pátek 26. dubna, 07:14 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Anmara
Status:

Na chalupě...

Datum: 05.01.2010 17:58
 

Pro ty, které u bramboráků a jiných témat zaujaly naše zážitky "z chalupy", jsem založila toto téma... grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 9
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 19:29
     

    Myslíš kvůli té hodné babičce holek, jo? winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Na chalupě...

     
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 19:45
     


    Evca napsal(a):

    Jste ho měly slyšet včera,když jsme se klasicky zhádali kvůli tchýniangry smiley angry smiley


    Kvůli takové hloupůstce?

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 19:48
     

    koňskej hnůj se právě snažíme vydolovat z maštale, takže v něm už asi plevelů moc nebude - ale pro jistotu ho ještě "překompostujem" winking smiley ... kravskej nám dovezl strejček... králičího taky bývá docela dost... winking smiley

    plevele nám rostla spousta i bez hnojení... nějak se na té polopoužívané zahrádce za ta leta vymknul kontrole... angry smiley

    takže jsem ráda za tolik nadšených duší... pomoc obvykle neodmítáme (tedy pokud by synovec programátor chtěl pomáhat s něčím jiným než s programováním, tak bych se asi snažila s díky odmítnout tongue sticking out smiley )

    a kdy to bude? rozhodně až bude teplejší počasí... ale v týhle zemi se dost dobře nedá odhadnout, jestli to bude už v dubnu nebo až v srpnu... grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 20:03
     

    Když jsem měla přísun, králičí hnůj byl nejlepší pod durmany. Vždycky kbelík pod durman. Normálka, tak, jak jsem ho dostala. durmany šly volně do půdy a na podzim krumpáčem ven do kbelíků do sklepa....

    Takové durmany jsem tady ještě neviděla a že tu mají lidičky durmany moc pěkné. Narostly do dvou metrů výšky i šiřky a květů nespočet. Škoda, že je nemám nafocené. Po pár letech se manža vzbouřil, že je nechce, že je s nimi dřina. A mám prd! Ani králičí hnůj už není spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 20:04
     

    drahuško, moc tady nepiš o tom, že se umíš ohánět krumpáčem smiling smiley. Jsou tady jistí lidé, kteří by toho mohli zneužít!!! grinning smiley grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 20:07
     

    Anavi, proboha já neeeee, měla jsem na to lidi smoking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 20:08
     

    Já ne angry smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 22:32
     

    Není koňskej hnůj, jako koňskej hnůj...Takovej fakt dobře uleželej thumbs down Nepozoruju, že by bylo plevele nějak víc... winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 22:37
     

    Uvidím zjara. Paní má i hodně starý, úplně rozložený. My brali tak na půl - čerstvý i rozložený. Dávala jsem hodně k fíkovníkům a oleandrům, aby jim nebyla zima

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 23:56
     

    Ten náš koňskej hnůj ležel ve chlívě asi deset let, tak to jsem docela v klidu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 23:59
     

    Rame, koukám - nová image - jako dobrý, no... ale Evča je asi víc na ty vousáče grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Na chalupě...

    Datum: 07.01.2010 00:02
     

    Tak já pro ní zas něco připravímwinking smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 07.01.2010 00:49
     

    no pro Evču něco spešl..... ta je náročná grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 07.01.2010 00:59
     

    To jo... a myslím, že nás asi něčím veme po hlavě grinning smiley.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 07.01.2010 01:00
     

    no cococo... myslíme jenom na její dobro, ne? grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... ji máme rádi spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.