sobota 27. dubna, 05:36 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Psaní příspěvků jen registrovaným

Datum: 02.11.2010 10:04
 
Anketa
Přispívání anonymů (odpovědi)
Anketa ukončena.
V anketě již hlasovalo 23 uživatelů.
Povolit (nechat jak to je nyní) 4
 
17%
Zakázat (tj. pouze pro registrované) 19
 
83%

Zdravím,

momentálně máme na weeku pravidlo, že zakladát příspěvky může pouze registrovaný uživatel, ale odpovídat může kdokoliv.

Občas se stává, že je toto zneužito k různým obchodním nabídkám a nebo osobním útokům.

Uvažuji tedy, zda nezavést i odpovídání na příspěvky pouze pro registrované.

 

Co si o tom myslíte?

Je stávající možnost reakce anonymů přínosná?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Status:

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 10:19
     

    Honzo, díky! Uvidíme jak rozhodne "lid".

     
  • Autor: Reklama

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 10:30
     

    Nevímconfused smiley

    Když to bude jen pro registrované, může to odradit i slušné čtenáře, kteří se nechtějí registrovat hned.

    A rejpal ten se zaregistruje třeba jednou a už jsem pak nepáchne.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 10:30
     

    Já myslím,že pokud někdo bude chtít otravovat a vysírat,nebude pro něj problém se zaregistrovat.Anonymní příspěvky a příspěvky těhotných šestnáctek popř.inteligentů obávajících se otěhotnění análním stykem (bléééétongue sticking out smiley )se snažím nečíst.

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 11:49
     

    Je to pro a proti.

    Pokud se uživatelé budou muset registrovat, tak je jednodušší je pak případně zakázat (už jen kvůli tomu, že se tím zakáže i email na který je registrován, a vytvoření nového stojí čas..)

    Samozřejmě to ale odradí nové čtenáře, kteří si chtějí jen tak "štěknout". Ale to je to co právě nevím. Zda příspěvky neregistrovaných uživatelů mají cenu. Protože já to občas mažu, že jde o reklamu a nebo skytou reklamu (typu "nakoupil jsem tady a tady a je to fakt super")

     

    ještě mě teda napadlo, že by šlo udělat, že by si ten, kdo zakládá to vlákno mohl rozhodnout, zda tam chce anonymy a nebo ne. Ale to se bojím, že by bylo trochu chaotické..

     
  • Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 11:53
     

    Honzo, fakt nevím, ale myslím o ty štěky nestojíme my ani Ty, možná je lepší jeden co mu za to stojí registrovat se a vytrvat než 10 štěků ž temnoty....nevím, je jasné, že kdo chce prudit prudit bude.

     
  • Status:

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 11:56
     

    Honzo, možná bys mohl podomním obchodníkům a nabízečům ptákovin všeho druhu otevřít samostatnou rubriku. Samozřejmě placenou, třeba jen zanedbatelnou částkou. Já bych hned zaplatil a umístil tam baner stránek HOAX, možná by bylo přínosné aby naše Weekařská společnost o hoaxu něco věděla.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 12:02
     

    Myslím, že "normální" lidi to neodradí nebo jen minimálně, protože to tak funguje téměř všude. Já jsem pro, aby jen registrovaní mohli přispívat. Není to ve světě internetu nic neobvyklého, tak proč to prudičům usnadňovat?

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 12:26
     

    Osobně si myslím, že je ještě určité procento neregistrovaných, co přispívají opravdovým dotazem - no a u těch, když se nad tím zamyslím, celkem často dochází k jevu, že bez registrace očekávají odpověď spíše na mail, čehož se od zdejších stálic ale tuším rovněž nedočkají. smiling smiley Takže budou-li nuceni se zaregistrovat, zvýší se do jisté míry pravděpodobnost, že se na případnou zde sepsanou odpověď přijdou také kouknout, což je obapolně efektivnější.

    Určitě je svobodomyslnější nemuset se registrovat, nicméně jsem toho názoru, že žádný enormní vopruz to rozhodně není (nikde) a že jak provozovatel, tak komunita na stránkách se pohybující má na svá určitá pravidla prostě právo. flower smiley Takže jo, jsem pro registrování, i když je mi jasné, že chorobomyslným prudilům nezabrání nic.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 13:24
     

    Já vidím jediný praktický význam v obmedzení množstva "podomových obchodníkov". Taký predajca nechce strácať čas s registráciou a radšej potiahne inam. Zarputilé prudiče a mimoně z iných galaxií neodradí nič.

    Je však možné,že povinná registrácia technicky uľahčí ich elimináciu,ale to už patrí do právomocí admina.

    takže suma sumárum-ak to uľahčí prácu adminovi,som za registráciu.

     
  • Status:

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 13:37
     

    Jo, Anny, adminovi je potřeba ubrat práci, kdyby měl spoustu volného času, mohl bych mu nasdílet můj počítač a on by provedl jeho údržbu. Určitě by měl radost!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 19:08
     

    Hlasuji pro registraci. Navštěvuji i jiné stránky a tam je registrace také nutná, pokud se chci k něčemu vyjádřit nebo vznést dotaz. Tak proč ne tady. Pokud někoho stránky zaujmou a bude se tady chtít ptát nebo poradit, tak mu přece registrace zabere pár minut.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 20:33
     

    Myslím, že je to stejně jedno. Někomu stojí za to kvůli reklamě se zaregistrovat a založit novou diskuzi a skrze ní nás pak lákat na nějaké eko výrobky.thumbs up . Koukala jsem, že uživatel má pouze 2 příspěvky.

     

    Jar Od: kuldas7 Komu: gabca | Odstranit ze seznamu Datum: 01.11.2010 10:46
    A víte že když nádobí umyjete v jaru a pak jej 10x umyjete čistou vodou tak na nádobí zůstanou rakovinotvorné částice které nejvíce ohrožují zdraví dětí a starších lidí. Nyní je na trhu ekologický výrobek který je v porovnání s cenou ostatních mycích prostředků i levnější a navíc nemá žádné riziko nemoci. Pokud by jste měla zájem se dozvědět více informací o tomhle prostředku nebo o dalších ekologických výrobcích tak si klidně napište na irenka.jaromir@seznam.cz

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 02.11.2010 21:14
     

    Jsem pro registraci.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Psaní příspěvků jen registrovaným

    Datum: 03.11.2010 06:06
     

    Registraci ano.

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.