nejsou ještě finální. Budu to pak ještě dál korigovat ..

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 18:40
     

    Také mi to přijde zbytečné..ten pohyb přátel...Pokud něco důležitého nepřečtu, třeba nějakej dotaz na mne, tak mi daj vědět v SZ, abych se koukla tam a tam. winking smiley Není to pro mě nijak důležité..kdo kde co a jak.. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plánované menší změny na weeku

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Plánované menší změny na weeku

    Datum: 06.04.2009 19:06
     

    pro mě to nebude nic využitelného - když urvu chvíli a jdu se sem podívat, tak projdu diskuze, podle toho, které jsou aktuální nebo, které si vyhledám, protože mě zajímají, ale abych je prohlížela podle toho, kdo z nás - vás, kam přispěl to ne winking smiley , a jestli někdo otevřel week v šest ráno nebo v poledne mě ani tak nezajímá - to už bych byla třeba pro, aby se ukázalo, kdo je online - ale i to by bylo asi docela nepřehledné, protože mnohé/mnozí z nás jsou připojeni stále smiling smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.