sobota 27. dubna, 11:21 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

Datum: 30.06.2009 21:18
 

Vyhlašujeme již páté kolo fotosoutěže! Zvítězilo téma, na které se určitě většina zde těší...

CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE...

Předpokládáme, že tentokrát bude rekordní účast..kytičky fotí většina z vás. "Materiál" k focení máte všichni kolem sebe, stačí se jen rozhlédnout a udělat pár krůčků winking smiley Někdy doslovně, kvetou vám pokojovky, balkonovky...na každém trávníku nějaká běžná, luční, plevelná..Zkrátka možností mnoho a mnoho..

 

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie. Vkládaní fotografií bude odstartováno ve středu 1. července v 18.00 hod.

 

Prosím, při vkládání fotografií k ní nic nepište, to můžete po odtajnění a už vůbec ne s připojeným podpisem.. winking smiley

Název samozřejmě ano.....vložení fotografie je stejné jako v normální galerii, pouze bude ukryta..

Zítra sem přidám odkaz na přímý vstup do soutěžní galerie

 

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod... grinning smiley

V minulých kolech jste všichni ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra winking smiley

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději v pátek 10. července do 18.00 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžních fotografií

do středy 15.července do 18.00 hod

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulých kolech.

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho... winking smiley

 

Doufáme, že tato soutěž zaujme i nové weekaře a také se zúčastní. Pokud něco nebude jasné, ptejte se...

 

Tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (30.06.2009 21:20)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 12
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 20:14
     

    Staníku, kujuuflower smiley smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 11.07.2009 21:28
     

    Tak ji máte zpátky, spokojený? flower smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 09:03
     

    Jo,spokojenýflower smiley ten podpis jsem tam taky neviděla

     

    Apropó má fotka dostala od někoho 5*eye popping smiley eye popping smiley tímto vás ujišťuju,že já jsem si je nedala a dotyčného(dotyčnou),který(á) je pravděpodobně napůl slepý(á) MILUJUlove smiley love smiley love smiley love smiley .Ono teda to nic nemění na mém klasicky posledním místě,ale potěší tosmoking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 09:22
     

    To jste na tom všechny ještě dobře. Za největšího blba budu já, i když jsem k tomu přišla, jak slepej k houslím..... angry smiley

    Každou soutěž jsem si obodovala jen pár nejhezčích fotek a protože se mi do posuzování fotek vehementně dere manža, nechávala jsem mu je, aby je obodoval. Byl děsně důležitej...... (Ty, co jsem isi ohodnotila před ním, i když body dal, tak mu to nevzalo, že?) No a co jsem se nedozvěděla - bral je všechny i moje.

    "Poděkovala" jsem mu. sad smiley

    Co k tomu mám dodat? Zkazil mi veškerou chuť.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 09:56
     
    spinning smiley sticking its tongue out..Drahus, nooooooo....a co?!...vsak to bolo objektivne ohodnotenie inej osoby a nie samoucelove autora!!!
    Hm...a ked ho to celkom bavi, tak preco ho nezpojis do sutaze tiez...ako dalsieho ucastnika s vlastnym NICKOM... a potom sa o prava hodnoti nemusite ani delit...
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 10:26
     

    Já ho tu nechcíííí smoking smiley grinning smiley

    To jo, on by fotil, ale ať si najde jinde spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 19:24
     

    Drahuško, klidně ho sem vezmi.grinning smiley Ať se pokochá babskejma tlachama. A do některých soukromých nemusí mít přístup.winking smiley a můžeš jeho jménem dodohodnotit to, co ti odepřel.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (12.07.2009 19:26)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 19:38
     

    Jsem s ním neustále. Nechte mi prosím aspoň tady prostor winking smiley smiling smileyk rozvoji samostatnosti grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 19:54
     

    Já tomu naprosto rozumím, Drahuš. Neboť vím, kterak to Jenda sTebou má (von by snad s tebou chtěl i spát nebo co:-))). Svobodě zdar!!! flower smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 19:57
     

    Též Drahušku naprosto chápusmoking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 19:58
     

    Chudák..počkejte až si to přečte.., tak máme všechny po mňamce.. , odmítne mám dělat kuchaře.. grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 21:21
     
    grinning smiley...Drahus...mas pravdu, nebolo by to vlastne ani uplne lacny spas...!! 2PC, 2fotaky... atdt...a nakoniec by ste navzajom komunikovali navzajom - kazdy z vedlajsej miestnosti...cez net...
    Jaja, vsak vies o com hovorim...Hanka s Honzom z C.B....fakt oni najprv bojovali na chate o jednu klavesnicu ... neskor sa dopracovali k samostatnosti...a obidvaja chatovali naraz...a nakoniec skonstatovali, ze na chate si toho povedia viac ako v reali... grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 21:48
     


    Stano napsal(a):

    Já tomu naprosto rozumím, Drahuš. Neboť vím, kterak to Jenda sTebou má (von by snad s tebou chtěl i spát nebo co:-))). Svobodě zdar!!! flower smiley

    Ty vo*e nestraš!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 21:52
     
    Keria napsal(a):
    grinning smiley...Drahus...mas pravdu, nebolo by to vlastne ani uplne lacny spas...!! 2PC, 2fotaky... atdt...a nakoniec by ste navzajom komunikovali navzajom - kazdy z vedlajsej miestnosti...cez net... Jaja, vsak vies o com hovorim...Hanka s Honzom z C.B....fakt oni najprv bojovali na chate o jednu klavesnicu ... neskor sa dopracovali k samostatnosti...a obidvaja chatovali naraz...a nakoniec skonstatovali, ze na chate si toho povedia viac ako v reali... grinning smiley

    Kerie, ono to tak u nás už je - 2 kompy,, 2 foťáky........ občas se bavíme přes skype........ Ale jinak jsme docela normální grinning smiley

    Bych mu můj foťák nepůjčila ani za nic! winking smiley

     

    Lado, on se se*e jen do fotek. Naštěstí nečte. Babí drby ho nebaví winking smiley grinning smiley

    Vařit bude. Je děsně rád chválenej a doma se nedočká smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (12.07.2009 21:53)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní V. - CESTA DO HLUBIN ZAHRÁDKÁŘOVY DUŠE

    Datum: 12.07.2009 21:54
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley tak to jsem si teda oddechla.. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.