čtvrtek 28. března, 20:27 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Zahradní nábytek apod.

Datum: 03.01.2008 18:24
 

Doufám, že tu podobná diskuze není winking smiley

 

terasu máme (hlavně že dávám do názvu zahradní, když zahradu nemám grinning smiley ), ale nemáme na ní na čem sedět, přítel truhlář (ševcova žena chodí bosa a truhlářova nemá kam umístit své pozadí grinning smiley ) a není na co si sednout, taháme židle z dílny, místo stolu dvě kozy (myšleno ty dřevěné) a přes ně položená dřevotřísková deska, takže do ideálu to má fakt daleko grinning smiley - když jsem řekla, že teda nějakou sestavu koupíme, tak odpověď typu - podívej se, jak je to drahé, to bych udělal za 1/2 či 1/3 ceny - ale kde nic tu nic angry smiley

 

takže jsem se naštvala, oznámila mu jako hotovou věc, že za penízky, co jsem dostala od Ježíška něco koupím - takže kompromis - na netu jsem vyštrachala kyvná křesla za docela slušnou cenu a přítel slíbil, že až přijdou, tak podle nich, aby to ladilo, dodělá stůl, popř. lavici - už se v něm vidím lenošící v létě s knížkou v ruce, kocourem na klíně a oroseným pivkem v ruce druhé grinning smiley

 

prodejní cena křesla je 1190 Kč (jen, aby mi nepřišel nějaký kšunt)

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678910 | další
    Aktuální stránka: 1 z 10
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 04.01.2008 11:14
     
    jéééé¨, tam bych taky klidně umístila své pozadí winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nábytek apod.

     
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 09.01.2008 01:35
     
    Libi super - za tu cenu to nikdo neudělá - až se mi to zdá podezřele levné confused smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 09.01.2008 12:34
     
    už to mám na poště, takže dneska nebo zítra budu referovat, neboj se , že já se nebojím grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 10.01.2008 10:21
     

    Už aby přišlo jaro a mohla ses tam vyhřívat, co? winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 10.01.2008 10:28
     

    Libi, vypadá, že se v něm bude pěkně pohodlně sedět. Asi je dodávají jako stavebnice, že jo. To ti někdo složí?

    Já mám už třetí rok složený zahradní nábytek v garáži, v prvočinitelích. Potřebuju ho natřít(kvůli povětrnostním podmínkám) a sešroubovat. Další problém mne čeká na zimu, sešroubovaný, už nikam pod střechu neuklidím. grinning smiley Doufám, že letos se už dokopu si ho dodělat.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (10.01.2008 10:33)
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 10.01.2008 10:56
     
    p1010018_2.jpg
    Další fotografie:

    Dvě možnosti,jak realizovat sezení u domu.A: venkovské-borové klády řezané napůl a postavené na zapuštěných žulových nohách

    B: městské.-ocelový,eloxovaný nábytek,odolný počasí.Zůstává na místě,nemusí se před počasím ukrývat.

    JABRAKA

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 10.01.2008 12:29
     
    jabrako, něco takového jako je na posledním obrázku, máme taky a spokojenost thumbs down Teda zatím.. pokud to nějak časem nezrezaví...
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 16.01.2008 10:39
     

    To Anavi-

    Ten materiál je velmi odolný,na židle jsou speciální sedáky,čalouněné,v létě je to paráda.Na stůl dáváme ještě ubrus.Nikde nejsou ostré hrany nebo rohy,pohoda.

    JABRAKA

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 24.01.2008 15:50
     
    Další fotografie:

    Dášo, píšu se zpožděním - přítel truhlář prohlásil, že to čekal horší grinning smiley ,

    křesla jsou opravdu bytelná, čalounění, jak bych to popsala - "tuhé" neprosedává se, ale vypadají nějak elegantně, až je jich mi na terasu líto grinning smiley

     

    spodní část s kyvným systémem přišla vcelku, přimontovávali jsme područky a opěradlo

     

    jen jsem nadávala na poštu - krabice přišla na několika místech prorvaná thumbs up

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 24.01.2008 20:55
     
    Libi, doufám, že máte krytou terasu? Jinak by čalounění dostalo zabrat.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 24.01.2008 20:59
     
    krytou ne, ale plánuje se, že by se tyhle dvě křesla vynášela zevnitř těmi francouzskými dveřmi, jen ostatní části posezení by zůstávaly venku winking smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 24.01.2008 21:25
     
    Člověk holt nemůže mít všechno. Taky nemáme krytouthumbs up
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 24.01.2008 21:47
     
    Evano, ani my ne smiling smiley, proto máme odolný nábytek a v dešti tam holt nesedíme. Ale já doufám, že jednou spatří světlo světa náš zahradní domek na všeliké harampádí a tam se vejde i malé posezení pro případ nepříznivého počasí.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nábytek apod.

    Datum: 21.02.2008 12:17
     
     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.