úterý 19. března, 06:29 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Solní jeskyně

Datum: 21.02.2007 21:10
 

Četla jsem na ně samou chválu a jelikož takový kašel je můj celoroční problém, tak jsem se domluvila a kolegyní, aby nás jezdilo plné auto a ta souhlasila, že to vyzkoušíme, tak si chceme tak za čtrnáct dní domluvit první návštěvu a podle toho, jak by se nám tam líbilo, bysme si pořídili permanentku (informují tam, že VZP přispívá 200 stovkami - můj i kolegyn přítel trpí alergiemi a já už pár let po ránu trpím na silný kašel a dosud nezjistili příčinu, několikrát do roka mám zánět průdušek - tak si myslím, že nárok na příspěvek, bysme měli mít). Třeba by mi to pomohlo. Nejblíž máme solnou jeskyni v Jihlavě, tak bysme jezdili tam. Už jste někdo solnou jeskyni navštívil? Jak to na vás působilo?

 

[www.salinera.cz]

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Solní jeskyně

    Datum: 22.02.2007 09:26
     
    Sousedka tam byla s dětmi, ale podrobnosti nevím, zjistím smiling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Solní jeskyně

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Solní jeskyně

    Datum: 30.07.2007 09:52
     
    p1090431.jpg
    Další fotografie:

    Jako první jeskyni tohoto typu jsem navštívila minulý týden o dovče Solnou jeskyni v Dolným Kubíne - Sol´ná jaskyňa Valika. I přesto, že na letáku je uvedeno, že návštěva je možná po telefonickém objednání, a deset minut před začátkem celé hodiny, tak jsem to riskla a zazvonila a majitelé nás přijali okamžitě, vysvětlili, jak se polohují lehátka a zanechali nás relaxování.

    V jeskyni se postupně zešeřilo a pustila se relaxační hudba - v úvodním slově zaznělo, z čeho je jeskyně vybudována a jaký je její účinek na různé nemoci, poté už jsme se mohli zaposlouchat do zvuků lesa, bouřky,.... a zurčení vody, která je v jeskyni také přítomna ve formě malého vodopádku.

    Neměli jsme s sebou žádné hodinky ani mobil, takže jsme si nemohli zjistit čas, po který už v jeskyni jsme, ale spoléhali jsme se, že si to majitelé sami hlídají. Relaxační hudbu po určité době vystřídali pohádky k zamyšlení a my poslouchali, usnuli, probudili se, poslouchali, usnuli, .... Najednou se otevřely dveře a majitelka se nám omlouvala, že na nás zapomněli grinning smiley. Ona prý odešla do města nakupovat a manžel prý je po noční a usnul. Takže místo 45 minut jsme strávili v jeskyni necelé dve hodiny. Nakonec po nás jako omluvu nechtěli žádný poplatek, ale něco jsme jim tam přece jen nechali.

    Jedna návštěva se určitě na zdraví neprojeví, ale relaxace a uvolnění to bylo fakt skvělé smiling smiley .

     

    [ubytovanievalika.home.sk]

     

     

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.