pondělí 29. dubna, 07:02 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovensko má talent

Datum: 30.08.2010 19:35
 

Zakládám novou, ať máme kde hodnotit winking smiley

 

Pro mě včera velký zážitek třináctiletý kluk, co tancoval jako Jackson thumbs down thumbs down a dvě sestry, které krásně zpívaly.

[www.ceskoslovenskytalent.cz]

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (30.08.2010 19:43)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 9
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 03.06.2012 23:04
     

    Koukáte někdo na HLAS ČESKOSLOVENSKA? Komu fandíte? Já se rozhoduju mezi Bagovou a Aničkou. Anička má nádherný hlas, ale nějak mi u ni chybí emoce. Já jak jsem takovej šus stydlin smiley , tak introverti jsou pro mě nějak záhadní a nepochopitelní a nevím, co si o nich myslet confused smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovensko má talent

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 18.11.2012 23:59
     

    Jsem zvědavá,kdo letos vyhraje v Talentu. Máte nějakého svého favorita? Pro mě je to Katarína... love smiley a pak se mi moc líbí Teulis, protože to má nápad thumbs down No a mé srdce si samo získal i Andrej love smiley thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (18.11.2012 23:59)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 19.11.2012 07:09
     

    ...já na to tak nějak koukám, ale jména na mě nechtějte, včera jsem to sledovala jen tak jedním okem, neb se mě tam nelíbila paní Lucie, členství v porotě není modní přehlídka, včera to podle mě přehnala, normálně ně nevadí, Teulis, nevím, nejsou to ty " stíny " , to bylo úžasné

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 19.11.2012 10:03
     

    Ivko, mám stejné favority, ale sázím na Katarínu. thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 19.11.2012 10:08
     

    Já v ní doufám love smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (26.11.2012 10:38)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 26.11.2012 10:39
     

    Nakonec jsem byla výsledkem překvapena. Čekala jsem , že Katarína bude minimálně druhá confused smiley ,ne-li vítěz. Škoda.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 26.11.2012 11:37
     

    Ivo, já se přiznávám, že jsem úplně na poslední chvíli poslala hlas taky Pavlusíkovi

    Musím říct, že mě Katarina včera nenadchla - ze všeho nejvíc mi vadila ta česká sloka, kde sama připomínala tu věštbu. A vůbec mi to vadilo celou dobu, že to pořád vytahovali, že kdysi kdosi věštil blondýnu na vítězku. Myslím si, že jí prokázali medvědí službu, protože to nebylo korektní, ovlivňovali tím lidi - evidentně to mělo nakonec opačný účinek.

    Tomu co byl druhý - Alex Dowis - moji důvěru neměl, a moc na ten jeho čistej důvod, proč řekl "ne" dělení výhry, nevěřím.

     

    Češi opět ukázali, že u nich vítězí obyčejný skromný člověk, ale srdcař - je to tak snad v každém ročníku, kam až moje paměť sahá, Langerovou počínaje, přes Horwátha, Drdu nebo toho kamioňáka, co byl ve finále s Ondřejem Rumlem. Docela se mi to na nás líbí. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 26.11.2012 12:30
     

    Byla jsem nadšená z Teulis, ale pořád se ve mně pere to vlastenectví. Přece jen loni Ataj, tak jsem si říkala, že bych ráda někoho československého winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 26.11.2012 13:30
     

    Já to celý neviděla, byla jsem překvapená, že tam je ten náš tanečník, když ho přece vyřadili. Ta scéna a efekty mu ovšem těžce ublížily. Stínohra neměla chybu, fakt dokonalý, jen fakt netuším, co dělají cizinci v soutěži specifikované jako československo má talent. Kdyby tady žili, tak proč ne. Ten kluk s tím fosforeskujícím sprejem je ohromě šikovný a je to originální. Nevěděla jsem, co tam bylo za konflikt, ale když se od něj oprostím, tak to měl vyhrát asi on. Zpěváků je po světě hafo. Ale přesto mu to moc přeju, není nad to, když si někdo skromnej šáhne na slávu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 26.11.2012 13:50
     

    Konflikt byl jeden jediný,avšak zásadní. Nabídli finalistům, že se mohou o výhru poměrem podělit, ale museli by všichni souhlasit. A Alex řekl, že s tím nesouhlasí. Bílá se do něj pustila, že takhle se mohlo radovat víc lidí, takhle bude víc zklamaných. Slavík se ho zastával, že to je soutěž,která má jasně daná pravidla, takže na tom nevidí nic špatného.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 26.11.2012 13:59
     

    Tak hlavně po přestávce, když přišlo vyhlašování vítěze, se mu Bílá před celým národem omluvila, upřímně a hluboce (protože byla fakt velice dotčená tím jeho nesouhlasem a byla na něj fakt příkrá a řekla, že už mu vítězství nepřeje). Asi dostala o reklamní pauze pořádnou masáž od souseda po levici grinning smiley . Ale já jsem stejná, mě taky hrozně nasral. Na druhou stranu by se takto pravidla na fleku měnit neměla.

     

    Teulis byli úžasní, neuvěřitelní!

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 26.11.2012 14:09
     

    No a jak došlo k tomu, že se tam vrátila ten tanečník? To taky změnili pravidla?

    Já mám dojem, že si byl jistý, že vyhraje a dělit se mu nechtělo. Mně taky přijde divný, že cenu dostane jen jeden, když bylo tolik fakt dobrých. A jeho nesouhlas by mě též nasral. Máme to nastavený zkrátka jinak.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 26.11.2012 14:13
     

    Jsem si v tu chvíli řekla, že ženský a chlapi prostě uvažujou jinak-a zřejmě již odmalička. Protože třeba syn mi řekl: Mami, ale on tam přece šel proto, aby vyhrál, ne proto, aby se dělil.. no je v tom kus pravdy.

    Byla jsem na něj za jeho rozhodnutí taky naštvaná, ale ve chvíli, kdy připustím, že si byl jistý vítězstvím, tak jeho postoj chápu. No možná na to dojel sad smiley a o případné další hlasy se opravdu připravil. Češi asi tyhle sólisty příliš nemilují...

    O omluvu Bílé jsem přišla, to už jsem tvrdě spala. Vítěze jsem hledala až ráno na netu smiling smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 26.11.2012 14:48
     

    Majko, tanečník se vrátil, protože nějaká taneční skupina, která ho porazila ve velkém třesku, ze soutěže odstoupila - nedokázali se s producenty domluvit na nějaké smlouvě, více se to nepitvalo. Tak vzali zpět jeho. Jinak si taky myslím, že mu to včera zkazili a překombinovali (to mi ale přijde dost často).

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Česko Slovensko má talent

    Datum: 26.11.2012 15:48
     

    Víte já si myslím, že když jdete do takovéhle soutěže, jdete tam proto, abyste vyhráli. Né, že Vám někdo řekne, že se můžete dělit těsně před koncem. Navíc dva ze soutěžících byly nezletilé děti bubeník a taneční skupina, takže za ně rozhodoval zřejmě někdo další, to mi taky nepřipadá zrovna v pořádku.

    A nezlobte se na mě, ale Bíla to prostě přehnala. Jednou mi dají možnost volby, já si jednu možnost vyberu a ona mě za to odsoudí? Jakým právem, to že ona by se rozhodla jinak je její věc, ale neměla ho takhle veřejně pohanit. Navíc jako porotkyně, toto vůbec neměla hodnotit. Proč v tomhle státě se pořád nedokáže ustát, že si někdo jde za svým cílem. Pravidla byla jasně daná a on je nepřekročil.

     

    A pokud jde o vítěze, mně je to celkem fuk, takových ještě bude. Ale jeho talent se mi líbil, byl jiný, byl originální a nikdo to tady zřejmě nedělá. Proti zpěvákovi nemám vůbec nic, ale zpěváků je spousta. Zpíval ovšem moc pěkně.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (26.11.2012 15:51)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.