pátek 26. dubna, 12:02 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: pulinka123
Status: nováček
Klikni pro filtrování

rekonstrukce v paneláku

Datum: 22.09.2011 13:29
 

chystáme se změnit desing celého bytu. mimo jiné bychom chtěli i jiné dveře . ne asi všechny, ale některé určitě posuvné. potřebujeme se někde inspirovat, jaké existují možnosti

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 10.09.2013 15:47
     

    A proč ne?

     
  • Autor: Reklama

    Re: rekonstrukce v paneláku

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 11.09.2013 06:47
     



    tinuse napsal(a):



    kordula napsal(a):

    ....... jestli se podaří prodat byt po mamce, já bych šla do rekonstrukce hned, samo, že pro sebe, pro koho jiného,.... ani by se nemuselo předělat jádro, mě by stačilo dát dlažbu v chodbě a v kuchyni sad smiley

    To se pouštíte do rekonstrukce samy???


    No asi spíš sami, ona i ta mužská ruka se hodí winking smiley

     
  • Status:

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 11.09.2013 08:05
     

    Byt jsme si rekonstruovali sami a domek také, když je chlap alespoň trochu šikovný, tak to není problém a je to o jiných penězích.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 11.09.2013 08:11
     

    My jsme si taky stavěli barák i vše předělávali vlastními silami. Často jsem si říkala, že už nikdy víc, že jsem z toho unavená, ale člověk ví, co si tam dává a neošidí to, ikdyž odborné znalosti samozřejmě nemá takové, jaké by potřeboval.

    Kamarádka dávala nové tašky na střechu, tedy měla na to firmu. Někde jí tam zatéká, tak jí to přišel opravit někdo jiný a ten jí říkal, co všechno tam má ošizené nebo udělané špatně. angry smiley A teď po letech aby řešila reklamace, což se potáhne dlouho a stav střechy bude pořád stejně blbý.

     
  • Status:

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 11.09.2013 09:18
     

    Sousedi už přes rok s firmou rekonstruují domek, to je děs a hrůza thumbs up thumbs up thumbs up

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 15.09.2013 11:18
     

    Na nějakou dobu jsem zapoměl,že je také poradna Week.cz.Ale jsem už v pořádku, tak se připojím do diskuzí.

    Rekonstrukce panelákových bytů mě dlouhá léta živila.Zaměřil jsem se právě na případy,kdy bylo majitelům hluboko do kapsy.Proto jsem používal metody,které hleděly především na vzhled,ale moc nestály.Opravy bytového jádra bez bourání Umakartu,úpravy kuchyně,elektrické rozvody a podlahové krytiny.Opravy stěn a stropů pomocí polystyrenových obkladů a tapet.

    JABRAKA

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 24.09.2013 20:38
     

    Máte můj obdiv,my jsme to nechali na firmě bytexpert, tak zruční teda nejsme sad smiley

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 24.09.2013 20:48
     

    no, Tinuse, my se nemohli dočkat, jakou firmu nám doporučíš thumbs down . Škoda, že jsem nechodila na Week, když jsme si byt v panelu rekonstruovali coby mladí nadšenci vlastníma rukama. Mohlo to být ecy špecy, není nad pomoc odborníka, že jo! mls smiley Naposled, když jsem oslovila experta na fasádu, zdrhnul mi se zálohou 10 tis. Kč. Mmch, jmenuje se Henrich Jelínek z Českého Těšína, kdyby to někoho zajímalo grinning smiley

     
  • Status:

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 24.09.2013 21:15
     

    Tinuse, na weeku jsou samí šikovní a zruční lidé, co si umí poradit sami, takže žádný experty tady fakt nepotřebujeme thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 24.09.2013 23:16
     

    celkem srandovní představa, že když potřebuju řemeslníka, tak místo abych se poptala v místě bydliště, tak polezu na net a vyberu, asi jako králíka z klobouku, nějakého "mistra" podle nepravděpodobných referencí grinning smiley

     

    Po 14-letých zkušenostech s rekonstrukcí můžu říct, že živnostník xy & company thumbs down bude daleko lepší volba než firma. thumbs up

    (neplatím kromě práce řemeslníka ještě x dalších lidí, makají na sebe a tedy produktivita práce je někde jinde, přemýšlejí nad prací, umí si práci zorganizovat...) Nevylučuju existenci výjimek, Yettiho, Lochnesky...

    Ovšem osobní přítomnost v průběhu operace nezbytná nono smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 25.09.2013 07:28
     

    ....... vzhledem k tomu, že taťka už rok přidělavá bicí hodiny, tak vlastníma silama v žádném případě,

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 25.09.2013 07:56
     

    Kordulo grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 25.09.2013 08:58
     

    když muž řekne, že něco udělá, tak to udělá! Není mu to potřeba každého půl roku připomínat! nono smiley

    ani nevím, jestli se hodí grinning smiley nebo angry smiley ...nejspíš eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 25.09.2013 15:55
     

    hani, od té doby, co jsem tohle MOUDRO přečetla tady na Weeku, pokaždé, když se kolegyně rozčiluje, jak na něco musí dlouho čekat, jen já jen tak zlehka: "... doufám, že mu to nepřipomínáš každého půl roku!!! nono smiley A jí to dokonale "rozbije" a hned je klidnější winking smiley

    HanaK napsal(a):

    když muž řekne, že něco udělá, tak to udělá! Není mu to potřeba každého půl roku připomínat! nono smiley

    ani nevím, jestli se hodí grinning smiley nebo angry smiley ...nejspíš eye rolling smiley

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: rekonstrukce v paneláku

    Datum: 25.09.2013 16:21
     

    taky už jsem si zkoušela, jak se obsluhuje vrtačka s příklepem eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.