neděle 28. dubna, 01:54 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Jakou používáte kosmetiku?

Datum: 26.02.2007 09:28
 

Po tom, co jsem vyzkoušela spoustu drahých přípravků, jsem nakonec skončila u krému na obličej za necelé tři stovky a jsem s ním moc spokojená:

[www.missiva.cz]. Jediná nevýhoda je, že se nedá koupit v obchodě a musím si ho objednávat přes kosmetičku.

Z kosmetiky na tělo používám Dove (příjemně mi voní) a Dermacol-konkrétně Enja balzám.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:10
     

    Anavi, tak to já jsem proti tobě břídil. grinning smiley Počítám, že jich mám v proutěným košíku naházených cca 20. Ale doby,kdy jsem měla snad věchny barvy také pominuly. Teď mám jen samé světlounké. winking smiley smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

     
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:12
     

    nejraději nepoužívám kosmetiku žádnou... jsem přirozeně krásná, asi jsem se tak narodila, nebo možná je to maybeline (nebojaksetopíše grinning smiley)

    toliko laků mne nepřekvapuje... mám jich asi 30, z toho většina je na vyhození, nehty se mi lámou, nemám co lakovat a do umělých už se mi nechce jít sad smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:13
     

    to je mi jasny....nacmarat 46x vzorek barvy na ctvrtku taky nejakou tu minutku zabere grinning smiley grinning smiley

    abych se vratila k tematu eye rolling smiley taky mam citlivou plet (ekzemsad smiley ) takze absolutne neexperimentuju, zadny vonavy sprchovy gely,mydla,kremy nic...ten momentalne uz delsi dobu vede nivea protoze se ekzem zlepsil ale driv to byla indulona,mesickovy krem,sadlo,vazelina apod "masticky" sad smiley mam docela slusnou spotrebu tak radeji nic draheho eye rolling smiley

     
  • Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:22
     

    Pamatuju, že moje prababča vyráběla měsíčkovou mast ze sádla... postup nevím, byla jsem malá. Já jsem ten typ, co se na sluníčku spálí už snad po minutě. A jednou v létě se mi to podařilo tak, až mi na obličeji naskákaly šílený puchejře. Babička mi ho na noc celý namazala silnou vrstvou této masti a za pár dnů po spáleninách ani památky. Taky pamatuju, že krásně voněl. thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:29
     

    Nath, naše mamka ho vyrábí pořád. Tuším, že stačí otrhat květy, naházet do roztaveného sádla, chvíli povařit, pak zcedit přes plátno a nalít do skleněné nádoby.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:31
     

    ....babicka taky vyrabela...ale me tim castym pouzivanim zacal smrdet sad smiley

     
  • Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 20.08.2008 21:41
     

    Avani, jojo, taky to tak nějak dělala. Asi to příští rok taky vyzkouším. Já tyhle přírodní záležitosti můžu.

     

    Suee, no to se nedivím. Ono se všechno časem "přejí". Já tu vůni mám pořád uloženou někde vzadu v mozku a když si vzpomenu, tak vidím ty každoroční super prázdniny i přes tu každoroční spáleninu na obličeji. smiling smiley No jo, je to srdeční záležitost.

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 18.12.2009 12:00
     

    Ahoja, zkoušela jste někteá nebo používáte micelární roztok???? Má to fungovat jako odličovač, čístící voda a pleťové mléko naráz??? Chtěla bych zkusit, ovšem vzhledem k ceně, bych raději znala názor někoho, kdo používá?????confused smiley please smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 18.12.2009 20:34
     

    Já používám micelární vodu od Vichy už celkem dlouho a jsem na ni zvyklá. Jedním tamponkem si očistím celou pleť včetně řasenky. Jen ta cena thumbs up . Loni byla mimořádná akce, kdy za stejnou cenu byla 300 ml lahvička, tak to bylo trochu příjemnější. Od Vichy pak ještě používám Myokine krém.

     

    Měsíčkovou mast jsem také asi dvakrát vyráběla, ale pokaždé mi velmi brzy chytla plíseň, přestože jsem ji měla v lednici sad smiley. Nevím, kde jsem dělala chybu.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Atevi33

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 27.12.2009 15:23
     

    Ahoj,

    chci se zeptat na ten micelární roztok, mám strašně suchou pleť, tak nevím, jestli nevysuší. I některé odličovače na suchou pleť mi ji vysušují. Tenhle: [www.lekarna.cz] od Biodermy mám vyhlédnutý, tak jestli ho některá máte, ocením rady smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 05.05.2012 22:52
     

    .... vyhrabala jsem tady měco starého, ale proč se zase nezeptat. Anavi já také VICHY / cellébiotic / a až dojde, tak na léto Eucerin, vydrží dost dlouho a jsou s " pumpičkou " smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 05.05.2012 22:58
     

    Já jsem teďka koupila dvakrát krém od Avonu, protože si to objednávaly hromadně kolegyně v práci a proti Vichy je to fakt láce smiling smiley. Někdo na to nadává, ale já jsem teda zatím spokojená, žádný problém.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 06.05.2012 08:17
     

    používám Avon i Oriflame....a někdy si i koupím v drogerce Loreal nebo Garnier....podle stavu peněženky žejo.

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 06.05.2012 23:35
     

    já střídám avon a nivea (někde jsem slyšela i radu kosmetičky, že to chce občas prohodit) a když mám jóooo nějaký problém tak zinkovou vitellu na promaštění (ta zabere vždycky)

     
  • Autor: luciexova
    Status: nováček

    Re: Jakou používáte kosmetiku?

    Datum: 26.05.2016 16:21
     

    Ahoj, já dávám přednost přírodní kosmetice. Stojí stejné peníze jako ostatní, ale je mnohem lepší a krásněji voní. Nejraději mám přípravky s arganovým olejem. celkově co jí používám se mi zlepšila pleť a také vlasy. Nejlepší zkušenost mám z touto [www.fiho.cz] . Používáme jí doma všicni i děti :-)

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.