neděle 5. května, 11:22 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kultura
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Názvy hudebních skupin

Datum: 23.10.2006 15:59
 
Já to téma dám i sem: Dnes jsem na místní autobusové zastávce viděla plakát na koncert skupin Kikiny bikiny a Morčata na útěku. Ještě kousek od nás působí skupina Komunální odpad. A na netu se mi zjevila skupina Nekuř toho tygra. grinning smiley" alt="grinning smiley" src="http://i.living.cz/living/smileys/x_grinning.gif" border="0" />Dcera zas zná nějakou skupinu Smažené ještěrky nebo tak nějak. Znáte také nějakou?
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 01.11.2007 21:44
     

    Panebože, vo co všechno já přídu, taková sranda a já nevim, že to tady jegrinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Názvy hudebních skupin

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 02.11.2007 06:07
     
    Evano občas není na škodu zalistovat...taky nacházím perly,které jsem prošvihla... winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 02.11.2007 18:06
     
    Evano, už jsem taky objevila pár zahrabaných pokladů smiling smiley, takže když mám někdy čas tu být dýl, vezmu to třeba deset stránek zpět a nestačím se divit, co vše mi uteklo!!! winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 31.12.2008 11:05
     

    Nevím, jestli to tu už nebylo, ale objevila jsem tuto skupinu:

    Jablko znetvořené lidským faktorem

    grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 31.12.2008 15:43
     

    u nás válí skupina O NIČEM,ale jak to tady čtu,tak je to fakt o ničem,budu si muset víc všímat plakátů.winking smiley

     
  • Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 02.01.2009 17:50
     

    U nás jednou hráli Houpací koně - název odpovídal grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 02.01.2009 18:13
     

    Lenko, ty znáš Doutnající pařezy??? Pro naši rodinu kultovní název grinning smiley

    Libi, Ta Jana z velký ohrady thumbs down thumbs down Výborná zpěvačka, přijde mi jak Lucie Bílá křížená s Radůzou.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (02.01.2009 18:24)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 02.01.2009 18:15
     

    Já zapomněla přihodit nějaké moje - Dusot dusících se králíků, Žížalí dusot

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 02.01.2009 18:21
     

    Žížalí dusot znám - hrál (jestli ještě hraje nevím) tam manžel mojí sestřenice grinning smiley a přiznávám se, že jsem je ještě neslyšela stydlin smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Lhoťanda ze Salačky

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 29.06.2009 09:12
     

    tak se přijeď podívat do Lhoty na nějakou zábavu....ted byla pouťová a bylo to skvělý :-) a a jak se jmenuje manžel sestřenice ?

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 29.06.2009 09:30
     

    Skvělá diskuze, jsem se pobavila. U nás hraje Durchumdurch a pak znám Iné Kafé a Detonátor. Pak přišel můj a říká, že znal kapelu Šíleně mutující stařenka. No a sestra jelikož je fanynka některých kapel tak přihodila Čerstvý schody, Ty zmrde! , Kus žvanca, IQ opice, Půjčovna iluzí, Gutalax, Kapénková infekce.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 29.06.2009 16:09
     

    u nás ted často hraje rozjetý zips.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 29.06.2009 16:59
     

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Simi grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 04.08.2009 20:07
     

    grinning smiley Vyčůrat a spát, H2SO4, Zvlášňý škola, Bačkůrky z mechu.... z programu Rock na Valníku.. grinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Názvy hudebních skupin

    Datum: 05.06.2010 13:15
     

    přihazuju další neméně zajímavé grinning smiley grinning smiley - Rezatý Rakety, Dusot dusících se králíků, Raketoví motoři, Batoh krawin, Blikající miminko, Caesarovy kanady, Extrudovaný výrobek, Dozor na koupališti, Závada na mikrofonu, Zpožděnej vlak, Yetiho lavinovej efekt, Vodopumpamosomlejn, Vychcaný knedlíky, Vylitý hyeny, Trochu na palici,The ústav, Surové Zneužití Panenky, Spínací špendlík, Smirkowej hammer, Ráďa smráďa and the gang, Ráj houbařů, Prashivé kombinézy, Půlnoční svoz popela, Močovej měchýř, Komunikace mimo provoz, Hádramašmátra, Horníčkova diktatura, Hrábě v bábě, Hrubá chiba, Kolektivní halucinace

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kultura (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.