pátek 26. dubna, 21:02 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: ostruhy patě

Ostruha v patě

Datum: 22.05.2008 21:56
 

Mám ji už roky, bolí pořád ať jsem se snažila ji s pomocí doktora léčit a nebo jako teď na ni kašlu a dělám že neexistuje, vždycky chvíli o ní nevím , ale hned se zase spolehlivě ozve je mi věrná.

Na srazu jsem se dozvěděla , že Drahuš je taky Malá mořská víla...při každém kroku bodnutí nožem. Je to výstižné, kdo nezažil neuvěří, člověka to nezabije, ale život to řádně znepříjemní.

Povedlo se Vám někomu se té šílené bolesti alespoň na čas zbavit?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 9
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 20.06.2008 10:11
     
    No já s tím taky trpím, ale problém je v tom, že většinu dne musím být v pracovních botech. vůbec nejsou pohodlné a hlavně jsou docela těžké, protože mají ocelovou špičku
     
  • Autor: Reklama

    Re: Ostruha v patě

     
     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 20.06.2008 10:13
     

    mě se to teda nepovedlosad smiley

    a je to hrozný, ráno, než se vůbec rozejdu a tak, je to prostě děs běsangry smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 20.06.2008 15:42
     
    p6200001.jpg

    Ufff... slubila som podat spravu ako je u nas...coffe smiley...

    Bola som este minuly pondelok u nasej obvodacky (manzelovi pre lieky) - pozname sa vysse 20r. a dost sa vieme spolu "bavit" aj "nevazne", tak som jej spomenula, ze co ma mmt. dost "stve" ....... a ona mi vykladala, ze mala presne taky zazitok - bola v Tatrach a od "nezvykle" nizkej obuvi na tury sa jej stalo to iste..Aj ked som jej povedala, ze na vystrenie sa ani nahodou nechystam, dostala som papier k ortopedovi...a tabletky proti zapalu a bolestiam .. a radu!!! - Nech si kupim v zdravotnickych potrebach ortopedicku obuv!! Bola som nieco pozriet , aleee...nic sa mi nepozdavalo! Nebudem predsa chodit v jednych babickovskych skrpaloch - aj ked znacky Scholl , ked som zvyknuta mat ku kazdemu kusu handier pripasovane ine topanky spinning smiley sticking its tongue out - preto som skoncila pri ortop. silikonovych vlozkach....

    Prva je ta podpatova - ta sa pouziva do topanok s patou, druha je na priecnu klenbu - tu mam do sandalok na podpatkoch...Silkon ma tu vyhodu, ze pruzi a tlmi chodzu a tym sa ta stava komfortnejsia - makksia..

    Drahus mas svatu pravdu, ze obuv je prvorada!!!thumbs down

    ---------------------

    Nooooo...a prave minuly piatok som videla aj ortopeda eye popping smiley(ale zase nie kvoli sebe) - mladeho sympatickeho araba!!! Kde sa taky pohladny exot u nas vzaaaal?!!!...na zaver som sa s nim v dverach rozlucila, ze ...mozno sa este uvidimemls smiley ...vysvetloval mi, ze ale nech urcite pridem, lebo tie bolesti mozu mat aj inu pricinu - achilovka, chrbtica.....atd.

    --------------------------------------

    Noooo...a este spomeniem co som to vtedy na uvod vyskusala :

    - az 4x masaze chodidiel elek. masaznym pristrojom noh Solacwinking smiley

    [www.kasa.cz]

    - a tiez az 4x som ektr. Stimul3 skusala aktivovat body na rukach "zodpovedajuce patam"( nastudovala som si to podla knihy - na mna sice az moc podrobna a "odborna", ale nieco moje mozg. zavity aspon ohladom tych pat boli ochotne vstrebat...)

    Hihi...ale to bolo fakt na zaciatku...teraz je obcas ta tabletka najednoduchsia - hlavne ked som predchadzajuci den nabehala trochu viac km....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (20.06.2008 15:47)
     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 20.06.2008 16:35
     
    Jé Kerie dík za report, já ostuda už dávno zapoměla, že jsem tuhle diskusi pustila do světawinking smiley . Vložky si koupím i když už dávno nenosím boty na podpatku, chodím většinou v značkových botaskách tak se to dá přežít. V práci taky a chodím neustále celý den a po betonu, rozpohybovat se ráno je utrpení, ale vždycky nakonec vstanu a do práce dojdu a pak už jen chodím a chodím než dojdu domů a a hrcnu si u PC grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 20.06.2008 18:08
     
    Já mám ty krátké na patu, ale nerada je nosím, protože i když mám ponožku, jsou mi velmi nepříjemná na patu - nohu. Gel studí a studí neustále. Odložila jsem je a raději si kupuji dobrý boty. (Podpadky nenosím ani to neumím)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    mařenka

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 14.09.2008 13:56
     

    moje maminka na to trpěla ,chodila po doktorech,ale bezúspěšně.pak ji někdo poradil,aby si sehnala šamotovou cihlu a pořádně ji nahřála v troubě.pak ji zabalila do utěrky a přikládala na ni patu a ono to pomohlo,asi to vypálil,ale musí se to vydržet a dělat poctivě.přeju aby vám to pomohlo!nashle.thumbs down

     
  • Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 12.10.2008 15:46
     

    NEBOJTE SE A JDETE SE PICHNOUT DO PATY OD ORTOPEDA. JE TO HODNE VELKA ULEVA.ZATIM BOLEST USTOUPILA. MAM 5DNI OD INJEKCE A JE TO FAKT DOBRY.CAUKY ALA. thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.11.2008 12:09
     

    Zítra jdu k dr., mám pocit, že budu mít stejné problémy - přesně jsem si vzpomněla na jaju, jak psala, že si připadá jak malá mořská víla - při každém kroku píchnutí eye rolling smiley. Musím říct, že na dnešek mě to i párkrát vzbudilo ze spaní sad smiley.

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.11.2008 19:06
     

    Ivo to jsem zvědavá co Ti řekne, já trpím neustále, jak v práci pořád chodím po betonu...sice mám značkové botasky, ale někdy je to k nevydržení. Myslím, že s tím doktoři nic moc nesvedou, vždycky jen krátkodobé zlepšení spíš pomůžou kvalitní boty (i když mě je hej v těch srazových gumových od ´tangů to je pohodička bez bolesti) a odpočívat.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 12.11.2008 11:13
     

    Dneska ráno jsem dr. nestihla, ale musím říct, že teda fakt začínám dost trpět sad smiley. Jajo, bolí to i při nechození? Mě teda jo.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 12.11.2008 13:02
     

    Jo bolí. Pak už to bolí furt.

    Tto je hnusárna, co? Když máš teď ty akutní problémy, nos boty, jak jsem tu už psala. Prostě se navlíkni do džín a vem kvalitní sportovní boty, ale hodně záleří na tom, co nosíš i doma. V žádném připadě bosa nebo v nějakých ťapkách, ale pěkně zdravotních botách s měkkou patou. Mělo by se ti časem ulevit. Prostě ani krok bez kvalitní obuvi

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 12.11.2008 15:28
     

    Tak túto neplechu mám aj já,a práve v aktívnej fáze. Mala som to pred dvomi rokmi na ľavej nohe ale časom ma to prestalo bolieť,lenže teraz sa ozvala pravá noha. Hlavne ráno,než ju rozchodím,je to bolestivé.Dnes som bola v lekárni a na základe tunejších rád, som si objednala gelové vložky.

     
  • Autor: beky
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 26.02.2009 14:25
     

    Ahoj, v roce 2006 jsem jezdila na ozařování pravé paty a bylo po bolesti. Vloni mě začala bolet levá pata. Ozařování nepomohlo. Ještě to chvíli vydržím a pak znova k doktorovi. Podpatky nosím nizké a do bot bez podpatku nosím podpatěnky.Bolest mě znepříjemnuje život. Hezký den a lehký krok.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    vladka Vladulka

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 06.04.2009 21:11
     

    Dobry den dnes jsem byla u doktora a diagnistikoval mi uplne to same doktor nevahal a okamzite rekl operace.ja se ptala jak je to narocne.rikal ze msic noha v sadrea pak tri mesice rehabilitace.a ze zalezi jestli kost zasahla uz i slachu a nebo ne jestli ne sadra bude sundana za 14 dni a jestli ano bude to trvat ten mesic.ale ze pak budu naprosto bez problemu.a ze za 20 let sve praxe nevi o pripadu kteremu by se po operaci vratili problemy ze je to nemozne.pokud vas to opravdu tak strasne moc trapi promluvte si o operaci se svim lekarem :-) drzim palesthumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 06.04.2009 21:44
     

    Doktor mi říkal že operace je až poslední k čemu by sáhnul, a o výsledku nehovořil moc nadějně.... tak nevím, už je to pát roků. Možná už mají nové metody a jde jim to líp. Poptám se zrovna mám období že jsem jak malá mořská víla..... auuuu

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.