sobota 27. dubna, 00:32 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: ulitka
Status: nováček

PRO STEAM 3000

Datum: 31.08.2007 14:25
 

Ahoj!

Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s touhle žehličkou? Měla jsem starší typ Ariete Professional a pak Pro Steam a byla jsem s nima maximálně spokojená. Jde o parní žehličky, mohla jsem vše žehlit jednou sílou páry a nic se nespálilo (dokud mi ji tatínek neopravoval a já ji pak nic netušíc nechala ležet na koberci, který mi připálila grinning smiley ), můžu žehlit vertikálně, má parní šok (hodně silný), ale pokaždé mi žehlička vydržela tak 3 roky a pak se začala zanášet vodním kamenem, utíkat pára a prokapávat. Po tatínkových opravách ještě chvíli vydržela, ale teď už se mi ani nenahřívá. Tak nevím, jestli do ní jít znovu nebo radši zkusit napařovací žehličku. Jak vám žehlička vydrží dlouho?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 3 z 8
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Evidža

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 23.11.2008 22:51
     

    Pane Tome69, díky za typ na polské stránky, nějak to vymyslím a zajedu si, nebo zavolám,zda posílají do česka /musím sehnat někoho,kdo umí polsky/ to nebude problém, na Aukru nejsem zaregistrovaná, tak ať Vám to vyjde. Ještě jednou díky, zdravím.

     
  • Autor: Reklama

    Re: PRO STEAM 3000

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 26.11.2008 10:25
     

    Tak se přiznejte, KDO ji máte? winking smiley Aukce skončena, byla to rvačka smiling smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 26.11.2008 11:23
     

    Prosteamku jsem prošvihla, ale skutečně potřebuji novou - nemáte někdo zkušenost s touto?

    [www.sandi.cz]

     

    Siemens TS11120

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 26.11.2008 16:57
     

    Anavi, ta ale nevypada vubec spatne smiling smiley Jen bych se mozna trochu obavala te keramicke zehlici plochy, ja myslela, ze parni musi mit vzdy jen nerez...

    Rozhodne pak dej vedet....at vim priste, do ceho jit winking smiley

     
  • Autor: Tom69
    Status: nováček

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 26.11.2008 21:52
     

    ne ne sehnal sem levnější spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 26.11.2008 22:04
     

    levnější a parní k tomu?

     
  • Autor: Tom69
    Status: nováček

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 27.11.2008 22:13
     

    Tu původní Pro Steam, ale bazarovou i s poštovným za 800,. text inzerátu : novou napařovací žehličku včetně gumové podložky, nálevky na doplnění vody a trychtýřku. Nepoškozená použitá jednou. Cena i s poštovným.

    Den hledání na netu ještě ale nedorazila coffe smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Tom69 (27.11.2008 22:14)
     
  • Autor: Tom69
    Status: nováček

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 02.12.2008 17:07
     

    Tak je doma a plně funkční, jen prolejt octem jak nová [www.mimibazar.cz] thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 02.12.2008 18:12
     

    Na mimibazar občas chodím, tak tos mě naštval winking smiley

    každopádně, kdybys ji někde při brouzdání netem načapal, dej mi vědět please smiley

     
  • Autor: Tom69
    Status: nováček

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 04.12.2008 13:08
     

    winking smiley jasnačka dám vědět coffe smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Martys

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 07.12.2008 23:17
     

    Tak po 3 mesicich provozu Pro Steam 3000 zacala dost nechutne dymit. Zacala se palit umela hmota a smrdelo to po celem byte pekne dlouho. Zrejme se uvnitr neco prihodilo, nejaka netesnost. Zitra s ni jdeme na reklamaci, dame vedet, jak to dopadlo. Podruhe uz bychom ji asi nekoupili. Dojem z toho, ze je to jen naparovacka, nikoliv parni zehlicka, mame take. Velke zklamani thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 08.12.2008 09:16
     

    Martys, kterou přesně máš? Tu zelenou původní nebo tu modrou, novější??? Já totiž na tu původní nedám dopustit!!! To je skutečně parní žehlička thumbs down , žádná napařovačka se s ní nemůže srovnávat nono smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Martys

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 08.12.2008 10:01
     

    Mame tu modrou, novejsi. Tu zelenou ma moje mamca a kdyz jsme ji shaneli, nabidli nam misto ni tuhletu modrou.. bohuzel. Odpoledne jdem na tu reklamaci. Nejradeji bych ji tam nechal a koupil jinou, ale asi nas nechaji cekat 30 dni.. jak jinak.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 08.12.2008 10:22
     

    Na tu modrou už jsem, bohužel, taky slyšela stížnosti thumbs up sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Martys

    Re: PRO STEAM 3000

    Datum: 08.12.2008 18:55
     

    Tak pred chvili vyreklamovana. Prekvapil me postoj pani z prodejny v OC Chodov, kdy mi sdelila, ze reklamace mi prijde postou domu, nikoliv na prodejnu. Uz mi to trochu pripomina praktiky U:fona a podobnych mikroprodejen. Pry nemaji skladovaci kapacitu na reklamace. Hmm... thumbs up Jsem zvedav, jak budu resit, jestli prosvihnou 30ti denni lhutu. Na prodejne?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.