pátek 26. dubna, 08:06 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Fotoporadna?

Datum: 26.06.2007 21:58
 
Co kdybychom v tomto příspěvku občas poradili těm méně zdatným, jak upravit fotografie, alespoň základy. Co Ty na to Laduš?


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 28.03.2018 20:00
     

    ... nekonečný zooooooom grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoporadna?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 20.07.2018 09:57
     
    img_20180719_123528.jpg
    Další fotografie:

    Jistě jste si všimly, že včerejší fotky jsou opět mizerné, jako by v mlze. Sice Leonardo napsal, že obraz v mlhovém oparu má své kouzlo, ale tady to neplatí. Tak se ptám proč jsou šedivé, bezbarvé....,... už byly OK / č.3, 4

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 20.07.2018 10:11
     
    img_20180720_093226.jpg
    Další fotografie:

    ... děkuji, myslím, že už by to mohlo být dobré, uvidíme

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 20.07.2018 11:53
     

    Copa? Plivla sis na sklíčko objektivu a vypucovala ? grinning smiley Hele, chybama se člověk učí. Včera jsem fotila psy ve vodě a kdybys viděla, kolik fotek jsem zahodila grinning smiley grinning smiley grinning smiley ale to je právě to - nikde je radji neukážu, když jsou hnusný - zapláču nad pěkným momentem, ale vyhodím, jako jogurta, který má už plíseň grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Je bezvadný, že už máš snahu, aby fotky byly koukatelné a máš je pěkné. Dřív ti to bylo fuk winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 20.07.2018 13:58
     



    drahus napsal(a):

    Copa? Plivla sis na sklíčko objektivu a vypucovala ? grinning smiley Hele, chybama se člověk učí. Včera jsem fotila psy ve vodě a kdybys viděla, kolik fotek jsem zahodila grinning smiley grinning smiley grinning smiley ale to je právě to - nikde je radji neukážu, když jsou hnusný - zapláču nad pěkným momentem, ale vyhodím, jako jogurta, který má už plíseň grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Je bezvadný, že už máš snahu, aby fotky byly koukatelné a máš je pěkné. Dřív ti to bylo fuk winking smiley

    ......nebylo mě to fuk, ale někdy jsem ty rozdíly neviděla,.... tedy u nás co fotíme mobilem. Třeba ty štafle s fuchsiema nevyfotím, ani foťákem ani mobilama sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoporadna?

    Datum: 20.07.2018 15:37
     

    A proč ne? Jsou proti slunci? Je tam velký stín nebo proč? Téměř vše vyfotit jde v některou denní dobu (venku) Tak popřemýšlej a stále je foť a pokaždé jinak. Nefotíš na film, abys musela šetřit, tak je foť, foť, foť. Ono se zadaří. Třeba víc z boku nebo z druhého boku nebo si stoupni na židli (nespadni!) nebo naopak na bobek. Zkoušej, ono se zadaří, věř mi

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.