pátek 26. dubna, 14:46 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: ostruhy patě

Ostruha v patě

Datum: 22.05.2008 21:56
 

Mám ji už roky, bolí pořád ať jsem se snažila ji s pomocí doktora léčit a nebo jako teď na ni kašlu a dělám že neexistuje, vždycky chvíli o ní nevím , ale hned se zase spolehlivě ozve je mi věrná.

Na srazu jsem se dozvěděla , že Drahuš je taky Malá mořská víla...při každém kroku bodnutí nožem. Je to výstižné, kdo nezažil neuvěří, člověka to nezabije, ale život to řádně znepříjemní.

Povedlo se Vám někomu se té šílené bolesti alespoň na čas zbavit?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 9
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 18:47
     


    jaja99 napsal(a):

    JJ podívej se do odkazů co sem dala anavi jsou tam i pantofle :-), ty boty tady kolem 2.000 kč

    šlapky, vyzerajú velmi dobre smiling smiley smiling smiley smiling smileyuž sa teším ako si ich kúpim a do nich vhupnem. síce si musím ešte si trochu počkat smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ostruha v patě

     
     
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 18:51
     


    zuziberka napsal(a):

    hm, tak to byla určitě víctkrát, protože říkala, že platila kolem 5 tis...ale prý počet sezení je individuální podle toho, jak jsou nárůstky velký a tak

    v čom spočíva tá liečba, alebo čo jej robia na tých sedeniach?

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 19:02
     

    tady [www.razova-vlna.com] jsou o tom informace

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 19:02
     

    Nějaká vlna rozbíjí ty nárůstky, najdu Ti odkaz

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 19:04
     
    LÉČBA RÁZOVOU VLNOU


    Moderní cestou proti bolesti

    Rázová vlna - nejčastější indikace léčby


    léčba tenisového lokte a jiných bolestí v této oblasti
    bolesti ramenního kloubu
    omezení pohyblivosti
    doléčení zánětu Achillovy šlachy
    bolest v oblasti holeně
    šlachy a svalová spojení na končetinách (včetně bolesti třísel)
    bolesti po nadměrné zátěži kolene
    akutní a chronické bolesti paty včetně ostruh patních kostí
    zpomalené hojení zlomenin
    bolesti v oblasti velkých hrbolů stehenních kostí

    Tady je nejbližší pracoviště u nás kde to mají

    Rázová vlna - Radiální

    Jednotlivé rázy jsou aplikovány na kůži s nastavenou intenzitou úderů a frekvencí.


    maximální hloubka mechanického účinku vlny je 3,5cm
    okamžitá redukce napětí tkáně – postupné zmenšení úponových bolestí
    analgetický (protibolestivý) efekt
    zvýšení místního prokrvení a látkové výměny
    zvýšení vstřebávání vápníkových uloženin ve svalech a tkáních
    zvýšení produkce kostní tkáně (hojení zlomenin)

    Léčba zahrnuje obvykle 3 až 6 sezení s odstupem cca sedmi dnů.

    Léčba není hrazena zdravotními pojišťovnami!

    Cena jednoho sezení ----- 500Kč


    Každý klient bude vyšetřen před aplikací odborným lékařem a bude posouzena vhodnost a forma léčení touto metodou.

    Přístroj je dostupný na chirurgickém středisku Galen v Ústí nad Orlicí a ortopedické ambulanci v České Třebové.
     
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 22:13
     


    jaja99 napsal(a):
    LÉČBA RÁZOVOU VLNOU
    Moderní cestou proti bolesti
    Rázová vlna - nejčastější indikace léčby
    léčba tenisového lokte a jiných bolestí v této oblasti bolesti ramenního kloubu omezení pohyblivosti doléčení zánětu Achillovy šlachy bolest v oblasti holeně šlachy a svalová spojení na končetinách (včetně bolesti třísel) bolesti po nadměrné zátěži kolene akutní a chronické bolesti paty včetně ostruh patních kostí zpomalené hojení zlomenin bolesti v oblasti velkých hrbolů stehenních kostí
    Tady je nejbližší pracoviště u nás kde to mají
    Rázová vlna - Radiální
    Jednotlivé rázy jsou aplikovány na kůži s nastavenou intenzitou úderů a frekvencí.
    maximální hloubka mechanického účinku vlny je 3,5cm okamžitá redukce napětí tkáně – postupné zmenšení úponových bolestí analgetický (protibolestivý) efekt zvýšení místního prokrvení a látkové výměny zvýšení vstřebávání vápníkových uloženin ve svalech a tkáních zvýšení produkce kostní tkáně (hojení zlomenin)
    Léčba zahrnuje obvykle 3 až 6 sezení s odstupem cca sedmi dnů.
    Léčba není hrazena zdravotními pojišťovnami!
    Cena jednoho sezení ----- 500Kč
    Každý klient bude vyšetřen před aplikací odborným lékařem a bude posouzena vhodnost a forma léčení touto metodou.
    Přístroj je dostupný na chirurgickém středisku Galen v Ústí nad Orlicí a ortopedické ambulanci v České Třebové.

    holky díky za infošky, musím zistit za kolko eu ma zato "vyžerú" u nás v SR smiling smiley sad smiley

     
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 22:23
     

    už som našla zdrav. zariadenie kde u nás používajú rázovú vlna u nás je to uplne "za facku" konzultácia prvotná 10eu, jedno sedenie 50eu, je potrebných 5 sedení. "super" 250eu po starom 7531Sk - šialenci angry smiley angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 22:29
     

    No ono to u nás taky nevyjde nejlevněji, ale rozdíly jsou, já stále ještě hledám kam jednou (až našetřím) zajdu si to nechat udělat.

    Zatím si koupím ty boty a uvidím, ono se to ve vlnách zhoršuje a uklidňuje, zrovna sotva chodím.

     
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 09.02.2010 21:44
     


    jaja99 napsal(a):

    No ono to u nás taky nevyjde nejlevněji, ale rozdíly jsou, já stále ještě hledám kam jednou (až našetřím) zajdu si to nechat udělat.

    Zatím si koupím ty boty a uvidím, ono se to ve vlnách zhoršuje a uklidňuje, zrovna sotva chodím.

    ak ja budem v stave núdzovej bolesti tak si najdem najbližšie zariadenie kde to vykonávajú v ČR a dám si to urobit tam. u nás sa môžem nato vyprdnút, obyčajní zlodeji angry smiley angry smiley angry smiley, je to obyčajné vydieranie dobre vedia ako to bolí, človek ak je už zúfalý od bolesti tak zaplatí. angry smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 10.02.2010 18:42
     

    Jajo, tak jsem dneska mluvila s kolegyní, už přesně neví na kolika těch sezeních byla, prý 7-8x (záleží to prý na velikosti těch výrůstků), bolí to prý po zákroku hrozně, ale nelituje, od té doby o nohách ani neví smiling smiley A nějaká její sousedka chodí z nedostatku financí na laser a ten jí nefunguje thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 10.02.2010 19:09
     

    já na laseru kdysi byla taky on funguje až za delší dobu a zase se to vrátí thumbs up

     
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.02.2010 09:39
     


    jaja99 napsal(a):

    já na laseru kdysi byla taky on funguje až za delší dobu a zase se to vrátí thumbs up


    ja som bola na laseru teda ak je to to iste čo mi robili na onkologickej klinike, kde mi pätu ožarovali. dva krát mi pätu ožiarili obdeň, bolo to v 08/09 a nepomohlo mi to. sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.02.2010 11:43
     

    Tak to už si měla další stupeň, ozařování, na tom byla sestra a pak jí ortoped vynadal, že se to započítává do celkového ozáření a že by jí to někdy mohlo chybět kdyby marodila hůř (poslal ji tam obvoďák). Ten laser dělají na rehabce je to taková sonda a jezdí se s ní po místech která Ti označil doktor.

     
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.02.2010 14:36
     


    jaja99 napsal(a):

    Tak to už si měla další stupeň, ozařování, na tom byla sestra a pak jí ortoped vynadal, že se to započítává do celkového ozáření a že by jí to někdy mohlo chybět kdyby marodila hůř (poslal ji tam obvoďák). Ten laser dělají na rehabce je to taková sonda a jezdí se s ní po místech která Ti označil doktor.


    podľa toho čo píšeš tak asi áno, ja som ani nevedela, že sa chodí najprv na laser. mne praktický doktor rovno predpísal ožarovanie. sestra ktorá to tam vykonávala mi povedala, že toto sa dá absolvovať 3x za život a že prvý krát to mám za sebou.sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.02.2010 14:39
     

    Právě, já budu raději šetřit na tu rázovou vlnu, i když teď se mi chodí moc špatně, zvlášť v zimních botách

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.