pátek 26. dubna, 14:35 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Rady a porady tety Zlaty
hodnocení: 5.00
Diskutujte! V tomto blogu bych chtěla, aby se každý kdo má nějakou bolístku, nebo problém v řešení jaké koliv situace vyjádřil. A my všichni se snažili poradit jak a v čem postupovat. Jsou tyto otázky řešeny na určitých blogů, ale musím listovat abych,postupně došla k nějaké informaci,toho kterého blogu. Tak například.:jak postupovat při jakékoliv nehodě -skvrna,rozbití-čehokoliv,samostatné umělecké práce(kreslení,modelování,hrnčířství,kameni)co použít v té které situaci neb jinou věcí lze zaměnit.Tyto všeobecné informace potřebné pro domácnost,zahradu,školku,školu,rodinu-takové= pel mel.
 
 
 
 
Autor: balanclady
Status:

Oprsklá mádež

Datum: 19.05.2008 21:33
 
Dnes jsem jela v přeplněné tramvaji s tříletou vnučkou.Nemohu za to ,že vypadám jako mladá mamina. BYL TAM DĚDA O HOLI A TOHO TAKY NIKDO NEPUSTIL. Tak se mu hodilo ,aby neustále mluvil o tom proč mladou pani s malým dítětem ,mladík okolo 28 let nepustí sednout. ,,Prosím Vás nepustil by jste tu paní sednout s dítětem? " mladík klidně seděl dál a odpověděl :,,nechtěl, vždy když pustím sednout maminku ,tak si sedne a dítě nechá stát" Stála jsem za ním a to už jsem navydržela ,abych neodpověděla tomu mladíkovi,že dnešní mládež je čím dál tím oprsklejší.Seděl a slyšel mě ani nehles. A to, když vystupoval ,předním na sedadla seděla jeho mamka v mém věku . A ta dělal taky kamenou tvář. Prostě co vychováváme tak to si asi zasloužíme. LIDI - dělejte něco ! thumbs up
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 04:47
     

    Slunino, držím. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Oprsklá mádež

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 08:03
     

    Mám zkušenosti s mládeží jak dobré tak ty špatné, ale nemyslím si, že je to s ní až tak zlé. Bohužel to tak vypadá, ale hlavně proto, že ono bývá víc vidět (a slyšet), když se někdo nechová, jak by měl. Ti co v klidu pustí sednout,nám v paměti moc neutkví, ale když celá tramvaj řeší, že nějaký mladík odmítá uvolnit místo, tak si to pamatujeme dost dlouho. Ale to už tak bývá ve všech sférách života. Já jsem jezdila pražskou tramvají těhotná už před 30 lety, ale i tehdy se nadávalo na nevychovanou mládež. Ale já si nemohu stěžovat, většinou jsme si sedla - tedy bylo mi místo nabídnuto. Možná i proto, že jsem netrpěla těhotenskými nevolnostmi ani jinými potížemi, tak jsme zapomněla, že jsem občas cestu prostála. Dnes vidím ve svém okolí mladé maminky s dětičkami a způsob výchovy je různý. Někteří rodiče asi ani netuší, že jim to dítě přeroste přes hlavu a někdy v pubertě už bude pozdě ho srovnat. Věra

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 08:08
     

    Slunino thumbs down grinning smiley

    Neboj, to dáš. Ty ano winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 08:11
     

    Sluninothumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley ať Ti tvé předsevzetí vydrží co nejdýlflower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 08:15
     

    slunino, někdy je to celkem fuška grinning smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 08:25
     
    .... winking smiley...o.k. nie je to lahke dokazat vychovavat takeho cloviecika, aby z neho vyrastol niekto , kto ma same pozitivne vlastnosti a je spravne pripraveny na zivot...
    Lenze na druhej strane, nie je to nase dieta - hlavne to prve - casto "obetou" nasej neskusenosti, neschopnosti... pretoze nie vzdy dokazeme spravne odhadnut situaciu, spravne zareagovat, spravne rozhodnut - takze ten maly bezbrany tvorcek ( v skutocnosti casto riadny spratek winking smiley)je vlastne nasim "pokusnym kralickom", ci zvladame funkciu na ktoru nie vzdy sme dozreli- resp. niekto nedozrie nikdy - funkciu rodica, ktory vlastne nieco tvori, tvaruje....
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 14:35
     

    No v té tramvaji zase moc mladých lidá´í nevidím ,že by se zvedal někdo sám od sebe,\\U nás jsou dost tramvaje nabité,a strašně se divím ,že jsou všechna místa zaplněna mladýma. Nastoupíte a nikdo se ani nepodívá jestli tam náhodou nestojí někdo o více let starší. Tak to s tou mládeží se to asi nezlepší. Ještě na vás kouká a možná kdybych opravdu měla berle nebo padala tak asi taky ne. Ještě ,že nepotřebuji sednout jinak bych asi dokázalaa i něco říci. No možná ,že by něco i přiletělo.Tak co radši asi budu stát.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 22:10
     

    Dnes jsme jela metrem a považte, že mi bylo nabídnuto místo. Tatínek vyhnal svoje asi 8leté dítko ze sedačky a vzal je na klín a místo mi nabídnul. Ale nějak nevím, jestli jsem vypadala, tak špatně nebo byl prostě jen slušný. Já jsme tedy trochu ujetá, v Praze jsem studovala skoro před 30 lety a pořád mám pocit, když vedle mě stojí nějaká postarší dáma (tedy cca 35-40 let), tak se vrtím na sedačce a snad bych jí to moje místo nabídla. Nějak jsem si ještě nepřipustila, že jsem zatím vyzrála do věku (53), kdy pouštějí sednout mě. grinning smiley Věra

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 22:12
     

    Věruš, mám to taky tak. V duchu si musím opakovat, seď, už jsi na to stará dost. Jsou kolem tebe mladší. grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 22:19
     

    Hihih tak to jsem na tom holky stejně.... sice už jsem městskou hromadnou dopravou pěkně dlouho nejela, ale duchem jsem pořád ta puberťačka, která má pocit, že každého nad 30 let musí pustit sednout... njn, tělo si dělá, co chce grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 22:20
     

    Já s díky odmítám, vadí mi to, nějak se necítím na to být pouštěná sednout. Jsem přece ještě mladá, no ne?

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 08.04.2009 22:21
     


    Majka napsal(a):

    Věruš, mám to taky tak. V duchu si musím opakovat, seď, už jsi na to stará dost. Jsou kolem tebe mladší. grinning smiley


    Mne by to asi zdrtilo. Taky si nejak neuvedomuju, kolik, ze mi to vlastne je.grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 09.04.2009 08:48
     


    SPIKE napsal(a):

    Dnes jsme jela metrem a považte, že mi bylo nabídnuto místo. Tatínek vyhnal svoje asi 8leté dítko ze sedačky a vzal je na klín a místo mi nabídnul. Ale nějak nevím, jestli jsem vypadala, tak špatně nebo byl prostě jen slušný. Já jsme tedy trochu ujetá, v Praze jsem studovala skoro před 30 lety a pořád mám pocit, když vedle mě stojí nějaká postarší dáma (tedy cca 35-40 let), tak se vrtím na sedačce a snad bych jí to moje místo nabídla. Nějak jsem si ještě nepřipustila, že jsem zatím vyzrála do věku (53), kdy pouštějí sednout mě. grinning smiley Věra


    Tos mi trochupřipomněla moji tetu... líčila nám např. v sedmdesáti letech historku, jak byla ve městě... a "byla ti tam taková ŠEDESÁTILETÁ BABA", my jsme s mamkou byly vždycky hotové smiling smiley. Ona byla dost dáma, svůj věk si nepřipouštěla a všichni nad padesát byli staří smiling smiley, jen ona byla furt čupr holka grinning smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 09.04.2009 08:49
     

    Holky, mě v jistým věku vadilo, že mi lidi začínaj vykat... jsem přece ještě "holčina", ne? grinning smiley

    A když už mi začaly vykat i děti na ulici, tak v tom jsem začla shledávat skutečnou tragedii grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Oprsklá mádež

    Datum: 09.04.2009 11:14
     

    Já mívám problém s mojí maminkou (74), když s ní vyrazím do Prahy. Musím jí důrazně připomenout, že když ji někdo pustí sednout, tak aby řekla "děkuji" a sedla si. Ne jak je u ní zvykem "ale jen seďte, já postojím". No zrovna za týden ji tam doprovázím k lékaři, tak to bude aktuální. Věra

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Rady a porady tety Zlaty (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.