pondělí 29. dubna, 02:48 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert

Na první pohled

Datum: 22.07.2007 21:51
 

Původně jsem vyrazila na internetovou procházku, abych zvěděla cosi ke kuchyni. Hledané jsem samozřejmě nepotkala, zato však snad první, alespoň co mi moje prachmizerná paměť slouží, tzv. solitérovou kuchyni Ikea Varde v konkrétní realizaci, čímž jsem svou výpravu začala pokládat namísto průzkumné za objevitelskou smiling smiley a na další pátrání po hledaném se okamžitě vykašlala, abych pročítala a bloumala "u cizích".

 kuchyň z ptačí perspektivy

Kdo se rád podíváte, nahlédněte dál, protože tato záležitost stojí za pozornost celá.

Když staré souzní s novým

[www.e-architekt.cz]

přístavba

v prostoru

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 9
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 03.02.2008 00:06
     
    Hanulko, nádherný snímky thumbs down Máš vkus winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Na první pohled

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Na první pohled

    Datum: 03.02.2008 11:56
     
    Mě štvete. Musela jsem se dokonce zaregistrovat, abych to viděla hezky bez těch vodoznaků. Teď tam strávím mládí grinning smiley
    Spousta těch interiérů je tak krásných, ale pro mě naprosto odosobněných, ale třeba v tom jednom mě zaujala koupelna. Přesně takovou barvu si představuju pro tu svoji.



     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (03.02.2008 12:05)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 03.02.2008 12:00
     
    Ta je thumbs down
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Na první pohled

    Datum: 03.02.2008 13:33
     

    Tak úplne sa to sem tematicky nehodí,ale za podívanie to stojí.

    [www.worldarchitecturenews.com]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Na první pohled

    Datum: 03.02.2008 13:46
     
    Anny, to teda. Ale v této souvislosti mě napadá, že nechápu ten odpor vůči Kaplického knihovně.
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 04.02.2008 11:19
     

    anny, fajnový odkaz! To si, panečku, počt.. pokoukám.

    A voda byla přesně onen dvojbazének smiling smiley.

     

    Majčí, s odosobněním jsi to tu už tuším psala - čili k tomu jen jediné - dost jich je ve stádiu "spuštění provozu" nebo vize architekta, což dělá hodně. Jsou nezažité.

    PS, Můj vlastní interiér je natolik osobitý, až je k nesnesení grinning smiley .

    Název Na první pohled neznamená lásku n. p. p., jak by si někdo třebas moc rád představoval, ale zaujetí při letmém seznámení winking smiley.

    Jo, ad Kaplička, vycvakla jsem nějaké snímky, jak se k tomu dostanu, vrznu to do příslušné diskuze.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (04.02.2008 12:42)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 04.02.2008 11:27
     

    To už jsme si psali kdysi na L., že mi tyhle "dokonalé" interiéry pak dokáže zazdít, když se tam umístí kartáček na zuby a pasta smiling smiley.

    Taky jsem měla kdysi ideální představy, že v modré koupelně jedině modré nebo béžové ručníky, v oranžové taktéž. No, teď jsem ráda, když je nějakej čistej a vyžehlenej, že jo grinning smiley winking smiley . A je to osobní až běda smiling smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Na první pohled

    Datum: 04.02.2008 12:13
     

    Mám odkaz na dokonale osobitý hobití domček,čo je prost akýchkoľvek čistých,rovných línií.Len sa trošku žinýrujem to sem hodiť,aby ste ma nehnali grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 04.02.2008 12:23
     
    Sem s ním!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! please smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 04.02.2008 12:44
     
    anny, ani nápad, jaképak hnaní? Bizarnosti všeho druhu, to je naše. mls smiley please smiley
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Na první pohled

    Datum: 04.02.2008 12:46
     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 04.02.2008 13:18
     
    anny, tak to je opravdu netradiční styl bydlení smiling smiley . Zajímavé. Můj šálek čaje to sice není, ale třeba na týden bych tam klidně spočinula. winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Na první pohled

    Datum: 04.02.2008 13:34
     
    No, Anny, tak tohle je teda extrém. Líbí se mi, že ta nevigace po stránkách odpovídá zcela tomu interiéru grinning smiley
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Na první pohled

    Datum: 04.02.2008 13:38
     
    Anavi,já tiež netúžím po takom bývaní,ale viem si predstaviť,že deti by napríklad prázdniny v takej chalúpke nadšene uvítali.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 04.02.2008 13:47
     
    Tak ty naše určitě smiling smiley a už vidím, jak tam lítaj se zbraněma v ruce grinning smiley. Připadalo by jim to takový tajemný winking smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.