pátek 26. dubna, 04:49 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: suee
Status:

Žehlící prkno

Datum: 10.09.2008 14:38
 

Nemate nekdo zkusenosti jake koupit zehlici prkno?zehleni nesnasim ale pry mi to na prkne pujde lip... grinning smiley pohybuji se ale cennove dost ruzne tak nechci koupit nejakej levnej smejd ale zase ne neco predrazeneho....eye rolling smiley Nevite na co si dat pozor?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 11.09.2008 12:33
     

    Helejte...a vy vážně to polohování využijete? Já dostala prkno, nastavila polohu a od té doby se nehlo. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Žehlící prkno

     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 11.09.2008 12:39
     

    Moni, no má maličkost taky jenom jednu, ale když ti nedrží ani v ní, je to blbý. grinning smiley

     

    Drahuš, svatá pravda. Pečlivě věšet, s citem skládat a kolíčky zásadně do švů. thumbs down

    -------------------------

    Hele, ale jsou lidi, kteří to prkno i tohleto.. skládaj a uklízej. No fakt. Už jsem o nich slyšela. smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (11.09.2008 12:42)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 11.09.2008 12:45
     

    Hanule...fakt??? eye popping smiley eye popping smiley Není možná!! grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 11.09.2008 13:16
     

    Já jsem prkno skládala a šoupala za skříň...no sice mi občas dělalo úžasnou dekoraci v obýváku třeba tejden..grinning smiley Polohování jsem využívala...taky když žehlila holka tak jsem jí ho musela dávat níž..Jinak žehlím fakt minimálně..přesně jako Drahuška..pečlivě pověsit a sundat .Co suším v sušce,tak jsem ještě žehličku nevytáhla...grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 11.09.2008 14:02
     

    Super napad, navrhnu priteli ze misto prkna budu potrebovat rovnou radsi susicku grinning smiley grinning smiley uvidime jak se na to bude tvarit...horsi to bude ale s mistem thumbs up

     
  • Autor: lennanov
    Status: nováček

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 24.03.2014 20:22
     

    Kvalitní žehlící prkna prodává e-shop zelezarstvi-urotta.cz. Já mám sice to nejdražší, ale věřím, že i ty levnější budou velmi dobré kvality.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 24.03.2014 23:45
     

    žehlička mi nikdy problém nedělala. A prkno mám neustále rozložené v koupelně, páč je tam dost místa. Bez něj ani ránu. Zkoušela jsem jednou žehlit na stole a to byl děs angry smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 25.03.2014 08:13
     

    .... mám plný balkon prádla a žehlím na stole winking smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 25.03.2014 08:20
     
    dscn2847.jpg

    grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 25.03.2014 08:44
     

    irisko, na stole si to neumím představit. Ale moje mamka žehlí jako profík a celej život žehlí na desce obalené "čímsi", kterou si dává mezi stůl a židli. Proto pro mě nebylo představitelné, že někdo žehlí třeba u televize, my musely vždycky v kuchyni, abychom to prkno mohly dát mezi pracovní desku a tu židli. Nikdy mi to nepřišlo divné, teď už si to nedovedu představit.Ale je fakt, že to bylo šikovné na to, když jsi potřebovala něco "navléknout" na to prkno, u toho rozkládací překážej nožičky smiling smiley.

    iriska napsal(a):

    žehlička mi nikdy problém nedělala. A prkno mám neustále rozložené v koupelně, páč je tam dost místa. Bez něj ani ránu. Zkoušela jsem jednou žehlit na stole a to byl děs angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (25.03.2014 08:44)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 25.03.2014 08:47
     

    Ono je to o zvyku. Jeden čas jsem na stole žehlila a nedělalo mi to problém. Teď mám skládací prkno, jelikož stůl je věčně obsazen něčím. Teda spíš někým grinning smiley stydlin smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 25.03.2014 10:01
     

    Anavi mamka taky měla jen prkno, co se dalo na stůl a židli. Ještě pamatuju rukávník, s tím se taky dobře žehlilo.Teď mám prkno skládací obyčejný a službu taky udělá.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 25.03.2014 10:02
     

    irisko, rukávník jsme nikdy nepotřebovaly, máme naučený fígl, jak vyžehlit rukávy - jen to nechtějte vysvětlovat, to už jsem se kdysi snažila smiling smiley a asi nějak marně. Já totiž moc nemám ráda, když má někdo na triku nebo košili ten horní sklad, co vypadá jako puky na kalhotech. stydlin smiley eye rolling smiley A mou diagnozu prosím neřešte, jiná nebudu nono smiley winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 25.03.2014 10:07
     

    Ivčo já to taky nemám ráda. Babička byla vyhlášená švadlena, tak to muselo být vše tipťop. Dávala mi pořádnou školu a za to jí děkuju. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Žehlící prkno

    Datum: 25.03.2014 10:13
     

    Naše teta žehlila půl svého života košile v textilce a cepovala moji mamku, tak jak to asi mohlo dopadnout, že smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.