pátek 26. dubna, 15:11 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Josefina
Status: začátečník

Cyklo oblečení

Datum: 31.07.2011 18:27
 

Zdravím, chci se zeptat v čem jezdíte na kole. Kupujete si spešl cyklo oblečení, nebo to neřešíte a jedete v tom co je zrovna po ruce?

Josefína

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 24.08.2011 15:18
     
     
  • Autor: Reklama

    Re: Cyklo oblečení

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 24.08.2011 22:00
     

    Kunci bunda kabelkového formátu je dobrá volba..nedám na ni dopustit. thumbs down Slouží mi už několik let, lehkej deštík v pohodě zvládá.Nedávno jsem ji prověřila deset kiláků v intenzivním dešti... lehce zvlhlá ramena a samo trochu předloktí. Není to pláštěnka tak fakt dobrý..Moji spolucestovatelé v obyč bundě přijeli mokří na kůži..hodně prima kilomertů.. smiling smiley

    Josefíno tak to je skvělé...až vyzkoušíš podej hlášení.. winking smiley 

    Jo do lidlu se zejtra chystám, mám spadýno na tu softshellovou bundu. Minule je měli v turistické sekci, ale bohužel měli jen černou..No prohlédla jsem alespoň matroš a za ty prachy je to skvělé..Tato cyklo je šitá dobře, že se dá nosit i normálně..

     


     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 25.08.2011 09:17
     

    Tak mám cyklo capri gaťky s vycpanou prdýlkou smiling smiley, softshelku, bundu, rukavice na kolo, cyklofusky a koupila jsem i ten gelový potah na sedlo a přilbu!!! U pokladny se o mě poněkud pokoušely mrákoty grinning smiley, ovšem utěšuju se tím, že jinde bych za to dala x krát víc. Jen s touhle výbavou teda asi budu muset na tom kole jezdit častěji, než jednou za měsíc... stydlin smiley Už jsem vymyslela, že budu jezdit do práce na kole i v chladnějších dnech (teď jsem jezdila jen když bylo teplíčko) a v práci se budu převlíkat... Nějak to využít prostě musím grinning smiley

    Chtěla jsem jít až v těch jedenáct, místo oběda, ovšem kolega znalý věci mě vyštval již v sedm hodin z práce, ať mažu do Lidlu smiling smiley. No nevěřily byste tomu, ale prý tam čekalo už 30 lidí ještě než otevřeli!! Vrací se nám socík smiling smiley, jen fronty nebudou na banány, ale na softshelky grinning smiley. Uvnitř probíhalo hotové šílenství, měla jsem skoro klaustrofobii grinning smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (25.08.2011 09:20)
     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 25.08.2011 13:39
     

    LadaB : myslíš takovou, co se smotá do mini válečku? Tak tu mám taky, myslím že od T-mobilu nebo nokie a je fajn. Pokud úplně neleje, tak je to v pohodě.

    Jinka kraťásky sem ještě nevyzkoušela, koupák a včerejší vedro mě zmohlieye rolling smiley, takže jsem se na kolo ani nedokopala, tak snad dneswinking smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 25.08.2011 20:39
     

    Ivčo já mám taky softvelku, ale jen černobílou a podvlékací triko. To samé pro manžu a ještě brašničku s nářadím. Ty jsi byla tam u vás na brněnský? Tam byla kolegyňka a podávaly jsme si hlášení telefonemwinking smiley . Já byla u nádra a i tam bylo před sedmou mim. čtyřicet lidí a u druhého vchodu rovněž takže docela maso.grinning smiley Myslím, že za necelou hoďku nebylo ani ň. Ikdyž ty by si mohla jet klidně v poledne protože tvoji velikost XS či S seženeš i v polednegrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 25.08.2011 21:52
     

    Josefíno jasně myslím takovou...nedám na ni dopustit. Neboj Kraťasy vazkoušíš, jet na vejlet v tomto počasí to je sebevražda.. winking smiley

    Ivčo, Marci tak kam vyrazíme, budem stejný..sem si nakonec po dlouhém rozmýšlění koupila taky tu černobílou..i ty trička, jsou dobře řešený. Jinak jsem jen očumla, nic nepotřebuju. Lidí také hafo..Ty zateplené kalhoty jsou taky dobré, mám takové už dlouho a kolikrát vyrazím i v zimě, když je sluníčko a bezvětří. Z podzimu a jara nejsou vůbec k zahození.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 26.08.2011 08:54
     


    Maca napsal(a):

    Ivčo já mám taky softvelku, ale jen černobílou a podvlékací triko. To samé pro manžu a ještě brašničku s nářadím. Ty jsi byla tam u vás na brněnský? Tam byla kolegyňka a podávaly jsme si hlášení telefonemwinking smiley . Já byla u nádra a i tam bylo před sedmou mim. čtyřicet lidí a u druhého vchodu rovněž takže docela maso.grinning smiley Myslím, že za necelou hoďku nebylo ani ň. Ikdyž ty by si mohla jet klidně v poledne protože tvoji velikost XS či S seženeš i v polednegrinning smiley grinning smiley

    jo, jo, říkala jsem kolegům též... že měli vše pouze ve velikosti 36/38, ty větší ani prd... confused smiley Já si oblíkla tu černobílou taky, ale procházející paní pravila: Vemte si tu růžovou, co jste měla předtím, v tomhle jste jak můra grinning smiley. Tak jsem dala na ni. A šusťákovou bundičku mám taky v růž (ač tu barvu nesnáším), páč to jsem byla zase v jiném koutě a jakási přihlížející mladá paní mi povídala: Tu si vemte, moc vám sluší. Tak si to nekup grinning smiley.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 26.08.2011 14:55
     

    Ty jseš ještě mladá kočka tak proč né růžovou, ale já stará bába??eye popping smiley ani náhodunono smiley . Já ji budu nosit i na pěško ráno do práce takže ji využiju a v tý růžový bych si připadala blbě, ještě tak kdyby byla v modrém.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 26.08.2011 17:02
     

    Marci...stejné myšlenkové pochody.. grinning smiley Taky byla na mne moc růžová, myslela jsem že bude trochu víc do tmava. Nechápu proč neudělaj i v modrým, ta pánská měla barvu dle mého gusta.

     
  • Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 28.08.2011 21:09
     

    tak tu modrú si dnes kúpil manža v Poľsku,je to naozaj pekná modrá a mali tam ešte dosť vecí,zdá sa mi,že Poliaci moc na kola niesu winking smiley

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 29.08.2011 11:09
     

    Ahoj, tak konečně můžu podat hlášení winking smiley O víkendu bylo celkem rozumně, takže sme s přítelem vyrazili na kolo a dokonce sem ujela nějakých 40 km (ale dalo mi to pořádně zabrat)

    Kraťásky sou super, akorát mi na začátku vadila na cyklo vložka, ale to je celkem logické, když sem s ní předtím nejezdila. Nevyhrnují se,což je super a vypadala sem v nich jakžtakž normálněsmiling smiley, vzala sem ji jen delší obyč tílko a jelo se

    Materiál vypadá taky kvalitně, taže myslím že nějakou dobu vydrží

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Josefina (29.08.2011 11:13)
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 29.08.2011 15:07
     


    Kunc napsal(a):

    dneska jsem si objednal v e-shopu ultralehkou nepromokavou budnud, která zabere asi tak 100x míň místa v baťohu než tu co jsem měl do teď takže pecka a ještě dres

    Přeju hodně úspěchů v ježdění winking smiley smiling smiley

    Pokud sem nakoukneš, jakou bundu sis objednal? please smiley please smiley please smiley

    Já na naše vyjížďky - kolem humen - 20-25 kilásků - pro jistotu s sebou tahám bundu , zejména teď k podzimu, si myslím, že lepší zmoknout v bundě, než jen v tričičku.

    Našla jsem tuto Humi Cyklo 2 , o větrovce Humi psala tu LabaB, tak jsem si dala vyhledat.

     

    Jinak mám kraťasy i cyklokalhoty z Lidlu - kupované v akci na jaře a z loňska cyklokraťasy -nějaké značkové a rozdíl není znát, a dle doporučení jezdím naostro a spokojenost. Ono to spodní prádlo - pokud není termo - tak se člověk zpotí , bez prádla zpocená nejsem, kraťasy jsou propustné .

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 29.08.2011 15:17
     

    Jo a nahoře zatím obyč volnější trička, na podzim mám termokriko s dlouhým a nějakou mikinu .

     

    A helmu UVEX mám koupenou od kamarádky - letos od června - a spokojenost nejvyšší. thumbs down Jezdím s ní, i když jedeme městem na tai-či , i když se jedeme projet za město , a cítím se v ní dobře, odráží slunko, takže mi ani není vedro thumbs down spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 30.08.2011 18:31
     
    001.jpg
    Další fotografie:

    V neděli jsem poprvé po operaci kolene vyrazil s manželkou na kola. Krásný počasí a perfektní viditelnost - no to Vám byla panoramata.

    Na druhé fotce je vidět Temelín a v pozadí Šumava. Na čtvrté je po zvětšení vidět červená tečka - to je moje manželka. No řekněte sami, že nemá velkej zadek ? winking smiley

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 27.10.2011 10:08
     

    Ahoj shanim zimni bundu na kolo. Nedate mi nejake doporučko, než koukim neco blbyho?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.