pátek 26. dubna, 12:40 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Umělé nehty

Datum: 23.02.2007 10:07
 

Tak mě zaujalo "vedle" toto téma, rozjedu to i tady mezi vámi smiling smiley.

Máte-nemáte? Chcete-nechcete? Jak o nehty pečujete vy???

 

Měla jsem kdysi opravdu kvalitní dlouhé nehty,časem se mi začaly lámat a třepit. Přemýšlela jsem o tom, že si dám třeba ve svatební den D umělé, ale manikérka mi to rozmluvila, že to nemá takhle krátkodobě význam a akorát mi poničí ty moje stávající. Doporučila mi P-shine, na který od té doby chodím každé tři týdny. Nehty mám upravené, i když ne nijak dlouhé. Většinou používám průhledný nebo lehce růžový lak, občas si vyhraju s francouzskou manikúrou, ale na vlastních nehtech vydrží pěkná snad jen dva dny, pak to musí dolů.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: erikaz
    Status: nováček

    Re: Umělé nehty

    Datum: 16.07.2013 13:16
     
    Ahoj, dobrý den….Mám problém: Ráda bych před svatbou své sestry našla nějaké supr kadeřnictví- na účes, nehtové studio- na gelové nehty. Jsem z Brna a prosím o rady. Děkuji
     
  • Autor: Reklama

    Re: Umělé nehty

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 16.07.2013 14:11
     

    Pokud mohu radit, tak bych neděla žádné velké změny a pokusy, ale šla tam, kam jsi zvyklá chodit i teď. Jen si tam vyzkoušej nějaký slavnostnější účes, ikdyž já bych dala přerdnost přirozenosti.

    A jestli si chceš nechat udělat gelové nehty poprvé, tak je nejlepší zajít tam, kam chodí některá z tvých kamarádek, abys nešla do neznámého. winking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 20.07.2013 00:20
     
    p7130024r.jpg
    Další fotografie:

    Ségřiný a opět ségřiný a kdyby jste to nepoznaly, tak ty druhý jsou svatební. grinning smiley Dělala sem jí je vlastně už včera na dnešek a navíc pomalu na koleni, protože mám byt vzhůru nohama. Tu si naši pořídili tutově jen proto, aby mi cvičila s nervama. grinning smiley

     
  • Autor: janica09
    Status: nováček

    Re: Umělé nehty

    Datum: 22.07.2013 11:00
     
    ahoj a odkud jsi přesně? Já do jednoho studia chodím, ale jelikož nevím kde to studio hledáš, tak těžko řici. Jinak jsem v tom studiu spokojená a jsou šikovné.
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 22.07.2013 15:16
     



    janica09 napsal(a):
    ahoj a odkud jsi přesně? Já do jednoho studia chodím, ale jelikož nevím kde to studio hledáš, tak těžko řici. Jinak jsem v tom studiu spokojená a jsou šikovné.

    Janica + Ericaz....naposledy, neser sem ty reklamy nono smiley . To si fakt myslíš, že jsou tu uživatelé tak blbí, že nepoznaj jak pod jedním nickem hodíš dotaz a z druhého odpovíš? angry smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 30.07.2013 10:31
     

    Trixi paráda. Tak já byla na manikůře s tím, že mi pořádně vyhladí a očistí nehty i lůžka od zahrady, co v ní pořád reju. Jsem byla zase naivní. Nebudu se rozepisovat jen dodám, že kůžičku na nehtech mi dělala na jedný ruce na sucho, lak měl vydržet 10-14 dní a já hned druhý den měla konce seškrábnuté a když jsem si nasadila brýle, tak jsem šla tuplem do kolen, jak jsem měla nalakováno, jak kdybych už měla týden odrostlý nehty angry smiley . Už mě nikdy nikdo na nehtách neuvidí. Byl to druhý pokus a opět katastrofa.

    Trixi tréééénuj... winking smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 30.07.2013 11:08
     
    p7270049r.jpg
    Další fotografie:

    A to sis nechávala dávat jen lak, nebo ten gellak, protože ten by měl na nehteh vydržet i tři týdny. eye popping smiley Ta kůžička na sucho musel být taky pocuc, to zapomněla? grinning smiley

    Neboj, trénuju jak divá. grinning smiley Neonky mamčiný a oranžády moje.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 07.08.2013 13:51
     
    p8070006r.jpg
    Další fotografie:

    Když do ZOO, tak stylově. grinning smiley A ségřiný duhovky.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 07.08.2013 14:22
     

    Tak ta zoo je hodně hustá! eye popping smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 07.08.2013 15:50
     

    ZOO....špica thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 07.08.2013 19:16
     

    To je divočina co. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Děkuju. flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 07.08.2013 21:07
     

    Ze ZOO bych dala jen zebry, to by musela bejt paráda thumbs down

    Momentálně už delší dobu jedu ve francouzské hliněné stydlin smiley eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (07.08.2013 21:07)
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 07.08.2013 22:22
     

    já hlasuju pro duhovky thumbs down

    ale momentálně chodím do stejného salonu jako ivča eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 18.08.2013 00:10
     
    p8180003r.jpg

    Návštěva Zoo proběhla, tak zas něco normálního. grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 18.08.2013 00:14
     

    To mě chcete naštvat!? Samé krásné upravené nehty thumbs down

    Po maratonu vaření mám nehty zrasovaný a jsem zvědavá, jak si s tím manikérka v pondělí poradí! sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.