čtvrtek 28. března, 22:03 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

Datum: 11.12.2007 11:52
 

winking smiley [www.zkouknito.cz]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 9
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 09.02.2019 13:45
     
     
  • Autor: Reklama

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

     
     
  • Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 10.02.2019 10:09
     

    Jak jsem se prohrabovala netem, objevila jsem takový zlepšovák na rajčata. Přijde mi ten způsob s květináčem bez dna docela ekonomický na zalévání. Nezkoušel někdo? Nepřijde mi to úplně blbý.

    [www.youtube.com]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 10.02.2019 11:34
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Jak jsem se prohrabovala netem, objevila jsem takový zlepšovák na rajčata. Přijde mi ten způsob s květináčem bez dna docela ekonomický na zalévání. Nezkoušel někdo? Nepřijde mi to úplně blbý.

    [www.youtube.com]

    ......to je dobrý

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 10.02.2019 12:55
     

    ...moc to nechápu, protože rajčata sázíme šikmo a do květináče by se nevešly, kopřivy jo, ale raději bych nasekala přesličku, všechno co uštipneme z rajčat, tak dáváme pod ně, prý to mají rády. Soused dává k rajčatům 2l otočené plastové lahve a v zátce udělá malou dírku pro vodu, hrozně si to chválí, můžou cestovat .....

     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 10.02.2019 17:34
     

    My dáváme pet flašky s odšroubovaným vršem a uřízlým dnem (mohly by to být i květináče) mezi rajčata. Do nich zaléváme, voda se vsakuje hluboko ke kořenům.

     
  • Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 10.02.2019 17:35
     

    Když sázíš do "bezedného květináče, nemusíš sázet šikmo. Rajče si postupně vytvoří kořeny, které se táhnou hluboko, kde se dostanou k vodě. Napřed ale vyplní květináč. Ze začátku tedy zaléváš do květináče, kde jsou kořeny, později si dokáží brát vodu z hloubky, takže si vezmou každou kapku, kterou dostanou, nic se neodpaří z okolní půdy. Já takto dříve rajčata dávala, vyhovovalo jim to, teď už nic ze zeleniny nepěstuji. Je to dobrý způsob thumbs down smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 10.02.2019 18:17
     

    Ivo, tak nějak jsem si představovala, že by mohlo fungovat. Zelenina je dědkova a se zalíváním stále bojuje. grinning smiley Nadává, že mu voda teče všude. Pokud budou trochu vyšší manžety z květináčů, neměl by to pak být takový problém. Vyberu nějaké o trochu větší než byly na videu.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 10.02.2019 18:32
     

    u nás se stará o rajčata muž, ten dělá před rajčaty rigol a tam dává vodu.....

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 10.02.2019 18:53
     

    já zase dělám rigol uprostřed záhonu mezi dvěma řadama rajských. Tam leju kropáč vody a nesteče mi nikam na cestičku. Praktikuju už to tak leta a jsem spokojená já i rajčata.

     
  • Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 10.02.2019 18:56
     

    Aleno, asi bych na tom byla s pěstováním zeleniny jako Ivik. grinning smiley Ale jako zálibu to vzal za své dědek. I když po loňském suchu začal trochu brzdit. Stejně to mám pak napůl na krku já. A v Kolíně toho není tak moc. Na chalupě to zase tak často nevidím, tak mě to tak nemusí rozčilovat. smiling smiley

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 10.02.2019 20:48
     

    Já dávám k rajčatům a okurkám drenážní trubku a do ní zalévám.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 10.02.2019 21:42
     

    Jen je to strašná piplačka. Sázela jsem podobně, do rašlových pytlů (od 5kg cibule nebo brambor) kvůli krtkovi. Je strašně vidět, když je to křivě, nebo nějaká sazenička vybočuje o kousek z řady. Ale jinak to bylo podobné. Na dno pytle jsem dala kompost, hnojivo, kopřivu nebo i bezinky, sazeničku, zasypala zeminou a zamulčovala trávou. Petky dávám také, zašpuntované s uřízlým dnem a na jedné straně dole dělám dírky cca 15, dírkama k sazeničce. Většinou mám sazenice vytáhlé, takže sázím hluboko a šikmo, rovinu zkoriguji drátama winking smiley winking smiley winking smiley

    Ale nezatracuji tuto možnost. Jen mít dostatek velkých květináčů. Trošku mě ale zarazilo, že mu nakonec všechny chytly plíseň. Jestli je měl blízko nebo citlivou odrůdu? Ale jinak to bylo krásně vzdušné místo confused smiley confused smiley confused smiley Měl by vidět moji rajčatovou džungli a plíseň žádná

    Kordulko - to video je skvělé - 2+3= ruka grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 18.02.2019 18:37
     

    Pár kytiček smiling smiley thumbs down

     

    [www.youtube.com]

     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 18.02.2019 18:44
     

    a ještě jednou

     

     

    [www.youtube.com] smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavá nebo vtipná videa

    Datum: 19.02.2019 07:32
     

    thumbs down Tvarované dřeviny jsou neskutečná práce. V životě bych se k tomu nedopokapa asi. Ale moc se mi líbil ke konci potůček z modřenců snad. Nebo co to bylo.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.