pondělí 20. ledna, 12:33 Svátek má Ilona
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54

První Kočičky jsou plné winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 185 z 189
  • Status: expert

Re: Kočičky II

Datum: 06.12.2019 16:20

Segra tedy má dvě vadně chromozomové kočky :-) zrzky. A já vadnou bílou modrookou- slyšící. Ona příroda čaruje jak chce a mate nás. Pamatujete, kdosi tu byl na kastraci s tříbarevným kocourem, kdo jen to byl.....Ta skleroza, pamatujete byla to Libi.

• Autor: Reklama

• Autor: kordula

Datum: 08.12.2019 14:01

megy 9.12.jpg
    Další fotografie:

balkonová siesta Megy / Enží , Kevin.... love smiley

... 3, 4 chromozonový u Janinky H,. a jsou volný winking smiley

Datum: 15.12.2019 19:03

img_20191215_183839.jpg

Dočaska je stále velmi plachá,

Datum: 21.12.2019 11:50

img_20191221_111352.jpg

Dočaska Enží , je stéle velmi plachá, ale pokud se mě ji podaří přemluvit, ráda se mazlí,. děda říká, aby to s tou její 'dočasnou péči " nebylo jak s Ruskou armádou

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (21.12.2019 11:53)

• Autor: bosk

Datum: 21.12.2019 13:57

img_20191009_102847_burst001_cover.jpg

grinning smiley Kordul,děda má pravdu,předvánoční pohoda u nás.

Datum: 21.12.2019 15:05

bosk napsal(a):

grinning smiley Kordul,děda má pravdu,předvánoční pohoda u nás.

...... love smiley

Datum: 22.12.2019 10:41

Děda už má svoje rozsáhlé zkušenosti. grinning smiley

U nás jsou v obležení banánové krabice od dekorací z půdy. Zatím jsem je prázné neuklidila. Musíme mít tři. Do jedné se dva mackové těžko vejdou. eye rolling smiley

• Autor: bosk

Datum: 22.12.2019 10:44

Naše nová čiča do krabic neleze,ale ty dvě předešlý kočičky krabice zbožňovaly.

Datum: 27.12.2019 21:12

Tak jsem byla dneska s dočaskou Enží na druhém očkování. Paní, která jí dva roky krmila pěkně podrápal těsně nad okem. sad smiley

Čenda opět fest značkuje a tak dostal " poslední" šanci. Jestli mě nasere tak ho vypustîm na zahradě ať si tam bydlí se sousedem, nebo ho nechám utratit.

Náladu až k slzičce mě vylepšilo telátko, které pán přivezl v kufru auta na kontrolu. Pán ho vzal do náruče a jako velkého pejska odnesl do ordinace. Pěkně jsem si ho pomuchlovala love smiley

• Autor: gabca

Datum: 27.12.2019 21:46

img_20191227_190717.jpg

Kordulko, ty a nechat Čendu utratit? Tomu snad nevěříš, teda i my ne. nono smiley winking smiley

Ale chápu, že je to značkování na palici.

• Autor: tak63

Datum: 27.12.2019 22:06

kordula napsal(a):

Tak jsem byla ...... sad smiley

Čenda opět fest značkuje a tak dostal " poslední" šanci. Jestli mě nasere tak ho vypustîm na zahradě ať si tam bydlí se sousedem, nebo ho nechám utratit. ...... love smiley

Kordul, co week existuje, tak Čenda značkuje, do krve vás škrábe a pak zase značkuje grinning smiley. Možná ti naznačuje, že na zahradu patříš i s dědou ty a on tě občas pustí do kuchyně, aby jsi mohla připravit žrádýlko grinning smiley.

Co máme Týnu, tak mi kočky vůbec nevadí winking smiley, mám je rád, ale stejně kuře je kuře winking smiley.

• Autor: babkaela

Datum: 27.12.2019 23:24

Kordulko, Čenda jen naznačuje, že není v pohodě ... tak by to vysvětlila Drahuška, kdyby sem chodila .. já tvrdím, že dělá naschvály, protože tam je kočka navíc a ty se jí víc věnuješ než jemu (je to chlap, i když kastrovanej).

Taku, můj táta nebyl žádný milovník zvířat v dnešním smyslu slova, věděl pouze, jako každej pořádnej sedlák, že všechna zvířata musí mít dostatek žrádla, čisto, pravidelný režim, pohodu a klid, proto u nás všechna byla první na pořadu dne, ještě před jeho snídaní a večeří a jeho potřebami (můj chlap to dodnes nepochopil), aby splnila očekávání, proč se vlastně chovají .. když jsem se ho kdysi ptala, které zvíře má nejraději, odpověděl : "Králíka na smetaně." ... To jen k Tvému "kuře je kuře."

Datum: 28.12.2019 12:54

kordula si to nepřizná, že za to může sama neustálým lovením dočasek, chudák kocour z toho má hlavu zamotanou a značí si teritorium jak vzteklý, a stále mu ho někdo narušuje. A to že se s ní nepere není argument, to je jen jeho slušnost, ale nervy mu z dočasek tečou to je jasné.

Datum: 28.12.2019 14:53

img_20191223_173144.jpg

Zase tolik dočasek doma nemáme. Čenda má špatné testy na moč, tak nám to říká tím značkováním, že mu není dobře. Mimo jiné , Čendik značkuje hlavně věci, batoh, boty, pokud to neuklidime. Jinak je milej, mazlivý , už nekouše. Je to velmi chytrý kocour, nékdy se chová jak pes, někdo zazvoní, on je první u dveří. Tereza když měla zánět ledvin, močových cest a já nevím čeho všeho, tak také učuravala. Je to jak u lidí ,víte jak to štípe a je to nepříjemné a bolestivé

Datum: 28.12.2019 16:52

80351373_645947929274978_3002464143161688064_n.jpg
    Další fotografie:

Čenda, takhle vypadá, když nemá čisté svědomí winking smiley a dočaska ......

Děda říká , že Čenda je na mě moc fixovaný. Když nejsem doma je na něm vidět, jak je nervozní a řve za dveřima s hračkou v hubě. love smiley .... Taku a spol , nechci slyšet vtipnou pozmámku, že to je strachy, abych nepřitáhla další kočku grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Ty jsi má, levandulová... život s dělenou stravou - vá.. Hibiscus moscheutos - ibišek..

Protože jsem se momentálně zamilovala do levandule , dovoluji si založit diskuzi speciálně o této rostlině. Kdy stříhat, jak přezimovat, jaké existu

Autor: Anavi - 25.06.2008 22:08
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 557

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i

Autor: HelaB - 17.10.2011 13:47
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 11360

Ještě nám chyběla diskuze o nádherných bahenních ibiškách. Ještě bohužel nemám tušení, jak si vedly přes tuto krutou zimu, ale pevně doufám, že až př

Autor: drahus - 21.04.2012 21:27
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 248
Galerie: Neronek dnes slaví Vše jen dobré v novém roce!!! Ty jsi má, levandulová....
  Neronek dnes slaví
Autor: drahus - 28.08.2018 14:16
Rubrika: Psi - Komentářů: 16
Vše jen dobré v novém roce!!!
Autor: Pinka - 01.01.2019 12:27
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 7
Ty jsi má, levandulová....
Autor: SPIKE - 08.07.2019 23:06
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 4
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.