pátek 26. dubna, 20:20 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Označení "přečtené"

Datum: 12.01.2009 07:55
 

Mám maličký problém: Když si dám dole na stránce pod diskuzema volbu " Označit všechny zprávy jako přečtené", zprávy se sice zbaví přívlastku "nový", ale v neveřejných mi naskočí všechny zprávy, jako nepřečtené. Když neveřejné poctivě rozklikám, aby mi nesvítily, jako nepřečtené, objeví se mi přívlastek "nový" opět u všech zpráv veřejných a navíc, diskuzr se i po kliknutí na "NOVÝ" otvírají na první stránce a u prvního příspěvku. To všechno se stane, když označím volbu Označit všechny zprávy jako přečtené

confused smiley Šlo by to nějak opravit?

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (12.01.2009 08:01)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 15.01.2009 12:09
     

    Ano, když do neveřejných vlezeš a zase odejdeš, tak se to ztratí, ale když si tady klikneš znovu na Označit, tak v ND se to číslo objeví znovu. confused smiley Aspoň mně.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Označení "přečtené"

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 15.01.2009 12:10
     

    Dala jsem označit vše, jako přečtené a zase mi vylezly všechny neveřejné, jako že jsem je nečetla

    A Až neveřejné začnu otvírat, abych se přívlastku "nový" zbavila, zase mi vyskočí v celém veřejném Weeku i v galerii i v diskuzích.....chjo

    Takže zatím žádná změna, bohužel.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 15.01.2009 12:12
     

    Takže znovu - všechno je jinak, protože po výše napsaném příspěvku mi "nový" u neveřejných zmizel, u galerie je jen tam kde jsem nečetla a u veřejných diskuzí vše přečtené.... Takže snad O.K. thumbs down

    Moc a moc děkuji flower smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (15.01.2009 12:16)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 15.01.2009 13:08
     

    chudák ten náš pan admin smiling smiley, já to nebudu používat jako jsem to nepoužívala nikdy předtím a budu mít zřejmě klid winking smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 15.01.2009 16:15
     

    Mě to pořád nefunguje, jak bych si představovala. Dokonce se mi objevilo" nový "i u příspěvků, který jsem přečetla už snad předvčerejškem

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 15.01.2009 19:17
     

    Tak jsem ještě zjistila, že když odmáznu přívlastek nový a pak se příspěvek opět stane novým, já kliknu na "nový", otevře se vždycky na první stránce a ne u posledního příspěvku, který chci číst. Problém se vlastně datuje do doby vzniku neveřejek. Před tím funkce šlapala v pohodě.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 16.01.2009 08:48
     

    drahu, koukám, že jsi na tom stejně confused smiley, psala jsem to teď do diskuze k tomu určené, snad nám Honza zase nějak pomůže please smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 16.01.2009 09:08
     

    Tak a mám zase 17 neveřejných!!!! eye popping smiley

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 16.01.2009 10:12
     

    Ahoj,

    takže, našel jsem v tom označovaní za přečtené chybku. Opravil jsem to, a zdá se mi to ok.

    Jinak přidám ještě info o tom, jak to vlastně funguje:

    [www.week.cz]

    Co se týká odkazu na poslední příspěvek. Tam jsem nic neměnil, to by mělo zůstat stejné. (nemusí vždy 100% fungovat. V tom byla ta poslední změna. Ono je poměrně náročné si u všech uživatelů pamatovat, co už je přečteno a co ne..

    Teď si pamatuji 100 posledních příspěvků a čas posledního přečtení. Pokud se objeví příspěvek, který je novější než poslední z těch 100, automaticky je označen za nový. Pokud se v těch 100 objeví nový příspěvek, je také označen za nový (a mělo by fungovat odkaz na něj). Pokud se objeví nový příspěvek ve starším příspěvku, tak sice poznám že je nový, ale již nevím který a jestli je poslední. Pak by ten odkaz měl směřovat na poslední příspěvek...

    EDIT: tak jinak. Pokud nevím, který příspěvek je poslední, tak se otevře první.. Jestli vám přijde lepší, mohu naopak odkázat na poslední..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 16.01.2009 10:23
     

    V mém případě asi lepší na poslední. Ale ať se vyjádří i ostatní. Přijde mi lepší si případně kliknout o stránku zpět, když přibyde hodně příspěvků, než se dostat na první, pak většinou klikám na poslední a stejně listuji zpět. Takže to je o jeden klik navíc winking smiley, jestli se dobře vyjadřuji.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 16.01.2009 10:33
     

    Taky myslím, že poslední bude lepší.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 16.01.2009 10:51
     

    Poslední by byl lepší

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 16.01.2009 12:48
     

    Ahoj,

    změněno - odkáže nakonec...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 16.01.2009 13:11
     

    Dííííky adminku náš flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Označení "přečtené"

    Datum: 16.01.2009 13:28
     

    Děkuji též flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.