sobota 23. ledna, 18:45 Svátek má Zdeněk
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Školáci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Školáci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: marcelab
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Jak zabavit děti?

Datum: 28.11.2011 21:33

Ahoj všem,

mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavit? Tip na nějakou hru nebo tak něco? Jak trávíte čas vy? Docela mě to zajímá a myslím, že si vzájemně můžeme poradit smiling smiley

Takže otázka zní: jak bavíte své děti:-)?

Komentáře a názory

Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: TerezBay
    Status: nováček

Re: Jak zabavit děti?

Datum: 01.11.2016 10:03

Pro chlapečky je skvělým tipem třeba gymnastika, atletika nebo i fotbal, i když toho moc velkej fanda nejsem. Holčičky moc rády tancují, naše malá chodí do Cool Dance v Praze druhým rokem a jsme moc spokojení, Markétce se taky líbí, chodí moc ráda a přijde mi i o moc samostatnější, než byla předtím a taky zodpovědná. Kdyby to někomu pomohlo zasílám odkaz - [www.cooldance.cz]

• Autor: Reklama

Re: Jak zabavit děti?

Podobné příspěvky
Diskuze: Mládí je v prdeli........ Tipy na výlet ve vých.čechách HUBNUTÍ čili "WEG MIT DEM SP..

„Kurva!!!“ Křeč v lejtkovým svalu není zrovna nejpříjemnější. Člověka však dokonale probudí. „Doprdele“ Neteče teplá voda. Sprchování ve stud

Autor: Blb - 10.06.2008 14:40
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 247

Dovolenou jsme prožili v Hradci Králové na kempu Stříbrný rybník.Bylo tam krásně.Nádherné vycházky do lesa na borůvky,cesty na kole ta se tam dala půj

Autor: MOOD - 27.07.2008 13:41
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 31

Taky se potýkáte s nadváhou a máte chuť s tím něco dělat? Já za týden nastupuji do kurzu hubnutí a podpora někoho dalšího by mi určitě pomohla. Společ

Autor: SPIKE - 02.04.2009 09:05
Rubrika: Zdraví a krása - Komentářů: 91
Blog: Rady a porady tety Zlaty Jak přimět kočku, aby spolkl.. UGANDA 2012 - moje cesta za ..

L e v a n d u l e - A její blahodární účinky. Pro podrážděnou pleť -proti lupům,(1 lžíce květů na O,25 l vody po umytí hlavy pouze vmasírovat do p

Autor: balanclady - 19.10.2007 07:32
Rubrika: Rady a porady tety Zlaty - Komentářů: 5

K O Č K A -- domácí - Vezměte kočku do náruče.Zatímco držíte připravenou pilulku v pravé ru

Autor: balanclady - 18.01.2008 10:39
Rubrika: Rady a porady tety Zlaty - Komentářů: 12

Den první - neděle   Výlet do Ugandy pro mě začal v sobotu 1.12. 2012 ráno v 6, kdy nás vyzvedlo auto v hotelu v Brně a odjížděli jsme směr Víd

Autor: SPIKE - 13.02.2015 00:41
Rubrika: Afrika - Komentářů: 1
Galerie: Zlatý podzim Terezka v 1 roce Jen tak - pro radost
  Zlatý podzim
Autor: Eva.T - 28.10.2015 20:32
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 11
Terezka v 1 roce
Autor: jabraka - 17.07.2016 19:54
Rubrika: Miminka a batolata - Komentářů: 4
Jen tak - pro radost
Autor: Vladka - 10.07.2017 11:25
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 7
Adresář: http://www.maxinzert.cz http://www.mastibe-hotel.cz http://www.stehovanijm.cz

MAXINZERT - inzertní portál - inzerce zdarma MAXinzert - inzerce zdarma, inzertní portál pro soukromou a firemní inzerci. Možnost poslat SMS zda

Autor: netia - 28.07.2008 17:28
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

***** Hotel pro psy a kočky MASTIBE ***** psí hotel Hotel pro psy, kočky a jiná drobná zvířata v krásném a klidném prostředí nedaleko Pardubic. Pro v

Autor: mjaris - 13.12.2008 10:18
Rubrika: Domácí mazlíčci - Komentářů: 0

Provádíme profesionální stěhování bytů, domů a firem, včetně ochrany dat i osob. Vyklidíme Váš byt, sklep, dům, půdu, či jinou pozůstalost. Převezeme

Autor: stehovanijm - 02.11.2016 18:35
Rubrika: Dům a stavba - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Školáci (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.