sobota 27. dubna, 22:41 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Péče o nohy

Datum: 11.07.2008 08:36
 

Potřebuju poradit, co používáte na ztvrdlé paty. Škrabky, pemzy, krémy atd. Díky. winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Péče o nohy

    Datum: 11.07.2008 19:53
     

    Holky, von mi ten nehet stejně porád zarůstal, tak jsem s ním zatočila, že se musel divit. Teda, já se taky divila, bolelo to. Ale už je to dobrý, už zase běhám za klukama. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Péče o nohy

     
     
  • Status:

    Re: Péče o nohy

    Datum: 14.07.2008 08:37
     

    Mono mám tu za těch 1149 Kč. Je to jak manikůra tak pedikůra. Je to do sítě, takže výhoda, že nemusíš věčně dokupovat baterky. Pak mažu spec. krémem na nohy od Oriflame, ale vyzkouším určitě ten od holek tady. Chodím skoro pořád naboso a na zahradě jen v cuklích, takže hrubnou teď přes léto nějak rychleji. Hlavně se to musí dělat nasucho a nejlépe někde venku. winking smiley

     

    [www.prozdravi.cz]

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Péče o nohy

    Datum: 14.07.2008 08:43
     

    Kofilo... eye popping smiley to vypadá dobře. thumbs down Díky za tip.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Péče o nohy

    Datum: 14.07.2008 08:51
     

    Já používám jen pemzu....Jo a když se mi náhodou udělá prasklinka, tak do ní vetřu placentu a je rázem po problému..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Péče o nohy

    Datum: 14.07.2008 09:28
     

    Kofilo, vím, že by to patřilo spíš do "nářečové", ale co jsou to "cukle"???eye popping smiley confused smiley winking smiley

     
  • Status:

    Re: Péče o nohy

    Datum: 14.07.2008 09:44
     

    No, Anavi, ty mi dáváš ! Teď si fakt nevzpomenu, jak se to řekne česky. Sandál ? To zrovna češtinou sice taky nezavání. Prostě je tam jen podrážka a pásek přes nárt, aby to drželo. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Péče o nohy

    Datum: 14.07.2008 09:49
     

    pantofel?

     
  • Status:

    Re: Péče o nohy

    Datum: 14.07.2008 09:52
     

    Já nevím ! Asi jo ! grinning smiley

    U nás jsou zase pantofle jakože hezčeji řečeno papuče. eye rolling smiley

    Ale mám prostě holou nohu, tak se mi tam dostane i nějaké to smetí a prach a hlína a nohy jsou dříve vysušené. winking smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Péče o nohy

    Datum: 14.07.2008 23:48
     

    Holky holky, nevěrnice jedny nono smiley na cukle a pantofle jsem vám udělala celou kolonku a vám to nestačí? eye rolling smiley Za odměnu mi naplkejte i něco do "nářečové" grinning smiley

    A na nohy používám taky pedikérku (když je čas) a jinak odmočit a pak použít takovou jakoby silonovou rukavici (má být masážní, ale celkem funguje i na tohle) winking smiley

     
  • Autor: Deniska.85
    Status: nováček

    Re: Péče o nohy

    Datum: 19.10.2017 14:21
     

    smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Péče o nohy

    Datum: 30.08.2018 17:10
     

    [www.lidl-shop.cz]

    holky to je bomba. Moje letitá pedikérka s podnikáním šlehla, tak jsem si za ní našla náhradu a můžu říct, že je to super za pár kaček thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Péče o nohy

    Datum: 30.08.2018 17:16
     

    Irisko, já to mám už asi 2 roky a považuji to za vyhozené peníze.

    Aspoň kdyby to bylo do sítě, protože baterky moc nevydrží. Používám jen v případě, že už bych potřebovala pedikúru, ale musím si obléknout silonky, tak tím vyhladím kůži, abych je nezničila. Ale že by to bralo vyšší vrstvu kůže, to ani náhodou. Možná, kdybych si to dělala denně. Ae to by pak vyšlo spotřebou baterií mnohem dráž než i luxusní pedikúra.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Péče o nohy

    Datum: 30.08.2018 17:20
     

    baterky mám nabíjecí a zatím jsem mooooc spokojená winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Péče o nohy

    Datum: 30.08.2018 17:23
     

    Když jsem to použila poprvé, tak po chvíli to šlo nějak lenivě, došlo mi, že už jsou slabé baterie, protože je to dost spotřebovává. Brzy jsem to odložila na dno šuplete. Ani nevím, jestli to tam ještě je.

    Ale mně se dělá dost silná kůže, já potřebuji pořádnou mokrou pedikúru každý měsíc. Ta suchá je taky fajn, ale nevezme to tak důkladně. Pro mě prostě není dost razantní.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Péče o nohy

    Datum: 30.08.2018 17:33
     

    aha, tak mě to vyhovuje a jsem ráda, že to mám. Akorát mi dělá problém se ohnout grinning smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.