pátek 26. dubna, 20:22 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 20
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 09.04.2012 13:06
     

    není zač.. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 09.04.2012 14:20
     

    no to je dobrý, Ladothumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 17:22
     

    Potřebuju poradit. Jak můžu na svém PC, kde mám zaheslovaný účet a druhý pro Ghosta nezaheslovaný, změnit účet Ghost na zaheslovaný, aniž by se ztratila jakákoli data? Když jsem dala Uživatelské účty v ovládacích panelech, nabídlo mi to jen možnosti "změnit obrázek" nebo "zrušit účet". Nevím, jak tam nastavit heslo. Díky za případné rady. flower smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 18:02
     

    Moni, mně to u nezaheslovaného účtu nabízí i možnost Vytvořit heslo. confused smiley Jaký máš Windowsy?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 18:08
     

    Otajdo...myslím, že nějaké desítky? Kde to najdu? grinning smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 18:31
     

    Moni, desítky asi sotva, určitě se to ukazuje, když ti nabíhá počítač, třeba WIN X98, WIN XP, WIN 2000....

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 18:40
     

    Aha...tak já mrknu...na noťasu ám sedmičky, tak na tom starším budou asi 2003...? Jdu mrknout.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 18:42
     

    nebo Moni, když klikneš v levém dolním rohu na START, tak se ti rozbalí nabídka a v levé liště od spodu nahoru ti to píše, jaký máš systém..... WINDOWS, ale jinak o tom heslování vím prd....

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 19:06
     

    Mona si to plete s Ofice winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 19:16
     

    A jo...to si pište, že jsem si to spletla s Oficama. grinning smiley Tam mám W XP.

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 19:17
     

    Otevři si start a dole ,,prohledat programy a soubory,, si napiš so potřebuješ a ono se ti to vyhledá.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 20:19
     

    A není to náhodou proto, že Hosta není možno zaheslovat? Mně se totiž u něj ta možnost Vytvořit heslo nenabízí, ale u mého účtu ano. Moni, nevyřešilo by tvůj problém vytvoření nového účtu?

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 20:42
     

    OT: holky, máte můj obdiv, já ani nepochopila o čem mluvíte eye popping smiley

    (nepotřebuju to vědět...)

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 21:04
     

    Otajdo...jo, to se mi povedlo...nový účet pod heslem je vytvořen. Jedná se mi o to, že když hosta zruším, zmizí všechny jeho záložky v oblíbených... confused smiley a že jich není málo... eye rolling smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 06.12.2012 21:31
     

    Mám pocit, že účet Ghost ani nejde zrušit? Záložky v oblíbených na internetu ?

    to pak přece není problém vytvořit zálohu oblíbených ... a to se dělá v prohlížeči netu - třeba Explorer, Mozilla, Opera atd..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.