sobota 27. dubna, 01:21 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Kruhy pod očima

Datum: 02.03.2007 14:31
 
Máte někdo tento problém? Řešíte to nebo ne? Pomáhá vám proti tomu něco nebo jen používáte krycí tyčinku smiling smiley,aby se vás lidi nelekli, cože se vám to stalo smiling smiley. Já mám hodně světlou pleť, k tomu ty tmavé kruhy pod očima  akdyž si je nezamaluji, tak se to nedá přehlédnout sad smiley . Už jsem na to vyčetla spoustu rad, spoustu důvodů, z čeho to může být, ale zatím nic nepomohlo...
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: sm30
    Status: začátečník

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 13.10.2008 18:43
     

    Anavi, já jsem nezodpovědnost s vitamíny vyřešila tím, že jsem si to naskládala do koupelny vedle zubního kartáčku, takže to vlastně nemůžu přehlédnout. Je to stejné, jako s antikoncepcí. Mít to jinde, zapomenu.

     

    Kofilo, to zní zajímavě. Zaujaly mi ty stařecké skvrny. Toho se celkem děsím. Ale mám pocit, že v tom přípravku je těch bylinek nějak moc, ne? Není to spíš ke škodě věci? Jsem skeptik, omlouvám se. Za jak dlouho se u maminky projevily změny k dobrému? A to se pak musí brát pořád? Nevrátí se všechno, když skončíš? Každopádně, na mne je to drahé, ale zní to zajímavě.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kruhy pod očima

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Bob

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 29.11.2008 15:49
     

    Jednoznacne pytlik s cajem

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Štěpa

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 24.07.2009 12:51
     

    Kruhy pod očima mám už zhruba od deseti. Je mi devatenáct a konečně můžu říct, že mi na ně něco pomohlo. Nebavi me kruhy pořád jen maskovat. Nyní používám oční krém Seeing is believing od Oriflame a kruhy jsou podstatně méně viditelné a už nevypadám, že jsem celou noc nespala. Krém stojí v akci cca 200kč, což si myslím je v porovnání s ostatními nádhera. Kdo by měl zájem o více informací, popř. o koupi krému - kontaktujte mě na ''.phorum_html_encode('stef1@centrum.cz').'' Vážně mi to pomohlo a už se nebojím vyjít ven nenalíčenásmiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    tereza88

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 28.11.2009 22:48
     

    Ahoj,

     

    mam hluboke oci a svetlou plet, takze kdyz se trochu nevyspim, vypadam jak panda. Koupila jsem si super hydratacni denni krem od Nivei: [www.lekarna.cz] a je fakt vybornej! Nemusis mit strach, neni vyzivny, takze vicka nezatezi. Pomaha taky proti jemnym opuchlinam.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 28.11.2009 22:55
     

    skončila jsem u toho, že olympijské kruhy smiling smiley maskuju, protože na jejich likvidaci nepomohly ani zaručené babské rady, ani žádné "kouzelné" přípravky... ale maskovací krém mám výbornej, takže se s tím dá žít smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 28.11.2009 23:33
     


    Kofila napsal(a):

    Anavi tohle.

     

    [www.energycentrum.cz]

     

    Dobré je přidat současně také Regalen . Tady :

    [www.energycentrum.cz]

    Ale je to pěkně hnusné a musí se to fakt pravidelně užívat a docela dlouho. Dá se tím zlikvidovat i lecjaká alergie. Vlastně si vyčistíš hlavní filtry v těle. Syn má lehčí alergii na trávu (nevímjakou) a tohle mu doporučili, že se to tím běžně léčí. Jenže on to nevydržel a vykašlal se na to. ˇˇSkoda. Mohl mít pokoj. eye rolling smiley


    Kofilo, kruhy pod očima mě netrápí (jedna z mála negativních věcí, která mě minula), ale zaujaly mě další účinky tebou zmiňovaných přípravků. Jak moc je to hnusné? Je to hořké, páchnoucí, či něco jiného? Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 28.11.2009 23:35
     

    Kofilu jsem tady už dost dlouho neviděla... confused smiley sad smiley, nevím, jestli se ti ozve.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.