středa 24. července, 10:58 Svátek má Kristýna
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 93 z 105
  • Autor: 1romca11

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 29.01.2019 10:45

Jde mi mráz po zádech sad smiley

• Autor: Reklama

• Autor: skrblice

Datum: 26.02.2019 10:52

img_20180830_162253.jpg
    Další fotografie:

Dnes má moje láska největší, Olinka, 3 roky..... letí to, strašně to letí.... Elenko, je to nádherná holčička, trošku svéhlavá a paličatá, uštěkaná, někdy neposlušná, ale milujícííííí.... když si vzpomenu, jak jsem na ni čekala, až se narodí a až si pro ni budu moci přijet... žádný náš pejsek nebyl tak očekávaný jako Olinka....

• Autor: drahus

Datum: 26.02.2019 12:08

Přejeme Olince hodně zdraví a štěstí. Dneškem je oficiálně dospělá winking smiley Je to krásná fena. love smiley

Já jsem myslela, že je starší, než Neron eye popping smiley Neronovi je 3,5 roku a za dva měsíce bude Sorbonkovi osm.... Hrozně to letí

• Autor: babkaela

Datum: 26.02.2019 12:37

dsc03850.jpg

Olince přejeme hooooodně a moc zdraví love smiley flower smiley . Je krááásná.

K přání se připojuje i napůl sestra Cher - Dorka. Lepší fotku nemám stydlin smiley.

Datum: 26.02.2019 13:28

Jéééé Eli, krásná sestřička, máte další holku do chovu? Děkujeme za přání, zrovna mi tady štěká, je na vyhlídce na křesle a sleduje venkovní cvrkot.. ani kolo nesmí projet, je po jídle, tak jim dávám hodinku klídek a potom zase pošupajdí na zahradu, je tam hezky grinning smiley

Datum: 26.02.2019 13:32

Drahuško, strašně to letí.... není to dávno, co ještě žila Terezka, a já si hodně dlouho pletla jména a Olince jsem říkala Teri, tedy občas, ale stávalo se to dost často, a nejenom mně... jenom je extrémně uštěkaná, v tom má primát... ještě, že jsme na konci dědiny, být uprostřed, tak nás sousedi ukamenují grinning smiley.

A Sorbonek už 8? to tak rychle letí, že člověk má za chvilku zase starosti, aby chlupáš vydržel co nejdéle... love smiley

Datum: 26.02.2019 13:36

Elenko, a čí je Cher-Dorka dcera? A jak je stará? Je nádherná, je podobná Olince, sestry se nezapřou grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

• Status: expert

Datum: 26.02.2019 19:02

Skrblice, krásný psí spací koutek. grinning smiley Ať se Olince daří. Pěkná holka je z ní.

Čas strašně utíká, v téhle souvislosti jsme si uvědomila, že za pár dnů bude Žofce 12.Zatím je asi i díky operacím stařenka čiperka. love smiley Občas jí skoro závidím, jak rychle se zvedne, když něco někde zašustí.

• Autor: bosk

Datum: 26.02.2019 19:35

Ta postelová scéna je úžasná,něco mi to připomíná,jsem ráda že v tom nejsme sami.Olinka je krásná,přeji ji všechno nejlepší.

• Autor: babkaela

Datum: 26.02.2019 21:36

dsc00387.jpg
    Další fotografie:

skrblice napsal(a):

Elenko, a čí je Cher-Dorka dcera? A jak je stará? Je nádherná, je podobná Olince, sestry se nezapřou grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

Skrblí, Dorka (dnes má svátek, i když je "křtěná" Cher, nikdo jí stejně nijak jinak neřekne než Dorka, občas Dorota Máchalová- když hodně zlobí, úplně původně byla CH-matylda) je dcera Chipsi a tohohle krásného improta Káje [www.moraviakar-mi.wz.cz] , úplně poslední Chipsin vrh 7.1.2018.

K přání všeho nejlepšího, hoooodně dlouhého života ve zdraví a štěstí s majiteli, pečovateli, chovateli a radostdělateli se připojuje i mamina Chipsi (1. a 2. fotka) flower smiley flower smiley . Na poslední je dnešní Dorota.

A Olinka je štěkna po mamince (a taky trochu po mně, aspoň podle vyjádření mýho dědka), psala jsem již, že to u nás řešila i MP, že pes štěká, bohužel, je to venkovní pes a mňoukat se nám ji nepodařilo naučit winking smiley .

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (26.02.2019 21:40)

• Autor: samanka

Datum: 26.02.2019 21:51

Také se připojujeme s Arnýskem ke gratulantům flower smiley flower smiley flower smiley Olinka i Dorka jsou fešandy. Letí to nějak moc rychle, Arnymu už bude v květnu 12.

• Autor: Missi

Datum: 27.02.2019 03:37

Olince k narozkám gratulujem a přejeme jí aspoň 1 buřta o který by se nemusela dělit se smečkou winking smiley grinning smiley .

Skrbli, když vidím tu postelovou scénu, tak bych ráda viděla, kde spíš ty. Vejdeš se aspoň do nějakýho pelechu? winking smiley smoking smiley .

• Autor: kordula

Datum: 27.02.2019 07:31

Olinka je nádherná a přeju ji k narozeninám jen to nejlepší love smiley

Datum: 27.02.2019 10:46

Missi napsal(a):

Olince k narozkám gratulujem a přejeme jí aspoň 1 buřta o který by se nemusela dělit se smečkou winking smiley grinning smiley .

Skrbli, když vidím tu postelovou scénu, tak bych ráda viděla, kde spíš ty. Vejdeš se aspoň do nějakýho pelechu? winking smiley smoking smiley .

grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Míšo, kdyby jsi viděla, jak někdy spím, tak by jsi řekla, že jsem magor ... ještě nedávno, když jsem šla spát a v posteli bylo narváno, tak jsem si vzala peřinu a šla spát do obýváku na sedačku, ale ta je nerozkládací, takže ne moc pohodlná. Dnes už jdu lehnout, zavelím : uhněte, nebo půjdete do svýho !!!, Olinka zamručí, odsune se, stračeny vylezou zpod mé peřiny a čekají až ulehnu.... lehnu, zvednu peřinu, tam se nasoukají ty dvě strakaté a Oli se natáhne mezi mě a Honzu, chvíli mi funí do obličeje, potom mě olízne a stáhne se do nohou.... taková normální rodinka grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley ... naštěstí máme postel 2x2m, jako bychom tehdy tušili, že bude hoooodně zaplněná grinning smiley

Datum: 27.02.2019 10:58

Víte, miluji všechny své psy, ale extra pro Olinku mám obrovskou slabost, je to moje velká láska , srdeční záležitost... Drahuška ví, ikdyž její Brita nebyla naše, měla jsem k ní hodně blízký vztah a Brituška myslím ke mně taky, protože pokaždé, když jsme se potkaly, tak mi to dávala najevo a já z ní byla celá poprděná...byla skvělá, je moc zvláštní, že když si na ni vzpomenu, tak mi hrknou slzy do očí.... a to se mi fakt normálně nestává... asi je ovčoun má srdeční záležitost, na Terezku ušandu taky nejde zapomenout... love smiley love smiley love smiley.. no a pažravé stračeny, ty nelze přehlédnout, protože jakmile někde zašustí sáček, máte jistotu, že vám jsou v patách love smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.