sobota 27. dubna, 05:42 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

Datum: 16.05.2009 08:47
 

Soutěžní fotky najdete všechny zde..

[www.week.cz]

 

Vyhlašujeme čtvrté kolo fotosoutěže! Tentokráte jsme sáhli do fauny. Zvířata jsou všem blízká a neměl by být problém nějaké "ulovit". Je jedno, zda to bude slípka na smetišti, pejsek či kočička které máte doma, slon v ZOO, nebo půjdete lovit do volné přídody. Je to jen a jen na vás. Toto kolo je jednoduše ZVĚŘINEC

 

Vkládaní soutěžních fotek zde:

 

[www.week.cz]

 

 

Opakování je matka moudrosti, a proto čtěte znovu:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie se otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie. Vkládaní fotografií bude odstartováno v pondělí 18. května v 18.00 hod

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod... grinning smiley

V minulých kolech jste všichni ukázali, že jste vzali hlasování zodpovědně a nestalo se, že by měli všechny fotky šmahem samé pětky..Doufáme, že se opět zúčastníte v hojném počtu a nikoho neodradí to, že třeba nevyhrál..Je to jenom hra winking smiley

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 27. května do 18.00 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do neděle 31. května do 18.00 hodin.

Následně budou odtajněni autoři a zveřejněny výsledky, stejně jako v minulém kole.

 

Tak foťáky k ruce a dejte se to toho... winking smiley

 

Tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (27.05.2009 22:18)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 6 z 7
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 19:59
     

    Nemůžu se vynadívat flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 20:09
     

    Tý jo, to je zase paráda!!! thumbs down A u některých se směju jako blbec grinning smiley.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 20:14
     

    Taky mně některé pobavily grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 21:21
     

    Holky posílala jsem včera před bouřkou ještě jednu fotku a ona tam není eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley, přitom mi to napsalo že jo sad smiley

     
  • Autor: Jolana
    Status: začátečník

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 21:24
     

    Ja jsem tam dnes poslala tři a neni tam ani jedna sad smiley leda, že jsem to poslala jinam, ale nikde se to neobjevilo sad smiley????

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 21:28
     

    Holky jinak úžasný tolik nádhernech fotek, jsem nadšená co všechno jste ulovily thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 21:41
     

    To je divný..nikam se přece nemohly ztratit..Písněte adminovi, to bude asi nejlepší..

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 21:45
     

    To už stejně nemá cenu už to nechám, je tu líný připojení asi by to dopadlo stejně.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 21:47
     

    No včera mi taky večer vypadl net na chvilinku..fakt nevím..to je škoda..

     
  • Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 21:49
     

    Tady bouřka ani nebyla, ale leze to jako šnek, ale napsalo mi to že byl příspěvek vložen nebo jak to tam píše. Nevadí dám to potom do přebytků, jen škoda, že je lepší než ta soutěžní chjo.....

     
  • Autor: Jolana
    Status: začátečník

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 21:53
     

    Myslím, že jsou tam vyvedené kousky a gratuluji předem autorům thumbs down. Já to zkusím zase příště. grinning smiley angry smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 27.05.2009 22:28
     

    Holky ono je to možný, že se něco sepsulo někde po sítí..příště nečekat na poslední chvíli.. winking smiley

    JOjo..spousta je úžasnejch..tentokrát mám favoritů hned několik..

    [www.week.cz]

    Odkaz na přímej vstup do soutěžní galerie..bohužel malý technický problém..není na hlavní straně..

     
  • Autor: Jolana
    Status: začátečník

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 28.05.2009 10:03
     

    Jj je to pro mě dost nepřehledný.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 28.05.2009 13:42
     

    ... sama za sebe musím říct, že mi odkaz na soutěžní galerii na hlavní stránce také chybí sad smiley 

     

    ... všechny vaše úlovky zvířecích tlamiček jsou skvělé thumbs down flower smiley , u některých zvířátek bych místo focení raději zdrhla grinning smiley , u jiných jsem se zasmála, na některých je vidět, že zvířátka jsou holt živá věc, která holt fotografujícímu nezastojí a nezapozuje přesně tak, jak by si přál winking smiley grinning smiley a ta šíře fotografií zachycených zvířecích druhů je opravdu široká winking smiley

     

    ... Jájo, Jolano, jak jsem psala, tak třeba ani já jsem si nebyla jista, zda fotografie byly nahrány, PC se mi sekalo, tak jsem čekala do zveřejnění galerie, jak na tom tedy jsem, je škoda, že se vám to nepovedlo ty fotky přidat sad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC

    Datum: 28.05.2009 15:53
     

    Jolčo a ostatní...vloudila se chybička...bohužel admin je mino domov, tak to musíme řešit takto.. winking smiley Aby se nemuselo proklikávat, tak jsou uvedeny přímé odkazy na vstup do soutěžní galerie zde v úvodu blogu a ještě v upoutávce v galerii.

    Snad to nebude takový problém to najít.. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.