úterý 19. března, 03:53 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Aktivity a volný čas
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Aktivity a volný čas
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

Datum: 01.05.2007 21:14
 
skluzavky.jpg

Moc se mi líbí různé dřevěné atrakce pro děti, v poslední době jich hodně "vyrostlo", ale myslím si, že ne pořád dosti. Domnívám se, že i u nás na vsi by rodiče menších dětí něco podobného rádi viděli, ale holt vše je o penízkách sad smiley .

Na fotce je malé hřišťátko z arboreta v Sárváru.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567 | další
    Aktuální stránka: 1 z 7
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 02.05.2007 07:11
     
    Libi...taky se mi ty dřevěné programy pro děti líbí a plánujeme něco na zahradě. Muž už má připravené dřevo...tak jsem zvědavá, kdy se k tomu dostaneme.grinning smiley Já zatím ukládám inspirace z netu do svého PC.winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 02.05.2007 07:36
     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 02.05.2007 19:33
     
    dsc04193.jpg
    Další fotografie:

    několik fotek ze zámeckého parku ve Vlašimi (občas fotím všechno co vidím,s tím, že se to bude třeba někdy hodit grinning smiley ).

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 09.05.2007 16:07
     
    4.jpg

    Nejnovější hřišťátko, které jsem potkala bylo v Humpolci.

     

    Trochu jsem ve školce zapátrala v časopisech, tak přihazuju několik odkazů.

     

    [www.lunapt.cz]

    [www.revo.cz]

    [www.detskahriste.cz]

    [www.alestra.cz]

    [www.floraservis.cz]

    [www.kompan.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 16.05.2007 00:35
     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 16.05.2007 09:12
     
    Nám vyrostlo jedno pěkné hřišťátko hned za barákem. Je tam krom dřevěných atrakcí a skluzavky i velké zavírací pískoviště, ale strašně mě štvou maminky, že i přes zákaz tam berou své pejsky. Víte, že já pejskař jsem, ale myslím si, že na dětská hřiště nepatří! Když chodím okolo s našimi čtyřnohými miláčky z procházky, ti vědí, že v této oblasti se nesmí ani snad čumákem dotknout trávy u chodníku i přes to, že hřiště je odděleno od chodníku úzkým pruhem trávy a živým plotem. Musí hezky šlapat jen po asfaltu. Až za hřištěm jsou běhat do trávy. Ovšem maminky, které chodí na hřiště s dětmi si tam psy vezmou a neberou ohledy, že se jiné maminky mohou třeba psů bát, o dítkách ani nemluvě a o hygieně už vůbec! Je fakt, že na dětských hřištích nadělají víc paseky kočky (kálení do písku) a je tam i větší nebezpečí (nejsou očkované, paraziti a různé nemoci toulavých koček), proto je ale pískoviště přes noc, kdy je klid kryté zašupovací střechou (pokud ho někdo večer zavře). My jsme na zahradě pořídili skluzavku, houpačky, pískoviště aj. s plastu, protože máme málo místa a tak když děti odjedou, uklízíme... smiling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 16.05.2007 09:28
     
    drahus, tak to mě fakt překvapuje, že je nějaká maminka schopná jít na pískoviště se psem eye popping smiley . Když jdu s tím naším do školky, nechávám ho ještě kus před brankou školky!!! Ale nedávno mi učitelka říkala, že jiná maminka šla se psem až dovnitř (do areálu školky), ten tam vykonal potřebu (mám na mysli tu "větší" potřebu smiling smiley ) a ona dělala, že to nevidí confused smiley eye rolling smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 16.05.2007 16:35
     
    Lidi jsou různí, bohužel sad smiley Naši psi se nevydělají ani na zahradě, jen když jsou v nouzi a to hned uklízíme. Jsou i pravidelně kontrolováni na parazity. Nechci ohrozit vnoučata. Štve mě lidská bezohlednost. A v dětském areálu nejvíc!
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 16.05.2007 17:03
     
    drahus, jak jste to dokázalI???? že pes nejde na zahradě? Manžel s ním chodí ráno, než jde do práce, pak já když jdem do školky, po obědě, pak ještě večer a stejně je někdy hovínek plná zahrada sad smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 16.05.2007 17:20
     
    Sama nevím. Nedělala to ani předchozí fena briarda ani současní hafani a pes ani neobčůrává stromky. Jen jesm několikrát řekla, že se mi to nelíbí a před ním jsem omyla keř nebo stromek konví s vodou. Chodí čůrat jen na velké stromy, kterým to nevadí smiling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 16.05.2007 18:45
     
    tak já celkem zřetelně před ním říkám, že se mi to nelíbí, oplachovat konví nebo kýblem chodím taky, nic platný... nevdávno jsem nastříkala hadr nějakým sajrajtem STOP-PES, má to zamezit tomu, aby do toho místa chodil pes čůrat. Já tím hadrem obalila nejvíc ohrožený strom a za chvíli koukám, že on ten hadr má v hubě a lítás tím po zahradě, přitom to smrdělo tak, že mi z toho bylo skoro blbě confused smiley angry smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 16.05.2007 18:54
     
    the finger smiley the finger smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 21.06.2007 21:06
     
    archa.jpg
    Další fotografie:
    dětské hřiště ve tvaru Noemovy archy v Jihlavské Zoo
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Dětská hřiště, průlezky, skluzavky apod.

    Datum: 01.07.2007 00:42
     
    denis ,nikola 16.6.07 015.jpg
    Další fotografie:
    Tohle vyrobil pro vnoučata můj muž.
     
Stránky:  1234567 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Aktivity a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.