sobota 27. dubna, 04:53 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotosoutěž
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

Datum: 18.03.2009 10:05
 

A je tady již třetí kolo fotosoutěže! Kdo z vás zahradnic se těšil, že dáme „jaro", můžete se zase uklidnit, protože jaro tedy rozhodně... BUDE! Protože ale ne každý je z jara tak vodvařen jako Jája, Hespa, Mona, Anavi, Jolana, Vlaďka, Missi, Lada (vlastně skoro všechny), raději zlehínka téma „zamlžíme". Takže pozor - třetí téma „Fotoklá(tě)ní" na Weeku nese název „SÍLA PŘÍRODY". Opět je čistě na vás, jak nám, divákům, zprostředkujete svou představu a své chápání síly přírody.

 

Opakování je matka moudrosti, a proto čtěte znovu:

 

UMÍSTĚNÍ FOTEK NA SERVER:

-každý účastník bude svou fotografii (opět v maximálním počtu tří kusů) umisťovat individuelně, a to tak, že do galerie, která bude k tomuto účelu a pro toto konkrétní fototéma vytvořena. Galerie bude v průběhu "první doby porodní" (14 dnů) zneveřejněna, otevře se veřejnosti až po vložení poslední soutěžní fotografie.

 

HLASOVÁNÍ:

Hlasování bude pětistupňové, takové, jak ho již dávno v galerii známe a provozujeme - tedy formou hvězdiček, a budeme tedy moci obodovat každou fotografii počtem hvězdiček od jedné do pěti.

 

DOPORUČENÉ BODOVÁNÍ:

 

Strukturace našeho bodování je, uznejte, silně vtipná:

 

* snaha se cení, snad příště...

** no... něco na tom je (ale nevim co)

*** dobrá práce!

**** velmi dobrá, z tebe ještě něco bude!

***** ucvrnkávám blahem, zelenám závistí a svůj foťák odhazuji vdál

 

Ani tentokrát nebude hlasování odtajněno, nikdo se nedozví, že jste dali někomu jeden bod, protože vám poslal chcíplý klacky a ne sazeničky, nebo protože vám dost nepochválil... Eee... namátkou... stolek v koupelně angry smiley grinning smiley .

 

 

TERMÍNY TOHOTO KOLA:

Soutěžní snímky je třeba umístit do galerie k tomu určené nejpozději ve středu 1. dubna v 18 hod. Po té bude galerie "slavnostně otevřena" a zahájíme hlasování - to bude tedy probíhat od zveřejnění soutěžní fotografií až do dvanácté hodiny polední v neděli 5.dubna.

Změny od minulého kola - pokud to bude možné (což ještě není jisté, čekáme na admina*) nebude při hlasování možno vidět ani autory, ale ani body, které jednotlivé snímky již získaly. Jsme jenom lidé a necháme se jistě podvědomě ovlivnit. Dále budeme konzultovat možnost, že by nebyla zveřejněna celá "výsledková listina", ale jen - zjednodušeně řečeno - její "lepší půlka". (K tomu se klidně vyjádřete, jde nám o to, aby člověk s umístěním na posledním místě nevěděl, že je poslední, a nebyl proto smutný, zklamaný, zoufalý, zdrcený, zcena zlomený či mrtvý.)

*Cheche, zkuste si ve Wordu zatrhnout automatické opravy překlepů a napište „čekáme na admina". Z admina to udělá zeminu. Nevím, jestli Word reaguje na roční období a zvýšený zájem o tento artikl, dokonce není od věci se zamyslet, zda Word nemá smlouvu kupříkladu z Baumaxem,.. Nuže čekejme tedy na vyjádření zeminysmiling smiley.

 

No nic. Čili:

 

Dnešním dnem počínaje máte čtrnáct dnů na ztvárnění tématu SÍLA PŘÍRODY. Už jste vyzrálí borci, už vám nemusím připomínat, co všechno může k tomuto tématu promluvit. I když jsme volbou tématu chtěli akcentovat především jaro a vše kolem něj, není zdaleka nutno držeti se toliko sněženek, podívejte se třeba na ty machry, co odhodili bundy a prsí se po městě v tričkách... No není to síla?

 

Blablabla, vše bylo řečeno, mazejte ven.

 

Za tvůrčí team Fotoklá(tě)ní dobré světlo přeje

 

Stano

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 18
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 02.04.2009 12:34
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Majko!!!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 02.04.2009 12:52
     

    Holky, nevím, zda je někde výslovně uvedeno, že komentáře k jednotlivým fotkám lze sice dávat již od počátku, ale dohoda zní tak, že slovní hodnocení bude uváděno až po skončení hlasování - kdyžtak to tam někde zvýrazněte. Díky.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 02.04.2009 18:52
     

    Tak uz mam taky odhlasovano, tentokrat zadneho vylozene favorita nemam ale asi cca 5 prvnich mist eye rolling smiley doufam ze to neva! Tesim se na odhaleni, prohlizet ho budu ale az v pondeli, tak to uz u toho bude zase hafo komentaru.....a ja se nedoctu sad smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 02.04.2009 19:02
     

    Tak to je fajn, že už není nikde vidět..pro ty co jsou netrpěliví.. grinning smiley

    Jo komentovat by se mělo až po uzávěrce..., ale snad to je každému jasné..Už minule to tak bez problémů fungovalo..

    Suee, také mám těch favoritů víc...je to teď hodně vyrovnané..

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 02.04.2009 19:23
     

    Pozor...čtěte..

    Na žádost autora soutěžní fotky, jsem smazala tu kterou pod ni vložil Jabraka. Napsala jsem mu SZ, aby pod soutěžní nic nevkládal, že je tady spoustu jiného prostoru.. winking smiley

     
  • Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 02.04.2009 19:49
     

    Koukám, jak se vedoudí pozice neustále mění. Bude to napínavé až do konce. thumbs down

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 02.04.2009 21:05
     

    Taky nemám favorita vlastně.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 03.04.2009 08:37
     

    ono už je někde vidět řazení?

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 03.04.2009 08:41
     

    Když si Ivko rozklikneš "řadit podle" a změníš "data vytvoření" na "oblíbenosti".

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 03.04.2009 08:49
     

    eye popping smiley confused smiley

    To jsem ani nevěděla, že tu něco takového je!! Pořád tady ještě objevuji něco nového winking smiley flower smiley

    A já favorita mám, a hned napoprvé mě ta fotka uchvátila. smiling smiley thumbs down

    Navíc jsem dala tematicky podobnou, ale o dost méně nápaditou winking smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (03.04.2009 08:52)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 03.04.2009 14:05
     

    A jo!!! eye popping smiley eye popping smiley No helejte...a já si zrovna myslela, jak se mi ty fotky povedly... grinning smiley grinning smiley grinning smiley Je vidět, že tomu ani za mák nerozumím. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 03.04.2009 14:12
     

    Já se jdu vždycky ubezpečit, jestli jsem pořád skoro poslední ... a zatím se daří winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 05.04.2009 12:15
     

    Tak kde jste? Máme tady autory! love smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 05.04.2009 18:31
     

    Žádné velké překvapení....favoriti vepředu. Mně překvapila Helenka...to byl můj favorit. thumbs down

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Fotoklá(tě)ní III. - SÍLA PŘÍRODY

    Datum: 05.04.2009 18:51
     

    Monči, děkuju za pochvaluflower smiley

    Jenže já se k počítači dostala až teď a čistě soutěžní fotky nevidím nebo je opět neumím najít, kde jsou. Sice jsem našla "Síla přírody", ale pořadí je už pomíchané s těmi co se do soutěže nevešly.sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotosoutěž (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.