sobota 4. července, 01:30 Svátek má Státní svátek - Cyril a Metoděj
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Chorvatsko
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Chorvatsko
Diskutujte! Podělte se se svými přáteli o zážitky z cestování, a nebo naopak získejte cenné rady před vaší cestou!

Autor: sosinek
Status: nováček
Klikni pro filtrování

služby a ubytování

Datum: 07.06.2007 14:09

Zdravím,

nevíte někdo jaké je ubytování DUCE penzion DALMACIA a zda se v tomto místě půjčují smiling smiley lehátka ? Moc díky Irča

Komentáře a názory

• Autor: eri

Re: služby a ubytování

Datum: 26.10.2011 10:12

to si nejsem moc jistý, ale byl jsem teď v Chorvatsku s Novasolem, což je cestovní agentura, která zprostředkovává pronájem apartmánů. Zkus se podívat i na ně, odkaz je [www.novasol.cz]

Mám na ně dobré reference i pozitivní zkušenosti z vlastní strany.

• Autor: Reklama

• Autor: monca0209

Datum: 18.01.2012 10:12

My jezdíme s brněnskou cestovkou Novalja a vždy jsme byli velmi spokojeni. Na stránkách mají spoustu fotek, informací i typů na výlety z jednotlivých letovisek.

• Autor: magda.w

Datum: 18.07.2012 10:02

Ahoj,

my si ubytování našli sami přes server [www.chorvatske.cz]. Myslím,ž ejsme na ubytku dost ušetřili, protože jsme se domlouvali přímo s majitelem apartmánů. Byly jsme Brodarice a paráda, hezká pláž, borovicový háj a dokonce i kousek pískové pláže, takže děti byly nadšený!

• Status: expert

Datum: 31.03.2013 19:57

Byl jste proísm někdo na těchto místech: Krk - Omišalj a Crikvenica - Dramalj ?

Jaké to tam je? Díky flower smiley

• Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

Datum: 31.03.2013 21:21

Omišajl,tam jsem byla,líbilo se nám tam,ale je to už skoro 20 let.Moc jsem ti nepomohla co confused smiley

• Status: expert

Datum: 31.03.2013 21:30

grinning smiley ... podobně jako mamka, která tam byla před 30ti lety, ale nevadí, nakonec jsem se rozhodla pro Rabac thumbs down

Podobné příspěvky
Diskuze: Kam vyrazit bez dětí? Výlety, akce - jižní čechy Rady a tipy na dovolenou s m..

A měl bystě někdo tip, kam vyrazit, když se naopak po dlouhé době podaří, že se někdo ujme dětí i přes noc a nechcete sedět doma? Nějaká romantická r

Autor: Anavi - 29.08.2006 09:43
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 54

Sem se všemi nápady na výlety, akce, atd. z jižních čech.

Autor: ejka - 12.04.2015 19:52
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 5

Dobrý den   Jedeme s manželem a dětmi poprvé na dovču. Dětem je 3 a 5 let. Jedeme autem na sever Itálie. Nějaké rady a tipy, co vzít sebou nebo

Autor: hrubina - 26.07.2016 10:51
Rubrika: Aktivity a volný čas - Komentářů: 6
Blog: Moje pozitivní zkušenosti s .. UGANDA 2012 - moje cesta za .. THAJSKO 2015 - 1.pokračování

Ahoj všichni, jsem moc rád, že tu mohu být a podělit se o své zážitky s cestováním. Už jsem projel pár kontinentů a viděl nespočet podivuhodných přír

Autor: eri - 18.10.2011 10:51
Rubrika: Po Evropě - Komentářů: 3

Den první - neděle   Výlet do Ugandy pro mě začal v sobotu 1.12. 2012 ráno v 6, kdy nás vyzvedlo auto v hotelu v Brně a odjížděli jsme směr Víd

Autor: SPIKE - 13.02.2015 00:41
Rubrika: Afrika - Komentářů: 1

Bangkok nás přivítal deštěm. Už z letadla jsme viděli velké louže na letištní ploše, černý mrak se pomalu přesouval dál. Vlhké vedro nepřekvapilo, to

Autor: SPIKE - 25.11.2016 11:11
Rubrika: Thajsko - Komentářů: 2
Galerie: Orlické hory Kaiserbrunn Plumlov a okolí
  Orlické hory
Autor: carlos - 10.06.2012 20:43
Rubrika: Východní Čechy - Komentářů: 32
Kaiserbrunn
Autor: carlos - 10.07.2016 10:10
Rubrika: Dolní Rakousko - Komentářů: 2
Plumlov a okolí
Autor: carlos - 23.08.2016 22:12
Rubrika: Morava - Komentářů: 9
Adresář: http://alpy-2006.wz.cz http://www.maxinzert.cz http://cestujlevne.com

Dovolená v Alpách 2006. Od výstupů na vrcholy po válení na pláži průzračných jezer. Mnoho užitečných informací.

Autor: supervht - 14.12.2007 16:46
Rubrika: Po Evropě - Komentářů: 0

MAXINZERT - inzertní portál - inzerce zdarma MAXinzert - inzerce zdarma, inzertní portál pro soukromou a firemní inzerci. Možnost poslat SMS zda

Autor: netia - 28.07.2008 17:28
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Chtěli byste cestovat? Sháníte informace, inspiraci nebo chcete ušetřit? Podívejte se na stránky www.CestujLevne.com Každý den přinášíme zajímavé tip

Autor: cestujlevne.com - 13.06.2012 20:32
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Chorvatsko (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.