|
|
pondělí 8. června, 13:33 Svátek má Medard
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Prckové
Posílejte fotografie!
Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
Nahlásit příspěvek
Nahlásit
Přejete si poslat oznámení o tomto příspěvku?
Re: Mé neslavné začátky...
Autor: Stano
Datum: 14.06.2012 17:54
Abych odpověděla - táborák československo-sovětského přátelství je ze šesti let, loď a nahotinka ze sedmi .Napište prosím, proč příspěvek nahlašujete. To pomůže moderátorům v jejich práci. Děkujeme. |