čtvrtek 28. března, 20:50 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kultura
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: jabraka
Status:

Eurosong a Tereza

Datum: 23.05.2008 21:01
 

Tak nám vyhodili Terezu Kerndlovou v Srbsku z Eurosongu.Asi se jim nelíbila.

Prý měla lepší nohy než zpěv.

JABRAKA

[url]

;eurl=http://hudba.o2active.cz/detail.aspx?id=14636[/url]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 23.05.2008 21:22
     

    Tuhle jsem zahlídla v televizi Terezu a měla na sobě ty bílý šatičky. Moc jí to slušelo. Má krásný nohy, vlasy a vůbec všechno. Pokud na Eurosongu zpívala v těchto kraťasech, tak si tím myslím ublížila, protože se mi to jeví jako hodně nepovedená image. V těch šatech byla fakt báječná.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Eurosong a Tereza

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 23.05.2008 21:49
     
    Evano...já jsem měla telku puštěnou a tak jsem koukla..Měla bílé šatičky a vlasy vyčesané myslím do ohonu..Toto je asi z nějaké zkoušky..
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 23.05.2008 22:12
     

    Lado, dík za info.

    Jabrako, hoď mi sem Terezu v bílých šatičkáchplease smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 23.05.2008 22:39
     
    Evano mrkni do archivu ČT1 včerejší přenos tam je..zpívala myslím osmá,nebo devátá [www.ceskatelevize.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (23.05.2008 22:39)
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 23.05.2008 22:54
     
    Lado, tak jsem na to mrkla. Ten přenos nebyl kvalitní, ale i tak se mi ta písnička moc nelíbila. Ale jak už jsem řekla, šatičky jí moc slušely.
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 24.05.2008 00:54
     

    Evi,ten přenos je ale velmi dobrý,lepší,než z You Tube.Akorát záleží na přehrávači .

    Tady je ještě jednou odkaz přímo hudby.

    JABRAKA

    [www.ceskatelevize.cz]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 02.03.2009 16:35
     
    U nas prave teraz bezi po rokoch tiez sutaz Eurovisie - nevidela som sice vacsinu, ale vcera som pozerala...a tato pesnicka sa mi celkom pacila..
    Podla ohlasov asi nielen mne, lebo zvitazila v tomto semifinalovom kole smiling smiley a mnohi z nej robia favorita celej nasej sutaze:
    [url]
    =related[/url]
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 02.03.2009 19:33
     
    Keria,já niekedy to niekedy sledujem,ale táto pesnička mi unikla.
    Mne sa celkom páči,lenže to ešte neznamená ,že uspeje i v medzinárodnej súťaži. Táto mi pripadá ako klasická festivalovka.Síce posobivá ale, podla mňa ,nič nového pod slnkom.U nás po prvý krát neprebieha žiadná národná súťaž ,ale priamo sú nominovaný Gipsy.cz.
    Keďže sa mi páčia,tak som spokojná(a zvedavá,či uspejú). Hlavne,že tam nejde taká hroza ako Terezka Kerndlová.
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 03.03.2009 08:40
     
    Anny, u nas to predtym televizie vypustali...naposledy pred rokmi tam bol Palonder a potom Hasprova, tiez priamo..
    Mas uplnu pravdu, je to typicka festivalovka... winking smiley, aj s orchestrom v "pozadi"...Tato pesnicka bola v poslednom kole, teraz bude finale..a kludne to moze nakoniec vyhrat niekto iny...
    Hm, nemozem si pomoct, ale z toho co som videla, tak sa ma okrem tejto pesnicky nic extra "neoslovilo", lebo ja mam radsej "melodicku" hudbu - aj ked moze kludne ist aj o nieco tvrdsie ....a tato ma chytlavu melodiu...
    Hm...ale v priamom vysielani Pociskova miestami nemala zrovna "najprijemnejsi" hlas( ja som sem davala studiovu nahravku). Pre mna zrovna ona je to, co mi trochu na tej pesnicke vadi, farba hlasu Mikulcika naopak moc paci.....ale asi si toho vedomi, lebo som citala, ze tento tyzden budu makat na zdokonalovani "prednesu"...
    --------------------
    Noo...a ti ceski Gipsy sa mi pacili aj minule... s dobrou pesnickou mozu fakt zaujat (...ciganske temperamentne, alebo clive melodie...pre to som vzdy mala slabost smoking smiley)
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 03.03.2009 10:18
     
    Mne sa práve páčila nejaká baba,teraz v poslednom kole. lenže,já už moc tých nových slovenských spevákov nepoznám. Ale vyhladám ju. winking smiley
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 03.03.2009 10:23
     
    Jo,už som si vzpomenula-Janais.
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 03.03.2009 11:37
     
    Toto?...nevidela som, lebo malokedy vydrzim sediet pri nejakom programe v TV celu dobu...aj filmy zvycajne vidim cele az po niekolkych opakovaniachsmoking smiley.....
    [url]
    [/url]
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 03.03.2009 12:06
     

    áno,to je ono. Lenže zase neviem,či by v medzinárodnom boji uspela. Myslím,že je to dosť charizmatická speváčka,tá pesnička dosť stojí na jej osobnosti a aj na texte. A neviem ako by zaposobila,na niekoho,kdo nerozumie slovám.

    Mne sa moc páčila,viac ako preferovaná Schindlerová. Tú som už dlho nevidela a bola som prekvapená aká pekná baba sa z nej vylúpla!

     
  • Status:

    Re: Eurosong a Tereza

    Datum: 03.03.2009 12:34
     
    anny-Schindlerka je síce pekná,ale aj pekne namyslená,cez Vianoce sme ozvučovali jeden dobročinný koncert,kde okrem iných vystupovala aj ona,ale stretnutie s ňou ma dosť nepríjemne sklamalo,bola arogantná,ako keby tam všetci boli len pre ňu,jej otec sa to snažil trocha zakrývať a ospravedlňovať všetkým možným(pracovnou vyťaženosťou,stresom),ale aj tak tam nezanechala moc dobrý dojem,spievať teda naozaj vie,ale trocha pokory by jej nezaškodilo
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kultura (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.