sobota 27. dubna, 05:06 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Radka4
Status: nováček

Kalhoty na běžky

Datum: 09.02.2012 11:26
 

Ahoj. V čem jezdíte na běžkách? Mám problém s kalhotama na běžky...stále mě dřou po pár km. Tak už nevím co s tím..jestli to je oblečením, nebo velikosti...nebo fakt nevim ... v čem jezdíte vy? S čím nemáte problémy? A kolik km třeba tak jezdíte? smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Kalhoty na běžky

    Datum: 09.02.2012 11:50
     

    jestli tě dřou, tak holt větší velikost winking smiley

    Jezdím v šusťákách s bavlněnou podšívkou, když hodně mrzne, přidávám jégrovo teplé prádlo winking smiley

    O víkendu 18 km, k tomu 9 pěšky, nestihla jsem vlak.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HanaK (21.02.2012 11:03)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Kalhoty na běžky

     
     
  • Autor: Nina88
    Status: nováček

    Re: Kalhoty na běžky

    Datum: 21.02.2012 09:41
     

    No bud větší velikost, nebo jiné oblečení no...to uz musís vyzkoušet sama smiling smiley . Já mám dost oblečení od různych značek, ale od min rok mam vybavičku od Rogelli a s ní jsem moc spokojená, Tak treba to muzes zkust. NEvim od koho jsi ty měla oblečení nebo máš.

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Kalhoty na běžky

    Datum: 21.02.2012 11:18
     

    Radka 4 - proč zakládáš novou diskusi, když o dva řádky níž je ta samá? Pak je tady diskusí jak nasypáno a je to nepřehledné

     
  • Autor: Radka4
    Status: nováček

    Re: Kalhoty na běžky

    Datum: 22.02.2012 09:51
     

    Větší oblečení už jsem koušela.. ale nepomohlo,to nebude asi tím. Taky jezdim obvykle tech 15 km smiling smiley idealka.
    Nino maáš pravdu, ja zkoušim uplne různe, protoze uz nevim co mam zkusit...ale Rogelli jsem ještě nezkusila...ale vím, že se o té značce dost mluví. TAk díkysmiling smiley
    Vladka: Třeba proto, že mě se žádná stejná diskuze nezobrazila..je možné, že to blbne, nevím...každopádně to snad není tak hrozný ne?! Můžes to ignorovat winking smiley

     
  • Autor: Lenicka5
    Status: nováček

    Oblečení na běžky

    Datum: 07.02.2012 08:33
     

    Ahoj. Tak konečně nasněžilo i tady u nás, tak bych chtěla začít zas chodit na běžky, nějaký oblečení na ně doma mám, ale chtěla bych si pořidit nové...Jaké máte vy? Které vám vyhovuje, včem je vám pohodlně a teploučko?

     
  • Status:

    Re: Oblečení na běžky

    Datum: 07.02.2012 08:46
     

    Leni..mám kalhoty na běžky z Lidlu za 300 a jsou super. krásně sedí, drží dobře na botách a je v nich akorát teplo thumbs down Nahoře mám větrovku a pod tím triko s dlouhým rukávem - je mi dobře a nejsem spocená jak kůň grinning smiley

     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Oblečení na běžky

    Datum: 11.02.2012 16:38
     

    Ahojky. já mám na běžky set od rogelli. Jezdím v něm celou zimu a jsem spokojená. Kdyžtak mrkni na jejich stránky na netu. Jinak oblečení od alpine pro je taky kvalitní..mám od nich pár věcí. To už záleží asi na vkusu atd. smiling smiley

     
  • Autor: Nina88
    Status: nováček

    Re: Oblečení na běžky

    Datum: 21.02.2012 09:16
     

    "Heli normálně z Lidlu? A jak dlouho je máš, vydrželi ti aspon? smiling smiley
    Petro Rogelli neco jsem o tom slysela..mrknu, snad jejich stránky najdu...a co presne od nich mas...set: jako kalhoty triko/mikinu a bundu? "

     
  • Status:

    Re: Oblečení na běžky

    Datum: 21.02.2012 09:25
     

    Nino..mám je půl roku, nosím ho hodně na chalupě i na normální chození ven. Svy jsou pevné a myslím si, že to vydrží.Mám z lidlui 3/4 na běhání a triko na kolo a jsem max.spokojená. Krásná cena, příjemný materiál, nikde se to nežmolkuje ani netrhá

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Kalhoty na běžky

    Datum: 22.02.2012 20:15
     

    Spojila jsem tyto dvě diskuze, byly založené téměř součastně s totožným tématem.. winking smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Kalhoty na běžky

    Datum: 23.02.2012 12:01
     


    LadaB napsal(a):

    Spojila jsem tyto dvě diskuze, byly založené téměř součastně s totožným tématem.. winking smiley

    a za totožným účelem eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.