sobota 27. dubna, 07:22 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

Internet - OPERA

Datum: 12.03.2007 08:51
 
Mám problém. Kamarád dcery nainstaloval do našeho PC prohlížeč Operu. Učím se to s ní, jenže já tu nikde nevidím mou neoblíbenější položku "OBLÍBENÉ"
Kde ji hledat a jak tam dostat odkazy z Commandera? Jinak mě to při psaní příspěvku
píše až někam za dva rohy. grinning smiley
Těch problémů asi objevím víc, tak se budu průběžně ptát,jestli nevadí. confused smiley
smiling smiley Děkuju. smiling smiley


 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 12.03.2007 09:19
     
    Necítím se být rádcem nejpovolanějším, i když mám Operu už pár měsíců. Oblíbené nehledej, místo toho máš Záložky, a ukládá se hned prvním řádkem Zazáložkovat stránku. A že ti to píše za dva rohy, to mně taky, už jsme to s p. adminem řešili, koukni sem:[www.week.cz]
     
  • Autor: Reklama

    Re: Internet - OPERA

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 18.01.2010 11:23
     

    please smiley please smiley please smiley opět prosím o radu. please smiley please smiley please smiley

    Nainstalovala jsem si po 2 letech znovu OPERU a opět nevím, jak přetáhnout takové ty zajímavé vychytávky co jsem měla v prohlížeči IE.

    Jedná se o oblíbené a překladač z Googlu (myslím, že byl v liště google toolbar confused smiley Ráda bych si to do Opery taky nainstalovala. Nejhorší je, že si vůbec nepamatuju, jak jsem to tam předtím dostala. grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 18.01.2010 12:31
     

    Heli, soubor - import, export - importovat oblíbené položky IE

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 18.01.2010 14:42
     

    Majčí, děkuju flower smiley , zkusím smiling smiley, hlavně abych našla ten export - import grinning smiley winking smiley

    S tou lištou Toolbar Google je to nějaký divný, komunikuje jen s IE nebo Mozillou F. angry smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 18.01.2010 14:56
     

    Heli, to vůbec netuším, nikd yjsem to nepoužívala, ale našla jsem návod:

     

    nastaveni -> rozsirene -> programy ->mailto :edit

    program: opera -newpage "http://mail.google.com/mail/?view=cm&fs=1&to=%t&ui=1"

    9:50 +
    program : opera
    parametr : newpage "http://mail.google.com/mail/?view=cm&fs=1&to=%t&ui=1"

    xxx@xxxxx

     
  • Status: expert

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 18.01.2010 14:59
     

    Majko eye popping smileyneděláš Ty si z Helenky pr.el??? Hiiiii

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 18.01.2010 15:19
     

    Jé díky flower smiley , já to podle toho návodu zkusím.

    Jáji, flower smiley neboj, bojuju tady s tím fest angry smiley . Ani na běžky jsem se nedostala grinning smiley Furt u toho sedím a snažím se obrátit Operu k obrazu svému, ale nějak se mi to nedaří. Kdyby se mi IE, tak hrozně neloudal, tak se na to vyp..... Ale tohle mi přijde, že rychleji načítá a vůbec, že je rychlejší. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 18.01.2010 15:28
     

    A proč si nezkusila Mozilu??? Jsem s ní moc spokojená i když nevím jestli má to co Ty potřebuješ ke štěstí.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 18.01.2010 16:48
     

    Jáji, grinning smiley Mozillu jsem zkoušela taky, ale to je to stejný v bleděmodrým. Zase tam budu hledat a pátrat. Zkoušela jsem i ten nový Google Chrom a jsem na tom stejně. Víš, já Operu už měla a byla jsem s ní spokojená, jenže, pak jsem se stěhovala sem dolů a tady v PC byl IE, tak jsem se na to vykašlala. ASi bych to nechala být, ale začalo mi to chodit hrozně pomalu, tak zkouším, jestli se mi Opera neosvědčí.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 27.10.2010 19:16
     

    Už před časem na Tiscali proběhly změny k lepšímu. Maily nejde přesměrovat a upozornění taky nenastavíš. Ovšem tímto mě dostali totálně. Při pokusu otevřít si schránku na mě Opera řve:

     

    Upozornění na škodlivý software

    Stránka, kterou se pokoušíte otevřít, byla nahlášena jako zdroj škodlivého software. Jakýkoli program stažený z této stránky může být škodlivý.

    Opera Software důrazně nedoporučuje návštěvu této stránky.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 28.10.2010 12:48
     

    No výborně, dnes už tonic nehlásí, ale z tiscali účtu mi zmizely úplně všechny maily včetně těch nepřečtených. eye popping smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 28.10.2010 13:06
     

    Majči. Operu mám furt a zatím jsem s ní spokojená. Na Tiscali nic nemám, tak nevím v čem je problém.eye rolling smiley

     
  • Status:

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 28.10.2010 13:06
     

    To ti nezávidím, mě začal padat Firefox, tak jsem ho odinstaloval a začal používat Google Chrome a docela se mi začal líbit.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Internet - OPERA

    Datum: 28.10.2010 13:29
     

    Já proti opeře nic nemám, naopak, to varování beru jako plus. Tiscali je na posrání, netuším, co s tím dělaj, ale rozhodně nic dobrýho.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.