pátek 26. dubna, 07:17 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Upgrade?

Datum: 26.08.2013 14:01
 

Ahoj,

 

week.cz už běží nějaký ten rok (asi 7let smiling smiley, a to je z internetového hlediska stařeček..

Začal jsem se zaobírat myšlenkou, že bych provedl větší omlazovací kůru.

 

Konkrétně by šlo o kompletní výměnu systému, který běží na pozadí (a pravděpodobně i změna designu, ale to teď vnímám jako minoritu).

Co bych od toho očekával?

- modernější rozhraní, více sociálních funkcí (tady jde defacto jen posílat soukromé zprávy)

- větší rychlost (tohle forum mi přijde, že už to nezvládá, a nechce se mi odmazávat staré příspěvky)

- zjednodušení (pravděpodobně bych nechal pouze Diskuze a Galerii)

 

Co očekávám za negativa?

- určitě se změní ovládání. Všechno bude jinak, přibudou další tlačítka možnosti. (budu se samozřejmě snažit, aby to zůstalo co možná nejbližší stávajícímu weeku, ale i tak..)

- zrušil bych tagy a hodnocení. Namyslím, že se to nějak osvědčilo

 

Co zatím nevím, zda půjde zachovat stejný systém kategorií, resp. to že lze vytvářet kategorie uživateli.. (to bych ještě ověřil..)

 

Co vy na to?

 

PS: není to nic hotového. Pokud k tomu dojde, tak půjde o záležitost v řádu měsíců ..

 

Honza

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 09:32
     



    jaja99 napsal(a):

    Radime, než nováčky co tu dělají reklamu všemu možnému, tak raději riskovat, že to někdo vzdá. Ale jak vím, poctiví nováčkové si rádi počkají a nebo se domluví se starousedlíky.


    Nováček může přece dát dotaz do již založené diskuze nebo v nějaké neutrální diskuzi požádat o založení konkrétní diskuze jen pro svůj problém. Nemusí to hned vzdát.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Upgrade?

     
     
  • Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 09:33
     

    Ivi promiň šok jsem ti vyvolat nechtěla, ale já nástěnku ještě nikdy neotevřela a na nic nepotřebovala :-), nějak nevím proč bych ji potřebovat měla :-) grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 09:34
     



    drahus napsal(a):

    To je pravda.

    A myslím si, že je tu moderátorů dost a zvládají to dobře flower smiley 

    Hlavně Honzíku ty změny v ovládání dobře vysvětli i nám, počítačovým negramotům a pomaleji myslícím grinning smiley please smiley

    Až nastane změn čas smiling smiley

    stotožňujem sa winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 09:35
     

    jájo, kolikrát se mi stalo, že jsem díky nástěnce třeba objevila přítomnost osoby, která se tu tolik nevyskytuje. Nebo jsem odchytla komentář k nějaké starší otevřené diskuzi,který pro mě byl přínosný.

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 10:05
     

    Dik za odpoved smiling smiley

    Majka napsal(a):

    Tato funkce tu je, stačí, když takový příspěvek nahlásí tři z fóra a on zmizí. Pokud narazím na něco, co je fakt okaté a nesmyslné, tak to smáznu rovnou sama.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 10:47
     



    Anavi napsal(a):

    jájo, kolikrát se mi stalo, že jsem díky nástěnce třeba objevila přítomnost osoby, která se tu tolik nevyskytuje. Nebo jsem odchytla komentář k nějaké starší otevřené diskuzi,který pro mě byl přínosný.


    Já jsem si nástěnky všimla až před pár týdny, kdy se tu o ní někdo zmiňoval grinning smiley Určitě má svůj smysl, to je můj problém, že jsem ji nevyužívala a tudíž ani nepostrádala. Ale mně trvalo i dost dlouho, než jsem zaregistrovala, že je tu i galerie.

    Bazar ani blogy se nějak neujaly, ty bych dál asi nedržela.

    Určitě jsem pro zachování historie, mohlo by se smáznout i leccos, čeho by bylo dost škoda. Ale omezila bych dost možnosti nováčků. Pokud bude chtít nováček založit diskuzi, může o to požádat někoho služebně staršího, ale nemyslím, že by to bylo třeba. Diskuzí je dost, tak se do některé určitě vejde. Trochu by to zamezilo těm cíleně reklamním akcím.

    Hodnocení nepovažuju za nutné a důležité.

    Na změny se tedy moc netěším, bude mi to asi chvíli trvat, než se zorientuju a zvyknu si, ale aspoň se mi trochu provětrá zarezlý mozek. winking smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 11:37
     

    Já teda nástěnku nevyužívám, ale jakémukoliv mazání bych se bránila. Když zmizela část galerie, především fotosoutěže, bylo jsem z toho dost paf sad smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 12:17
     



    admin napsal(a):

     

    Co zatím nevím, zda půjde zachovat stejný systém kategorií, resp. to že lze vytvářet kategorie uživateli.. (to bych ještě ověřil..)

     


    Tady bych naopak uživatelům trochu přistřihla křídla - není snad nutné, aby první strana byla plná dělené stravy a kytek, aby každá růže měla svoji diskuzi ( k tomu jsou snad specificky zaměřené weby). Nebo ať se z každé kategorie ukazují první 2 - 3 příspěvky.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 12:18
     



    Majka napsal(a):

    Za mě nástěnku zachovat. Nestíhám všechno a zajímá mě, kdo a kam přispěl naposled z mých přátel.


    Souhlas. thumbs down

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 12:21
     



    Majka napsal(a):

    Tato funkce tu je, stačí, když takový příspěvek nahlásí tři z fóra a on zmizí.


    Toto by mělo být velkým písmem někde v záhlaví a ještě by to mohlo blikat, protože jinak je to na nic.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 12:25
     

    Otázko, jenže já chci ty zahradní věci konzultovat s lidmi mému srdci blízkými, ne na "anoynmních" serverech, kde mě někdo hnedle shodí jen proto, že nevím, jak hluboko zasadit růži confused smiley sad smiley Chodím téměř výhradně na Week, nikde jinde registrovaná nejsem, nemám chuť procestovat za večer kvůli pár dotazům x různých for a všude se registrovat (někde není možnost se bez registrace ani na cokoli zeptat).

    Proto snad vznikla možnost si různá témata zakázat - přiznám se, že mám třeba zakázanou dělenou stravu a tím pádem mi vůbec nevadí, i kdyby na ni tady holky měly deset diskuzí. Nezobrazí se mi žádná, pokud to při založení správně zařadí do příslušného tématu.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 12:36
     

    Ivčo, si konzltuj co chceš, ale uvědom si, že 1/ jsi tu jen na návštěvě a za 2/ jak asi Week na první dojem působí na náhodného návštěvníka - dělená strava a kytky. Chtělo by to zorganizovat jinak, třeba právě zobrazovat jen první dva příspěvky z každé kategorie, a pak si řešte třeba každý lísteček zvlášť.

     
  • Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 12:42
     

    Třeba hřbitovy, že?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 12:42
     

    Spíš se zamýšlím nad tím, proč se tu teda neobjevují pro ty "jinak" zaměřené ta jejich témata. Přece nikdo nikomu zatím v ničem nebránil, ne? Až tady budou převažovat Šikovné ručičky, tak se s tím my, zahradnice, taky smíříme,ne? smiling smiley Nebo aspoń já to tak vidím. Témata určuje hlavně složení zdejších lidí. A to, že se sem za čas může nastěhovat zapálený fotograf a bude to tady samé téma o fotografování, bych přece taky musela respektovat. Buď bych si dál hledala témata, která jsou mi blízká nebo bych se holt třeba stěhovala jinam.

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 13:17
     

    Ahoj,

     

    nástěnka určitě zůstane, v nějaké podobě..

    Co bych naopak chtěl přidat, jsou právě skupiny - možnost lidem si diskutovat v uzavřených skupinách (sám to ještě musím vyzkoušet, jak to přesně funguje) - je tu pár témat, které ostatní až tak nezajímají. Ale přesto tu mají místo..

     

    Jak jsem říkal, ono to nebude hned. Díky za podměty, a já se zase časem ozvu. Nic se mazat nebude..

     

    Honza

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.