pondělí 1. června, 02:34 Svátek má Jarmil
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Školáci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Školáci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: marcelab
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Jak zabavit děti?

Datum: 28.11.2011 20:33

Ahoj všem,

mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavit? Tip na nějakou hru nebo tak něco? Jak trávíte čas vy? Docela mě to zajímá a myslím, že si vzájemně můžeme poradit smiling smiley

Takže otázka zní: jak bavíte své děti:-)?

Komentáře a názory

Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: TerezBay
    Status: nováček

Re: Jak zabavit děti?

Datum: 01.11.2016 09:03

Pro chlapečky je skvělým tipem třeba gymnastika, atletika nebo i fotbal, i když toho moc velkej fanda nejsem. Holčičky moc rády tancují, naše malá chodí do Cool Dance v Praze druhým rokem a jsme moc spokojení, Markétce se taky líbí, chodí moc ráda a přijde mi i o moc samostatnější, než byla předtím a taky zodpovědná. Kdyby to někomu pomohlo zasílám odkaz - [www.cooldance.cz]

• Autor: Reklama

Re: Jak zabavit děti?

Podobné příspěvky
Diskuze: Zdravotní pojišťovny Předvánoční a vánoční zvyky .. Robotický vysavač – chcete s..

Chtěla jsem se vás zeptat, jestli někdo využíváte určité výhody, které vám nabízejí zdravotní pojišťovny. Já bohužel nikdy nic nežádala - třeba příspě

Autor: Anavi - 20.02.2008 12:19
Rubrika: Zdraví a fitness - Komentářů: 23

Naděluje vašim dětem z noci ze 3. na 4.12. Barborka do punčošky?   Z Libáňska... U většiny lidí začalo předvánoční období až Barborkou. V před

Autor: Anavi - 04.12.2008 10:04
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 66

Chcete mít doma stále uklizeno a přitom se věnovat mnohem zábavnějším aktivitám? Právě s robotickým vysavačem to možné je a vybírat lze z mnoha modelů

Autor: Tym - 04.08.2011 16:24
Rubrika: Úklid - Komentářů: 15
Blog: Rady a porady tety Zlaty Biodiverzita, biodiverzanti .. Provance - AVIGNON

L e v a n d u l e - A její blahodární účinky. Pro podrážděnou pleť -proti lupům,(1 lžíce květů na O,25 l vody po umytí hlavy pouze vmasírovat do p

Autor: balanclady - 19.10.2007 05:32
Rubrika: Rady a porady tety Zlaty - Komentářů: 5

Biodiverzita je něco, co by se ve své nejvíce zjednodušené podobě dalo označovat jako druhová rozmanitost ekosystému. Definice biodiverzity samozřejmě

Autor: Ram - 14.12.2009 17:41
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 1

Poslední, rozlučkové, zastavení. Krásný den, ale vál ten den mistrál, pro toto město naprosto typický. Pro neznalé, mistrál je vítr jak prase. Nebyl s

Autor: carlos - 06.06.2013 19:49
Rubrika: Francie - Komentářů: 7
Galerie: Cibulačka v originále Když hory, tak hory SZOMBATHELY
  Cibulačka v originále
Autor: SPIKE - 04.05.2014 15:23
Rubrika: Polévky - Komentářů: 10
Když hory, tak hory
Autor: carlos - 12.10.2014 15:27
Rubrika: Madeira - Komentářů: 8
SZOMBATHELY
Autor: SPIKE - 31.10.2014 14:38
Rubrika: Maďarsko - Komentářů: 2
Adresář: http://www.oldiesradio.cz/in.. http://www.skoleni-kurzy.eu http://www.stehovanijm.cz

Rádio pro pamětníky a milovníky 60. a 70.let minulého století

Autor: hespa - 16.12.2007 17:16
Rubrika: Rádio - Komentářů: 0

Na webu najdete seznam kurzů a školících firem. Obsahuje rekvalifikační kurzy a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku a

Autor: radekm - 10.09.2008 10:28
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Provádíme profesionální stěhování bytů, domů a firem, včetně ochrany dat i osob. Vyklidíme Váš byt, sklep, dům, půdu, či jinou pozůstalost. Převezeme

Autor: stehovanijm - 02.11.2016 17:35
Rubrika: Dům a stavba - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Školáci (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.