|
|
neděle 14. června, 11:32 Svátek má Roland
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Prckové
Posílejte fotografie!
Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
Nahlásit příspěvek
Nahlásit
Přejete si poslat oznámení o tomto příspěvku?
Společně
Autor: drahus
Datum: 18.07.2016 11:13
Neron bohužel zažil, jako štěně něco špatného s dětmi a i proto byl odložený do útulku. Táhne se to s ním dodnes, ale je velký, tak je na děti hnusný. Pepinka pod naším vedením, se snaží Neronkovi vysvětlit, že ne všechny děti jsou zlé. Když je klid, tak už se i daří, ale nikdy nebude smět být s dětmi o samotě. Což jsem se snažila ale dodržovat s každým, sebemilejším psem... Napište prosím, proč příspěvek nahlašujete. To pomůže moderátorům v jejich práci. Děkujeme. |