neděle 28. dubna, 14:14 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

Datum: 16.05.2009 08:47
 

Soutěžní fotky najdete všechny zde..

[www.week.cz]

 

Vyhlašujeme čtvrté kolo fotosoutěže! Tentokráte jsme sáhli do fauny. Zvířata jsou všem blízká a neměl by být problém nějaké "ulovit". Je jedno, zda to bude slípka na smetišti, pejsek či kočička které máte doma, slon v ZOO, nebo půjdete lovit do volné přídody. Je to jen a jen na vás. Toto kolo je jednoduše ZVĚŘINEC

 

Vkládaní soutěžních fotek zde:

 

[www.week.cz]

 

 

Opakování je matka moudrosti, a proto čtěte znovu:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie. Vkládaní fotografií bude odstartováno v pondělí 18. května v 18.00 hod

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod... grinning smiley

V minulých kolech jste všichni ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra winking smiley

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 27. května do 18.00 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do neděle 31. května do 18.00 hodin.

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulém kole.

 

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho... winking smiley

 

Tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (27.05.2009 22:18)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 3 z 7
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 21.05.2009 22:55
     

    No jo, ta Nath má pravdu: je tam "hmyzáky si nechte na jindy"

    winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 21.05.2009 23:39
     

    Tak to jsem ani netušila, ani nečetla..tak hoďte dotaz na Drahušku, já bych je teda klíďo zeřadila, páč si myslím, že samostatně..je spoustu lidí nebude fotit

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 22.05.2009 07:59
     

    Myslíš Lado? Když jsem koukala do normální galerie, viděla jsem hmyzáků spoustu a skoro od všech fotících thumbs down Proto si myslím, že by bylo dobré si je schovat do speciálu. Však ho nebudeme vyhlašovat hned příště. winking smiley Je teprve čtvrté kolo a v předchzejících byl vidět vzestup kvality fotek, jak hrom! Představ si na podzim, až budou brouci vypasení, fotografové budou mít zmáklou techniku... to bude radost pohledět! flower smiley thumbs down thumbs down thumbs down

    Navíc jsou tu minimálně dva nové, lepší foťáky, takže se zase rozšířila skupina lidiček, co můžou fotit z blízka (pokud jim to s předešlým nešlo)

    Neměly bychom se podceňovat smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 22.05.2009 11:55
     

    Tak já budu poslušná a hmyzáky a pavoukovce si nechám na jindy. smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 23.05.2009 21:39
     

    No to je fuk..

    Tak byli jste na lovu? VE STŘEDU JE UZÁVĚRKA, TAK AŤ TO NENECHÁTE NA POSLEDNÍ CHVÍLI..

    Kolik se jich asi sejde..tipuju, že by jich mohlo být o něco víc, než minulá kola.. winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 23.05.2009 23:05
     

    já fotit určitě nebudu,ale už se těším na vaše úlovky smiling smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 24.05.2009 00:20
     

    angry smiley angry smiley angry smiley ...tak som sa dnes mohla pokusit o orginalne fotky - ku akym sa uz sotva kedy dopracujem..a viete co mam???!!! Velke...nic!angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley

    Dnes ma mladi vytiahli na prechadzku do prekrasneho parku - The Valley Gardens...a po ceste naspat sme narazili na Guards Polo Club, kde prebiehal prave dnes The Royal Windsor Show Cup...

    Bol to uzasny pohlad...na desiatky nadhernych vysokych stihlych koni...Na ihrisku uz prebiehal nejaky zapas v pole ... a dalsie kone pripravovali - jedny mali tmavomodre podkolienky a pelerinky s bielym lemovanim a erbom, chvosty omotane bielymi stuzkami.....superove kone boli v cervenenom.

    Noooooo....a ja som bola bez fotakueye rolling smiley , lebo prave predtym mi dosla baterka..... aspon ze som nafotila par zaberov z parku, lebo by som na dnesny den nemala ziadnu pamiatku.....

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 24.05.2009 08:34
     

    Zádsadní chyba nemít baterky. winking smiley taky by mě to teda štvalo...Škoda, ráda bych se na mě koukla..NO ALE KDYŽ NEJDE VO ŽIVOT, TAK JDE VO HOVNO..TAK TO TAK BER..Hlavně, že jsi si užila hezkej den... thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 24.05.2009 10:36
     

    Ladi... je mi luto tych tych zaberov...fakt to bola mimoriadna prilezitost zachytit take dianie v zakulisi konskeho svetwinking smiley , inak tie zapasy v pole prenasala aj TV ...

    Take mnozstvo jazdeckych koni som v zivote nevidelaeye popping smiley ....V tom areali sa aj normalne aj jazdi, videli sme aj ako cvicia male deti, aj do toho spominaneho parku sa chodi jazdit okolo jazera.... a miestami su v nom umiestnene aj take drevene prekazky...Katka spominala, ze prave ked tam boli posledne, tak videli taku skupinku jazdcov ako to preskakovali...

    A zaujimave bolo aj ako strojili tie kone na zapasy....velka otvorena ale zastresene plocha ....plno ludi .. nielen jazdcov ...a koni...( napr. aj sprchy- prave jeden kon vychadzal a druhy isiel pod sprchu..)...alebo zaparkovane obrovske ( ako kamiony) prepravne boxy pre kone....vsetko bolo pre mna nieco uplne nove, co sa tak bezne nevidi...

    ----------------
    Ta mala plocha bateria ma na mojom olympuse hned na zaciatku trochu odradzovala, ze vyhodnejsie je mat fotak na tuzkove baterie, lebo tie su v pripade nudze dostupne hocikde...Povodne som si chcela hned kupit nahradnu bateriu, ale prave vtedy taku nemali...a potom som to uz nechala tak....

    Hm, vlastne teraz som prvykrat po dlhej dobe mimo domu...a tak som na to aj doplatila...

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 24.05.2009 11:09
     

    tak já dokonce včera baterku do foťáku ztratila - nabíjela jsem ji a jak jsem pak nabíječku s ní přenášela, tak mi někde vypadla angry smiley thumbs up sad smiley , takže to vypadá tak, že budu muset sáhnout po nějaké fotce, kterou už mám déle, kór když kolem Choustníku žádní medvědi neběhali grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 24.05.2009 11:34
     

    Kéri..to je teda pech..fakt smůla.., třeba se zadaří příště.. winking smiley

    Teda Libi..ty jsi číslo.. winking smiley Jo a jak to dopadlo ?

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 24.05.2009 19:05
     

    ... jsem nelenila a už si objednala novou (teda dvě, kdyby náhodou grinning smiley , asi budeme týden o chlebu a vodě thumbs up )

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 24.05.2009 19:07
     

    No jasně, to přežíjete....baterka je důležitější.. grinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 24.05.2009 20:19
     

    Lado ... grinning smiley , když tyhle li-on jsem pěkně drahý angry smiley 

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 25.05.2009 16:36
     

    Tak jsem konečně vyfotila a poslala, ale nevím nevím confused smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.