pátek 26. dubna, 19:51 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: pes

Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

Datum: 03.01.2007 18:53
 
Koukala jsem,že v "Fotky jen tak o ničem" je několik fotek vašich pejsků. Dejte je ještě jednou i sem,ať je máme pěkně pohromadě a nemusíme stále hledat. Ať máme přehled,dohledám a dám sem taky ty naše....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (21.03.2008 21:06)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 16:59
     

    Tak jsou všichni čtyři zakápnutí. Psi Advantixem (oba ho měli na podzim a v pořádku) a kocour Strongholdem, co mi zbyl po předchozím odčervování a kočka Broadline, což je také na všechno a děj se vůle boží... Večer dostanou psi odčervováky. Ty jsou (nebo byly) v pohodě. Do krmení dostanou tu vyšší dávku oleje.

    Regino, jak dlouho to trvalo, než olej zabral?

    Já se domluvila s vetkou, že počkám ještě týden, jestli odblešení a odčervení pomůže a pak bych eventuálně přišla na stěry, ale přijde mi to neadekvátní, protože se drbou oba psi, ale jen jeden do krve

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

     
     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 19:16
     

    Drahus, docela rychle. Tak během týdne. Už za dva dny bylo patrné zlepšení. Dala jsem jí jednu tu kapsli, doporučují 2 až 4 pro dospělé. Podstatný je tam obsah EPA . To je jedna z těch nenasycených mastných kyselin, která odbourává pocit svědění. Dávala jsem jí obden. Jen pár dnů. Kolik toho má ten lososový olej netuším, mělo by být někde složení. EPA má mít člověk 90 mg denně. Tak pes třeba 50mg.Při váye dejme tomu 50 kg.

    Asi bych množství tak moc neřešila, jen aby se nepo.... Žofka olej nikdy nedostávala, tak jsem netušila, co by to s ní mohlo udělat.I když docela dost snese. Když se jí podaří ukrást zbytek másla, tak nemívá problém. eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (24.04.2017 19:19)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 19:28
     

    Regi, psům lososový olej nevadí. To je taková lahvička, která má měrku. Schovala jsem si jí po krabím oleji pro psy, který jsme kdysi využívali. Pak jsem na netu sehnala 5 litrů lososového za bezva cenu, tak jsem ho koupila, uskladnila v lednici, aby nežlukl a mám ho tam rok. No, během letoška ho klucí dojedou grinning smiley

    Mám doma i panenský řepkový olej, má také myslím nenasycené kyseliny a dá se koupit normálně, pokud zase neseženu akční lososový...

    Stejně, pro nás tak drahé oleje nekupuju stydlin smiley Pro čokly jo grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 19:47
     

    Drahus, kapsle tu zbyly po nějakém záchvatu boje proti infarktu. Pak to stejně nikdo nebral. Takže časem dobere Žofka a pak se uvidí.Teď dávám s velkou pauzou.U tebe jsem fakt zvědavá.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 20:19
     

    Humánní omegu 3 a 6 jsem dala pryč, protože já i manžel máme po jejich užívání zažívací problémy, takže je brát nemůžeme. Také jsem koupila přes net v akci za velmi pěknou cenu, ale muselo to pryč winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 24.04.2017 22:15
     
    18156024_1447215512004188_7174477515430297196_o.jpg

    Z diskuze pod fotkou na fcb:

    Ona: " A on je taaak hodný a obětavý, pro mě by udělal cokoliv..."

    On: "Tak ať poseká zahradu."

    😂😂😂

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (24.04.2017 22:19)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 25.04.2017 08:24
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 25.04.2017 08:28
     

    Typicky chlapské. grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 25.04.2017 16:01
     

    Nechci to zakřiknout, ale zřejmě se někde v kožichu schovávala bleška.

    V noci se na zahradě Nerča sice poblil, asi mu nesedly odčervovací tabletky, tak ho za čtrnáct dní odčervím jinými, ale ani jedno podrbání se dnes nekoná. Sorbík má tvář naprosto klidnou, jen ty strupy po škrábancích, ale to se zahojí.

    Takže bohužel musím konstatovat, že Kiltix obojky, které tak dobře fungovaly ještě loni, jsou naprosto k prdu angry smiley Psi je mají nové necelé dva měsíce. Stály spoustu peněz - vyhozených peněz angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 25.04.2017 17:05
     

    Drahus, lepší nějaká blecha než nějaké složité kožní onemocnění. Já prohlížela macky dneska v poledne. Už se nedrbali jak se ochladilo. Nic jsem jim v kožiše předtím neviděla. A stejně jsem na každém objevila jednu nebo dvě mrtvé blechy. Takže Broadline je asi odčervil ale na blechy žádná Amerika. Je to necelý měsíc, co jsem jim ho dávala.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 25.04.2017 18:24
     

    Regi, pokud nedotáhnou psi nové blechy, kočky nemají možnost nějakou chytit. Kočka se ani jednou dnes nepodrbala, takže i odblešení u kočky se zřejmě neminulo účinkem. Kocour se nedrbal ani před tím a u Strongholdu jsem si účinkem stopro jistá.

    Zatím to vypadá všechno dobře, ale Sorbík včera ráno dostal prednison, aby nebyl, jak jetý. Takže ho uklidnil i ten, ale je pravda, že i při něm se občas podrbal. Lék má skluz i do dnešního dne, ale stopro ho nic nesvědí. On má alergii na bleší kousnutí, to víme, proto to tak těžko snášel. jenže fakt musela být jedna, dvě, protože byl naprosto čistý a dobík má tak kraťoučkou srst, že nejde vyčesat ani furminátorem, tam se blechy moc neschovají a také nic. Kočku jsem neprohlížela, ta při tak intimním kontaktu zdrhne grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 25.04.2017 18:25
     

    Zítra budeme čistit byt, prát, luxovat, vytírat, stříkat, aby tu nic nebylo winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 25.04.2017 18:45
     

    ,,, Drahuš , Ty toho naděláš s blechou, třeba ji chytnu ve vlaku, až k vám pojedu,... můžu dál winking smiley / .. na mě teda nejdou ani klíšťata , ani blechy, nemám dobrou krev mls smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 25.04.2017 18:49
     

    Kordul, napřed tě vystříkám protibleším sprejem winking smiley

    Nadělám, když je na ně Sorbon alergický a má jednu tvář odrbanou, bez chlupů a s boláky, jak si to moc drbal a už se mu začala dělat vyrážka ve slabině

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci....fotky vašich mazlíčků...

    Datum: 25.04.2017 20:42
     

    Drahus, já moc nevím. Asi jsou teď blechy nějaký divný, nechcípají a je jich víc nebo co. Když jsem si přečetla ten kolotoč, jak můžou být vajíčka někde v trávníku, tak nevím. Ale zvířata tu už mám šestnáct let, asi se to vždycky nějak porovnalo. Co jsem pochopila z doktorova výkladu, tak teď vlastně ošetřená zvířata tady slouží jako živá návnada.Blecha naskočí, napije se a umře. Když se použije jako odpuzovač, aby na zvíře blechy nelezly, tak na něj nepolezou ale zůstanou a nechcípnou. A tak gruntovně uklidit si moc neumím představit, že by někde nezůstalo nějaké bleší vejce.Alergie na bleší kousnutí je dost komplikovaná věc. Snad se ti to nějak porovná.

    Jinak na mě nejdou taky blechy ani klíšťata. To jsem měla snad jedno nebo dvě za život. Asi jsem prouzená kouřením. I když to zřejmě nebude platit, protože na dědka jdou.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.