sobota 4. května, 16:13 Svátek má Květoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: evelina
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Cholesterol

Datum: 19.08.2007 18:01
 
Mate nejaky dobry typ na znizenie cholesterolu?


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 16.08.2010 18:34
     

    winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cholesterol

     
     
  • Status:

    Re: Cholesterol

    Datum: 16.08.2010 20:12
     

    Majka,tak si to krásne napísalathumbs down winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Zuzka76

    Re: Cholesterol

    Datum: 16.09.2010 21:21
     

    Pro Majku - ano, jen pilule a amarouny mls smiley Jen nechapu co je spatneho na prevenci? Byl tu dotaz jak na cholesterol. Omega vyhovuje mne, jinym zase neco jineho. Prominte ze jsem se vam netrefila do vkusu... smiling smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Cholesterol

    Datum: 16.09.2010 22:41
     

    Nic si z toho Zuzko nedělej, to je tady folklór. Nejdřív se zeptat, a pak když se někdo snaží poradit, tak je třeba z něj udělat blbečka. (a kamarádka se taky přidá aspoň smajlíkem, když už k tomu nemá co říci) Říká se tomu tady tolerance a úcta k názorům druhých.

    Ještě ti poradí, že vejce vlastně vůbec neškodí a těch pár vajec denně vlastně ani tak mnoho neznamená, když se udělají jako volské oko na něčem zdravém třeba na másle.winking smiley A když budeš mít štěstí, ještě se dozvíš něco z baseballu.

     
  • Status:

    Re: Cholesterol

    Datum: 16.09.2010 23:00
     


    Anavi napsal(a):

    winking smiley

     

    Anavi! Na koho tady mrkáš? Četla si něco o žárlivosti? Tak bacha!

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    koupilo

    Re: Cholesterol

    Datum: 26.10.2010 08:21
     

    ahojte, pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál
    více se dozvíte zde jsou tam supr články
    [chlorellamrmia.blogspot.com]

     
  • Status:

    Re: Cholesterol

    Datum: 26.10.2010 09:56
     

    Tý voleee! To je opravdu živá voda, švihnutá Viagrou v tabletkách! A ty příspěvky o tom zázraku napsal známý plemeník Phar Lap a já koňům věřím!

     
  • Autor: Vladimir11
    Status: nováček

    Re: Cholesterol

    Datum: 04.02.2015 16:57
     

    Zvýšený cholesterol je vyléčitelný jen výživou. Zdravím, jak jste sami zjistili při kontaktu s lékaři, oni skutečnou příčinu zvýšeného cholesterolu neznají (není to tuk jak tvrdí), a vesele předepisují statiny na jeho snížení. Ty jsou obzvláště škodlivé, protože obsahují převážně sloučeniny fluoridů, které vážou alkalické minerály a odebírají je tělu, což ve výsledku naopak ještě zvyšuje riziko srdečních chorob, proti kterým jsou statiny vlastně určeny. Přitom je skutečná příčina zvýšeného cholesterolu známa. Je to nedostatek určitých minerálů a vitamínů, které regulují tvorbu cholesterolu v těle, když už ho má dostatek. Čili příčina je ve výživě a jen úpravou výživy se dá cholesterol normalizovat bez nutnosti braní chemických léků. Používám přístroj, který změří, kolik pro zdraví důležitých minerálů a vitamínů v těle máte a také kterých konkrétně máte nedostatek. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U zvýšeného cholesterolu je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Cholesterol

    Datum: 04.02.2015 17:28
     

    A jak mi to změříš, takhle na dálku? Jestli víš, jak na cholesterol, tak to sem napiš.

     
  • Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 04.02.2015 17:38
     

    On to ví, ale rád by nám prodal nějaké doplňky stravy. Známe své reklamní pisálky

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 08.02.2015 13:37
     

    A co zvýšený cholesterol v souvislosti s onemocněním štítné žlázy ? eye rolling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Cholesterol

    Datum: 08.02.2015 16:20
     

    To je můj případ.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 08.02.2015 17:38
     

    I můj sad smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 08.02.2015 21:25
     

    Mám ho zvýšený, tj. cca 6,9 . Pí doktorka nařídila dietu a já jsem zakoupil cholesterolovou kuchařku, manželka vařila, já si nedal svíčkovou, knedlík, smažený, prostě cokoliv špatného (ale dobrého mls smiley ) a krmil jsem se jen zdravě. Po 8-mi měsících mi naměřili 6,6 . tak povídám pí doktorce jak mě to zklamalo a ona, že prý to bude genetické a tělo se tak chová.

    Napsala mi pilule a já když si vzpomenu, tak si prášek vemu, mám ho asi 5,5-5,8 (cholesterol) a jím všechno mls smiley .

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Cholesterol

    Datum: 09.02.2015 09:34
     

    Mě taky jednou doktor řekl, abych držela dietu a pak přišla na test. Jenže se do toho bohužel grinning smiley grinning smiley nějak přimíchaly moje narozeniny a velikonoce, no a bylo po dietě. Na test jsem šla, dokonce jsem měla o pár desetin méně a doktorovi jsem se přiznala winking smiley . A on zas přiznal, že dieta to vždy nespraví nono smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.