středa 23. října, 09:58 Svátek má Teodor
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..

Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: drahus
    Status: expert

Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:18

Nepatřím mezi nokiáře, zrovna tak, jako nepatřím mezi škodovkáře, takže sorry winking smiley smiling smiley

• Autor: Reklama

• Autor: Majka
    www.majkaj.webg..

Datum: 15.08.2010 16:24

Drahu, já Nokii taky ještě neměla, spíš jsem tíhla k neoblíbeným značkám. Ale poslední Sony Ericson mi sloužil dobře, oproti Motorole, Sagemu a už si ani nepamatuju, jaké jsem měla.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (15.08.2010 16:35)

www.majkaj.webg..

Datum: 15.08.2010 16:34

Ovšem tohle je poměrně rekordman, sice klasická konstrukce a žádný krasavec, ale výdrž má dle zklušeností i víc jak měsíc v pohotovostním režimu. Navíc neuvěřitelně odolný vůči prachu a vlhkosti, takže výmluva servisu, že jste telefon museli vykoupat, v tomto případě neobstojí.

Samsung E2370

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (15.08.2010 16:36)

• Status: expert

Datum: 15.08.2010 16:35

Jééé to já zase na Nokie nedám dopustit, baterky dlouho vydrží a i můj duál má baterii stejnou jako Nokie. Vlastně krom toho duálu ten je Evolve jsem vždycky měla Nokii po někom na dojetí :-) vždycky byla spolehlivá. Tak já jsem špatný rádce s novými telefony zkušenost nemám. Vlastně chvíli jsem dojížděla po klukovi Eriksona a to byl děs nepraktické ovládání složité menu....nic moc, naštěstí si mě našel ten duál.

• Autor: Anavi

Datum: 15.08.2010 17:04

Měla jsem vždy Alcatel, pak jsem si zvykla na Nokie a už jsem taky "nokiářka". Nedám na ně dopustit, myslím, že mají velmi jasné a přehledné ovládání, tzv. "pro blbce", takže se s nimi po čase naučí zacházet i člověk, který mobilům neholduje a má je jen na volání či psaní sms.

Jinak - nedávno mě pobavila kámoška tím, že její manžel (30 let) neumí napsat sms smiling smiley... to je dneska v tomto věku už skoro rarita smiling smiley

• Autor: drahus

Datum: 15.08.2010 17:09

Majko, k ceně se mi Samsung líbí thumbs down thumbs down thumbs down

www.majkaj.webg..

Datum: 15.08.2010 17:19

Osobně mě Nokie jednoduchosí nijak nepřesvědčily, zatím jsem zvládla jakýkoliv telefon, co mi přišel do ruky, chodí za mnou na radu s nastavením majitelé různých značek. Musím konstatovat, že mi spíš Nokie připadají často debilní. Očekávám od nich nějakou možnost a ona tam není angry smiley grinning smiley

Datum: 15.08.2010 17:20

[mobilenet.cz]

nedám dopustit na tento

Datum: 15.08.2010 17:21

Majko, co do ovladatelnosti můžu srovnávat jen Alcatel a Nokii a to je nebe a dudy. Vím, že kamarádky si docela pochvalují Samsung, ale žádný jsem nikdy nezkoušela.

www.majkaj.webg..

Datum: 15.08.2010 17:22

Ještě musím dodat, že nemám žádnou zkušenost s dotykovými display, tak nevím, co to přinášín pozitivního.

Datum: 15.08.2010 17:23

Majko, no znáš mě - mě to spíš rozčiluje, je to furt usviněný grinning smiley

www.majkaj.webg..

Datum: 15.08.2010 17:26

Já mám usviněný i ten normální, i proto jsem dala převážně přednost véčku. ale display mám zasranej i na něm sad smiley

Datum: 15.08.2010 17:29

Ještě chci napsat, že třeba ta Nokie, co mám já - 6300 má možnost zobrazování funkcí v obrázcích. Ale to nikdy nevyužívám, dávám přednost textům (naštěstí lze obojí)... nevím proč, asi mi ten displej nepřipadá tak "přeplácaný" grinning smiley. Takže ta obrázková nabídka mě nikdy neoslovuje.

Nevím, jestli někdo teda pochopí, co jsem chtěla říct... stydlin smiley eye rolling smiley confused smiley

www.majkaj.webg..

Datum: 15.08.2010 17:31

Anavi, tak s tím stoprocentně souhlasím. Mám to stejně.

Podobné příspěvky
Diskuze: Novoročenka Jak zabavit děti? Pohádky před spaním

Protože se mi na Weeku nepovedlo najít speciální místo na novoroční přání a nepřipadlo mi vhodné s něčím takovým zaplevelovat ostatní diskuse, tak jse

Autor: Ram - 28.12.2009 10:43
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 28

Ahoj všem, mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavi

Autor: marcelab - 28.11.2011 21:33
Rubrika: Školáci - Komentářů: 45

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. C

Autor: PavlaHr - 06.08.2016 18:39
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Galerie: Jak vychází slunce na D1 Má tvorba  
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38
Má tvorba
Autor: Verka222 - 11.06.2014 20:16
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Adresář: http://www.skoleni-kurzy.eu http://www.koureni.biz/ http://navylet.net

Na webu najdete seznam kurzů a školících firem. Obsahuje rekvalifikační kurzy a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku a

Autor: radekm - 10.09.2008 12:28
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 13:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.