úterý 17. září, 21:38 Svátek má Naděžda
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal

Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4
Klikni pro filtrování
Tagy: week

Jak jste objevili Week?

Datum: 26.02.2007 09:09

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází smiling smiley, tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale už nevím, přesně, kdo to byl a kdy. Když jsem tady byla poprvé, tak účast nic moc, takže jsem na pár týdnů zase odešla jinam, ale pak už to tady začalo žít a ráda jsem tu s vámi zůstala!

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 36 z 37
  • Autor: kaaj

Re: Jak jste objevili Week?

Datum: 27.02.2015 19:17

vítám i já - za růžařky . flower smiley

• Autor: Reklama

• Autor: lanimka

Datum: 27.02.2015 20:12

Ahoj bosk, v kytkách jsem taky stále nováček. Zdejší rady jsou k nezaplacení, vítej! winking smiley

• Autor: tak63

Datum: 27.02.2015 23:33

Ahoj bosk, konečně někdo nový, kdo sem netahá reklamu a má zájem např. zahradu a podobně. Určitě tu najdeš spoustu informací a inspirace. Jsou tu opravdu odbornice thumbs down na vše možné. Já jsem v r.2006 hledal info o rzi hruškové a vyplyvlo mě to na Week. Zůstávám, protože tu jsou všichni úplně normální, příjemní, inteligentní, vtipní, krásní eye popping smiley (dle fotek ze srazů flower smiley ), atd. .... . winking smiley

V kytičkách se moc nevyznám a jsem spíš na hrubší práce na baráku, zahradě, ve skleníku, ... . Píšeš, že máš ráda kočky, no kočky já nevím, no já říkám kuře je kuře, ale proti gustu žádnej dyšputát tongue sticking out smiley grinning smiley .

Abych nezapomněl - vítám Tě za všechny (několik) chlapy flower smiley .

• Status: expert

Datum: 28.02.2015 11:27

Taku, už zase jsi nezklamal thumbs down grinning smiley love smiley A kuřatům dávám také přednost spinning smiley sticking its tongue out

• Autor: babkaela

Datum: 28.02.2015 11:46

Já spíš prasatům a králíkům. Drůbež mne nebere.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (28.02.2015 11:47)

• Autor: cancourek

Datum: 28.02.2015 14:45

Takové uzené prasátko mls smiley mls smiley mls smiley Elenko,viď ? winking smiley

Vítám nováčky a směle se zapojte mezi nás !!! flower smiley flower smiley flower smiley

• Autor: bosk

Datum: 28.02.2015 17:02

No já jsem tím myslela že máme kočky ale nejím je taky raděj kuře a vepřový

• Autor: cancourek

Datum: 28.02.2015 17:06

Bosk ,dej fotky tvých kočičích miláčků please smiley

• Autor: Pinka

Datum: 28.02.2015 19:24

Tak to je ostuda stydlin smiley , já už jsem tu 2roky a teprve jsem objevila eye popping smiley tohle téma. Noa tak už ani nevím, jak jsem se tu ocitla, ale nejspíš jsem něco hledala a tak jsem tu a jsem tu ráda, neco se dozvím, něčím - doufám přispěju. Tak jsem to trochu napravila-snad flower smiley

• Autor: babkaela

Datum: 28.02.2015 19:40

bosk napsal(a):

No já jsem tím myslela že máme kočky ale nejím je taky raděj kuře a vepřový

Bosk, my pochopili love smiley . Tak je šprýmař a my se jen přidaly .... Můj táta, kdysi na otázku mých synů, které zvíře má nejraději, odpověděl bez mrknutí oka: "Králíka na smetaně." A přitom u nás první musí být obstarána zvířata - dostat najíst, být v čistotě a pohodě. I když máme všechna venkovní. Teprve potom jsme na řadě my. Můj chlap se dodnes tomu občas diví ... ale už by si za ty roky mohl zvyknout.

• Autor: Pinka

Datum: 01.03.2015 08:58

Tak to napsal moc hezky a výstižně winking smiley smiling smiley

• Autor: bosk

Datum: 01.03.2015 16:36

Já jsem to taky jako žert vzala my když ráno vstáváme ,tak všechny kočky už čekají na chodbě ataky dostanou první nabaštit protože se tak pletou pod nohy,že by jsme se o ně přerazili

• Autor: Jannetta
    Status:

Datum: 26.08.2015 15:29

Ja jsem hledala diskuzy o delene strave winking smiley dekuji vsem zucasnenym flower smiley

• Status: expert

Datum: 19.10.2016 21:57

Tohle jsem až do experta grinning smiley neobjevila. Hledala jsem choroby fuchsií a už to bylo....A nebudu zdlouhavá, fotky jsem neviděla, kočkám dávám přednost před kuřaty, narozdíl od Taka grinning smiley, ne na talíři. Ale jinak důvody skoro stejné. Výjimečně můžu souhlasit s chlapem eye rolling smiley

• Autor: tak63

Datum: 20.10.2016 23:09

regina.mocova@gmail.com napsal(a):

....... . Výjimečně můžu souhlasit s chlapem eye rolling smiley

reginotečkamocova dobře souhlasíš winking smiley .

Dva sousedi mají kočky i kuřata eye rolling smiley . Bohužel skoro stejný počet eye rolling smiley. No a teď se s kuřaty krmí i podkani, protože žrádlo na noc neuklízí. Sbírám háóna po kočkách a lovím do pastí podkany. Kuře k nám nezavítá sad smiley .

grinning smiley ale jsem tu letos 10 let eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley . To to letí. To už před 10-ti lety existovaly počítače ??? Asi jo.

Čert vem kočkypodkanyikuřata - hlavně zdraví všem thumbs down smiling smiley .

Podobné příspěvky
Diskuze: Dělená strava podle L.K. 3 Borůvky do nádoby Kotviště pro osazenstvo Krás..

Vítejte v diskuzi Dělená strava podle L.K. tentokráte po třetí!!!

Autor: marcellina - 20.01.2010 07:54
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 7599

Máte někdo zkušenost s pěstováním borůvek v nádobách ? Zajímalo by mne, jaká odrůda je případně vhodná, díky za všechny reakce

Autor: Nolli - 07.01.2011 08:00
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 27

Nechtěla jsem se míchat do stávajících zde otevřených růžařských diskusí, proto otevírám Kotviště pro osazenstvo KR. Snad dočasné... .... aspoň doufá

Autor: Kveta - 30.04.2013 13:58
Rubrika: Růže - Komentářů: 1129
Blog: Holandsko Tulák se vrací Co jednoho na Madeiře potká

Co říct? Nejsem mistr pera, raději fotím. Navštívila jsem tuto krásnou zem jen krátce, ale hluboce na mě zapůsobila. Jaké Holandsko je? Je zvláštní,

Autor: drahus - 04.09.2010 09:31
Rubrika: Po Evropě - Komentářů: 31

Dobrý den, tak mně tady máte. Kde jsem byl? Pořád ve svém bytě, ven jsem vylézal jen s Tobískem a také do Thomayerky na operaci kýly. Mezi lidi se mi

Autor: Blb - 06.10.2011 15:36
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 17

Takže nejdříve ty na které jsem narážel po cestách necestách "divočinou" :   1) to není květina, nýbrž strom a čerstvě popadané květy v trávník

Autor: carlos - 21.10.2014 20:40
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 12
Galerie: Roláda s dobrou pověstí Večer v čínském pavilonu Bledule v Kostelci nad Orlicí
  Roláda s dobrou pověstí
Autor: Majka - 06.12.2008 10:36
Rubrika: Moučníky - Komentářů: 28
Večer v čínském pavilonu
Autor: Hanule - 02.06.2010 13:56
Rubrika: Fotografování - Komentářů: 13
Bledule v Kostelci nad Orlicí
Autor: SPIKE - 26.03.2018 15:30
Rubrika: Východní Čechy - Komentářů: 6
Adresář: http://www.arpuska.net http://www.katastrofy.com/sc.. http://eagri.cz/public/web/s..

Pro všechny koňáky...kromě jiného je tam galerie nádherných fotek,které jsou stále doplňovány...Kochejte se fakt paráda.

Autor: LadaB - 17.06.2007 09:14
Rubrika: Koně - Komentářů: 0

odstrašující, smutné, ale bohužel realita

Autor: Libi - 17.06.2007 16:44
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Odkaz od Missi na: Státní rostlinolékařská správa (SRS) - [eagri.cz] Jsou tam registry přípravků na ochranu rostlin a spousty dalších užitečných odk

Autor: hespa - 20.07.2012 22:40
Rubrika: Škůdci - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.