pátek 26. dubna, 17:57 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Úklid
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Úklid
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: úklid

Paní na úklid

Datum: 19.04.2007 12:19
 

Poslední dobou mě s tímto tématem oslovilo už tolik lidí, že s tím jdu sem smiling smiley.

Jedna moje kamarádka, která má taky velký dům a zahradu, takovou paní má už několik let a nemůže si to vynachválit. Prý, že radši věnuje čas dceři, než uklízení. Paní jí prý někdy i vyžehlí a panuje u nich oboustranná spokojenost. Někdy je doma, někdy ne, prý jí plně důvěřuje.

Já osobně si něco takového představit neumím...

Máte někdo zkušenost z okolí nebo přímo svou vlastní???

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 02.02.2010 21:40
     

    no právě. Na šmírování mi stačí tchýně. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Paní na úklid

     
     
  • Autor: Lenkaol
    Status: nováček

    Re: Paní na úklid

    Datum: 09.02.2010 12:55
     

    Původně mě představa, že mi přijde do bytu uklízet někdo cizí, byla hodně nepříjemná. Nakonec se to ale vše stíhat nedalo, tak jsem si objednala paní na úklid. Zkusila jsem Agenturu Suzi. Teď už bych to za nic nevyměnila. Když přijdu večer z práce, můžu se věnovat dětem a nemusím se starat o špinavé nádobí, podlahu nebo okna.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Paní na úklid

    Datum: 09.02.2010 18:02
     


    lostris napsal(a):

    já jsem na čistotu úchylná a NIKDO neuklidí tak dobře jako já grinning smiley.Raděj budu mít pár dní binec, který si pak poklidím podle svého, než aby se mi do toho někdo montoval winking smileyse znám, že bych se stejně neudržela a aspoň komandovala a chudák paní na úklid. grinning smiley

    los, já měla zase naopak vždycky pocit, že než by přišla, musela bych aspoň trochu poklidit, abych se nemusela stydět... což by ovšem bylo kapánek kontraproduktivní grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 09.02.2010 19:51
     

    no tak ja som na tom podobne ako lostris,tiež si myslím,že nikto to nevie urobiť lepšie než ja,je to sprostá povaha,ale ja tajne(aby som ju neurazila) upratujem aj po dcére,ktorá má skoro 18 a je poriadku milovná po mne,no proste som úchylnásad smiley

     
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Paní na úklid

    Datum: 09.02.2010 21:37
     

    dievčatá, ale čo keď natrafíte na úchyláka na čistotu ako som ja a ja som "paní na úklid" smiling smiley od oktobra chodim upratovat spravidla 1x do týždňa rodinný dom, je to pre mňa aerobic za ktorý mi platia smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Paní na úklid

    Datum: 18.11.2010 21:31
     


    Evca napsal(a):

    Proč je to tam dvakráteye popping smiley eye popping smiley eye rolling smiley eye rolling smiley no nevadí,opakování je matka moudrostigrinning smiley


    Repetitio mater studiorum est.tongue sticking out smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Paní na úklid

    Datum: 18.11.2010 22:00
     

    Tak uklízečku bych brala všemi deseti - jenže zatím to nepůjde sad smiley

    Tak si musím poradit sama. Zkouším teorie Fly Lady (www.pojdte-dal.cz) a snad časem zvládnu domácnost, rodinu, zahradu i práci smiling smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 07.09.2011 07:59
     

    mám prosbu: máme v Praze novou provozovnu, je to rodinný dům prozatím o jednom obchoďákovi - no je to chlap a tak pochopitelně spoustu věcí "nevidí"nono smiley a hlavně ani nemůže stíhat. my jsme v Brně, jaksi to ale zastřešuju a sháním někoho na pravidelný týdenní úklid - úklidovou firmu, paní v důchodu, studentku.... ovšem ráda bych nějaké recenze či doporučení! už mě nebaví co dva měsíce vysvětlovat nově příchozí osobě z úklidovky vysvětlovat jak a co má kde dělat!!!! z firmy nikoho nechci, páč to se pak "domácím" či příbuzným blbě vytýká, že mají něco špatně - znáte to, takhle spucuju cizího winking smiley . Lidi nevíte o někom? Praha Zbraslav - Lahovičky.... budu ráda když dáte info, záčíná to být KRITICKÉangry smiley angry smiley

     
  • Autor: nika3333
    Status: nováček

    Re: Paní na úklid

    Datum: 10.03.2012 01:25
     

    Tak si tady pročítám diskuze na téma úklid. Jelikož máme doma 3 dítě a momentílně opravdu nestíhám ,obrátili jsme se na udrzbadomecku.cz, paní na úklid je spolehlivá, pracovitá a hlavně taky hodná. nejdřív jsem měla obavy jak to bude klapat, ale nakonec uznávám že je to velká pohoda. Pokud někdo sháníte v Praze a okolí paní na úklid s klidem je můžu doporučit. thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil nika3333 (10.03.2012 01:26)
     
  • Autor: Karol84
    Status: nováček

    Re: Paní na úklid

    Datum: 23.10.2012 11:53
     

    Zdravím, my máme na úklid paní středního věku, která k nám dochází třikrát týdně. Mám dvě holčičky a z toho jedna se mi narodila před pár dny, takže o to víc je pro mě tato paní důležitá. Když potřebuji, tak mi paní i pohlídá, takže vybrat si spolehlivou paní a nepouštět kde koho do bytu se opravdu vyplatí. Já při hledání využila služeb poptávkové systému, kde jsem napsala své požadavky na pani - věk, bydliště, plat a kolikrát si představuji, že by k nám docházela a vše se vyřešilo hrozně rychle. Takže doporučiji jít na to i takto.-) S paní jsem velice spokojená a již k nám dochází 4 rokem.

    [www.aaapoptavka.cz]

     
  • Autor: Karol84
    Status: nováček

    Re: Paní na úklid

    Datum: 23.10.2012 11:53
     

    Zdravím, my máme na úklid paní středního věku, která k nám dochází třikrát týdně. Mám dvě holčičky a z toho jedna se mi narodila před pár dny, takže o to víc je pro mě tato paní důležitá. Když potřebuji, tak mi paní i pohlídá, takže vybrat si spolehlivou paní a nepouštět kde koho do bytu se opravdu vyplatí. Já při hledání využila služeb poptávkové systému, kde jsem napsala své požadavky na pani - věk, bydliště, plat a kolikrát si představuji, že by k nám docházela a vše se vyřešilo hrozně rychle. Takže doporučiji jít na to i takto.-) S paní jsem velice spokojená a již k nám dochází 4 rokem.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 23.10.2012 12:45
     

    Teda přiznám se,že si radši uklidím sama, než aby se mi někdo cizí producíroval po baráku ... nono smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Paní na úklid

    Datum: 23.10.2012 13:09
     



    cancourek napsal(a):

    Teda přiznám se,že si radši uklidím sama, než aby se mi někdo cizí producíroval po baráku ... nono smiley


    Mám to právě podobně, navíc bych stejně vždycky měla pocit, že abych se nemusela stydět, musím zběžně poklidit smiling smiley, tak by to asi moc nemělo smysl smiling smiley.

    Aha, koukám, že téměř stejnými slovy jsem to zhodnotila ve zdejším vláknu před dvěma lety winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (23.10.2012 13:10)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 23.10.2012 13:20
     

    grinning smiley přesně tak,nejdřív bych uklidila, aby baba neřekla,že máme doma bordel... smoking smiley

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Paní na úklid

    Datum: 24.01.2014 17:32
     

    Já jsem taky tele stydlivý, že bych nejdříve vygruntla než by měla paní přijet na úklid - no možná spíše než na úklid bych uvítala pomocnici na konkrétní práci, třeba na žehlení...nebo třžeba jen sezónně před vánoci/velikonoci.... kdy je toho víc a sama nestíhám nebo se mi nechce grinning smiley u toho předvánočního by mohla orvnou i napéct cukroví tongue sticking out smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Úklid (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.