pondělí 29. dubna, 04:11 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

Datum: 27.11.2009 19:50
 

Vyhlašujeme další kolo soutěže. Zatím bez bližších informací od kdy do kdy .., ale nebojte času máte dost. Můžete si nachystat průběžně fotky na různé variace. Také zohledníme to, že budete vytížení prací, navštěvami i třeba odjezdem o vánočních prázdninách.. winking smiley Toto téma je na delší čas...zahrnuje... nedělní rozsvěcení vánočních stromů ve vašich městech, příchod čerta a Mikuláše, pečení cukroví, vánoční výzdoby, vánoční akce až po dárky pod stromečkem.

Dobré světlo, spoustu nápadů a příležitostí na zajímavou fotku...

Pro letošek je toto poslední téma...On prvního nápadu je jich už sedm..Jsme rádi, že se tato klátění ujalo a na příští rok pro vás připravíme další a další témata..

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Pondělí 21.prosince 2009 v 18.00 hod. bude otevřena soutěžní galerie

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději

Neděle 3. ledna 2010 do 18.00 hod.

Po té bude galerie " otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžních fotografií

Pondělí 11.ledna 2010 do 18.00 hod.

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulých kolech.

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho..

Tak soutěžní galerie je otevřena..!!!!!!!! Můžete začít vkládat fotky..Přímý vstup je z hlavní strany..Jinak prokliknutím přes fotografování, fotosoutež a galerii...tady je i odkaz..

[[www.week.cz]]

 

Tvůrčí team Fotoklá(tě)ní přeje dobré světlo a skvělé nápady..

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (21.12.2009 20:14)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 18
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 02.01.2010 22:24
     

    Heli já jsem se zúčastnila minule v kontrastech a to mne inspiroval ten přiblblý podzim . Jinak nápady nemám a už asi nic necvakne. Navíc fakt neumím fotit a i když něco bliknu tak to není nic moc. Proto se nehrnu zabírat místo těm co umí a ráda si prohlížím jejich snímečky. Je to fajn pocit mít tolik šikovných přátel. love smiley love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 02.01.2010 22:48
     

    Tak dobře, prominem ti "Vánoce" a na "Zima čaruje" se chystej, tu neokecáš.winking smiley grinning smiley 

    Kdo jiný by mohl fotit zimu než Horaléflower smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 00:46
     
    Další fotografie:

    Heli ale až nějaká bude. To co zatím předvádějí nemá se zimou nic společného. Zimu si představuji asi takto (viz foto) winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 07:11
     

    grinning smiley grinning smiley jen se nerouhej, taky vám v tom bylo ouvej thumbs up grinning smiley grinning smiley 

    A co není, ještě může být. nono smiley

    Já jsem tady nadšená, když napadne 1cm sněhu. flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 09:28
     

    Dášo, neplejtvej střelným prachem, jo! Pak ti bude chybět, až bude třeba!

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 12:17
     

    Dáši, krásná zima tam u vás bývá thumbs down u nás na Hané jsme rádi aspoň za menší poprašek. Jsem zvědavá co budu fotit do dalšího kola fotosoutěže Zima čaruje. sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 13:59
     
    drahus napsal(a):

    Libi, neřeš to, kdo si dá prácio shánět info o tom, kdo má jaký foťák? Proboha takový hledač za každou cenu je trapnej. Vždyť je to soutěž pro pobavení a podívání. Kašli na to winking smiley flower smiley

    Mám stejný názor. Ta exif se tam neobjevuje automaticky, musíš si to tuším nějak dát zobrazit. I kdybych věděla autora, tak se to na mém hodnocení neodrazí. Buď se mi to líbí nebo ne. A basta.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (03.01.2010 14:02)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 14:03
     


    Evca napsal(a):

    Otí,za totálního debila jsem jáeye rolling smiley CO to kua jsou ty exit informaceplease smiley

    Když rozklikneš fotku ve fotogalerii, tak se objeví červeně napsaný nápis: Zobrazit exif informace. Když rozklikneš, tak se objeví info o foťáku a pak tuším i nějaká nastavení. Takže podle toho můžeš odhalit, kdo fotil. Jenže moje hlava neudrží nic, natož abych si pamatovala, kdo má jaký foťák... confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 14:04
     


    Otazka napsal(a):

    Takže nakonec jsem za blbou já? Tak to vám mockrát děkuju.

    zas tak osobně bych si to nebrala nono smiley Je fakt, že na začátku to v pravidlech bylo, ale tuším, že během soutěže jsme o tom mnohokrát diskutovaly, že to někdo zapomíná dát pryč nebo to vůbec neumí a bylo by škoda ho kvůli tomu vyřadit, když je nás spousta, které si to vůbec nezobrazujeme a nezajímá nás to. Asi tak. Není v tom nic proti nikomu, tak bych to viděla....

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 14:30
     


    Anavi napsal(a):

     

    Evca napsal(a):

    Otí,za totálního debila jsem jáeye rolling smiley CO to kua jsou ty exit informaceplease smiley

    Když rozklikneš fotku ve fotogalerii, tak se objeví červeně napsaný nápis: Zobrazit exif informace. Když rozklikneš, tak se objeví info o foťáku a pak tuším i nějaká nastavení. Takže podle toho můžeš odhalit, kdo fotil. Jenže moje hlava neudrží nic, natož abych si pamatovala, kdo má jaký foťák... confused smiley


    Já se i na značku svýho musela jít podívat,takže i kdybych ty informace nakrásně našla,stejně by mi byly k hovnueye rolling smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 15:00
     

    Exif informace by se nám měli zoprazovat ve Fotoporadně, kde se chceme něco naučit. Jsou tam technická data jak nastavit clonu, časy a ISO u toho kterého snímku. Bohužel v diskuzích, tam to zrovna nejde, jen v Galeriích.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 15:01
     

    Evčo, mně taktéž grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 15:02
     

    Jdu na procházku,ať mi čas do odkrytí uteče,úklidem to zabíjet nebudusmoking smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 15:21
     

    Ivo, ty jsi vždycky jediná, kdo se k problému dovede postavit čelem. thumbs downV minulém kole jsem na ty pos...ý exif upozornila já. Prostě proto, že když někdo napíše odstarnit exif, prosím, tak to udělám. A jestli tvůrčí tým dojde k závěru, že je to na nic, tak do dispozic příštího kola napíšu s exif naložte jak chcete a jak umíte a je to. A jestli jim to uniklo, zapomněly na to, což se samozřejmě může stát, tak ať to napíšou na rovinu a neřeší, jestli někdo prolézá galerii a pídí se po tom, kdo má jakej foťák a jestli soutěžíme o miliony. Myslím, že jde o zábavu, o zapojení i těch méně zdatných fotografů, o zpestření dění na Weeku...,

    Anavi napsal(a):

     

    Otazka napsal(a):

    Takže nakonec jsem za blbou já? Tak to vám mockrát děkuju.

    zas tak osobně bych si to nebrala nono smiley Je fakt, že na začátku to v pravidlech bylo, ale tuším, že během soutěže jsme o tom mnohokrát diskutovaly, že to někdo zapomíná dát pryč nebo to vůbec neumí a bylo by škoda ho kvůli tomu vyřadit, když je nás spousta, které si to vůbec nezobrazujeme a nezajímá nás to. Asi tak. Není v tom nic proti nikomu, tak bych to viděla....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní VIl - Vánoce

    Datum: 03.01.2010 16:02
     


    Evca napsal(a):

    Jdu na procházku,ať mi čas do odkrytí uteče,úklidem to zabíjet nebudusmoking smiley

    Blázne, víš, jaká tam je kosa???

     

    Taky se těším, až se odkryje fotogalerie smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.