pátek 26. dubna, 20:19 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Josefina
Status: začátečník

Cyklo oblečení

Datum: 31.07.2011 18:27
 

Zdravím, chci se zeptat v čem jezdíte na kole. Kupujete si spešl cyklo oblečení, nebo to neřešíte a jedete v tom co je zrovna po ruce?

Josefína

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 12.08.2011 09:44
     

    No dres by se kvůli těm kapsičkám chodil, teď jezdívám s malým batůžkem. Tahám vždycky plno věcí smiling smiley

    Teď bych si chtěla pořídit hlavně ty kraťasy a pak se uvidí co s dresem..

    Přes léto jezdím většinou v tílkách kvůli opálení, ale teď je tam blbé počasí, že to ani neřeším.

    Jinak s helmou jezdím už dost dlouho, mám se ráda a člověk nidky neví, co se může stát. S tou indulou už sem to v nějaké diskuzi četla grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cyklo oblečení

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 12.08.2011 22:30
     

    ... jo indulona, to je fenomén. Už na ní dělali prej topinky a teďka tohle. By moh bejt reklamní slogan: "NA KOLE S INDULONOU A BEZ VLKA."

    Nebo jednoduše - kdo maže ten jede. Tak si namažte řetěz ať Vám nevrže !!
    winking smiley

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 16.08.2011 14:10
     

    No indulonu radši vynechám a pořídím si ty kraťasysmiling smiley Ještě se zkusím podívat po obchodem, všude sou ještě slevy, tak třeba na něco natrefímwinking smiley a když ne, tak zatím asi vedou ty kraťasy od rogelli.

    A řetěz mi nevrže - nemám to ráda grinning smiley

     
  • Autor: Kunc
    Status: nováček

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 20.08.2011 10:00
     

    Zdravím,

    začetl jsem se do téhle diskuze a jednoznačně musím také potvrdit, že kraťasy jsou tou správnou volbou.

    Záleží také na tom kdy jezdíš. Já osobně mám mnohem raději slunečno a teplo, než oblačno a chledněji, z čehož plyne, že kraťasy jsou lepší než ''uťáplé'' elasticky cyklo-kalhoty.

    Dřív jsem jezdil trasy kolem těch 50km a třeba po 2 dnech už jsem měl co dělat si pak sednout na sedlo grinning smiley. Takových 10km jsem si zvykal než to přešlo. Teď s kraťasy už je to vpohodě. Jezdím celkem pravidelně a rozhodně delší trasy než 50km.

    Zatím co jsem jel nejvíc bylo 201km a to bych bez kraťas nedal. smiling smiley)

    Nyní si pořizuji už jen dres bez rukávů (cyklo-tílko) a bude to vše ok.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 20.08.2011 11:24
     

    No já mám elastický cyklogatě několikatery a tak mám srovnání. Mám jednak craft a i crivit z lidlu. Oboje v pohodě, ty crafťácký maj lepší a pohodlnější vložku o tom žádná, tak na dlouhé jízdy jedině ty. Na takové to popojíždění za humny 30-40 kiláků nevidím moc rozdíl i ty levné jsou mi pohodlné. Na pojížďky do 20 kiláků se ani nestrojím do cyklo, většinou jedu v běžeckejch elasťákách..Na kole jezdím každej den, do práce, po městě, než jít 500metrů pěšky jedu na kole.. grinning smiley , tak mám zadek dostatečně zvyklej a je jedno co mám na sobě a nedělá mi to problém. Kraťasy nemám, tak nevím, vyhovujou mi ty elasťáky. Taky záleží na spoďárech, to pak ani kvalitní katě nezachráněj. Na delší jízdy mám spešl funkční prádlo, na běžné už vím které fatk ne..Cyklo trika nemám, kapsa vzadu mě nějak nebere. Nosím oblečení od craftu, od triček všechny vrstvy a vyhovuje mi to. Jen tenkou nepromokavou bundu mám cyklo od Hummi, protože jediná vyhovovala mým požadavkům i na turistiku a vešla se do ceny kterou jsem byla ochotná dát..Mám na kole přidělané stále brašny, páč sebou stále tahám foťáky, tak neřeším kam co dát.

    Helmě jsem se dlouho bránila, nemám ráda něco na hlavě, ale letos jsem jela na kolo do Švýcarska do hor, tak jsem si ji pořídila. Byla jsem si jistá, že ji použiju jen tam a odložím. Musím přiznat jak jsem se mejlila, jezdí se v ní pohodlně, ochrání přes slunkem, větrem..Přehodnotila jsem svůj odpor a na delší jízdy si ji už beru automaticky.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 20.08.2011 11:58
     

    Laduš,tvé třicetikilometrové "popojíždění za humny" mě fakt pobavilo smiling smiley. Mě by takové "popojíždění" odrovnalo na několik dní grinning smiley

     
  • Autor: Kunc
    Status: nováček

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 20.08.2011 13:46
     

    Lada perfektní názory grinning smiley grinning smiley taky jsem se pobavil, ale jak píšeš máš pravdu ..

    a Anavi, já teda nevím kolik je pro Tebe hodně kilometrů a jaké máš kolo, ale já když jedu na kole a jedu trasu, kterou si zvolím tak má třeba 150km někdy i více, ale i méně. Nechci, aby to působilo, že jsem nějakej borec apod.. vůbec to není pravda, já se hodně zajímám o Cykloturistiku, a hodně mě baví, takže to podle toho i vypadá.

    Co se týče toho oblečení, tak mám jak jsem psal kraťasy s výstužkou, ty jsou na tyto trasy prostě nutné ... nebo nejsou, ale ujedeš 1 trasu, která má 150km a pak si skoro nesedneš spinning smiley sticking its tongue out a druhej den už vůbec néé na kolo grinning smiley grinning smiley

    dneska jsem si objednal v e-shopu ultralehkou nepromokavou budnud, která zabere asi tak 100x míň místa v baťohu než tu co jsem měl do teď takže pecka a ještě dres

    Přeju hodně úspěchů v ježdění winking smiley smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 21.08.2011 16:20
     

    Do práce to mám 5 km a i to se mi zdá někdy hodně grinning smiley, když potřebuju stihnout píchačky a můžu cestou vypustit duši... Můj rekord v jednom tahu je asi 86 km, takže fakt nejsem žádnej megacyklista. A jednou jsem si v pátek po práci "střihla" 50 km ke kámošce na kafe smiling smiley a druhej den ráno domů... Ale netvrdím, že bych si to chtěla někdy zopakovat. Chvílema jsem zvažovala volání záchranky grinning smiley. Ale až budou děti větší a bude víc času, asi bych se té cykloturistice věnovat chtěla. Baví mě to. Je to můj odvěký sen - strávit dovču v sedle kola.

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (21.08.2011 16:23)
     
  • Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 22.08.2011 12:29
     

    tento rok to dosť flákam,ale tie roky dozadu sme na kole boli dosť často,okolie máme prechodené,tak sme si hned pri kúpe auta,kúpili aj nosič na kola,je to skvelá vec,hlavne ked je málo času,tak sa hned ráno prevezieme autom a potom až do večera bicyklujeme,tých 100-120km sa dá urobiť v pohode,viac som neskúšala,ale stačí mi aj 20km,len aby to bolo častejšiegrinning smiley

    ked sme začínali,tak aj tých 20bolo dosťwinking smiley ,ale potom sme si kúpili nové kola a vtedy sme zistili,že ani kopce niesu prekážkougrinning smiley

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 23.08.2011 14:37
     

    Tak to já sem ráda že těch 30 km nějak v pohodě zvládnugrinning smiley Ale měla bych v ježdění zabrat, příští rok někde na jaře chceme vyrazit s partou někam na dovču na kolech, tak abych to vůbec zvládla.

    Jinak v obchodech sem štěstí neměla, už je to dost přebrané a když už sem na něvo narazila, tak neměli moji velikost. Takže sem si včera objednali kraťasy u rogelii a asi zítra by měli dorazit. Tak už se těším smiling smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 23.08.2011 19:36
     

    hmmmmm tak já jsem si po delším váhání konečně vybrala cyklosukni - objednala a světe div se, snad ty průšvihy přitahuju a tolikrát jsem si řekla že už do e-shopu nevlezu kdekoliv!!! sukýnku poslali - ta byla správně velikosti L, ale kraťásky pod ní byly jaksi S - a do toho se fakt nevlezu angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 23.08.2011 19:40
     

    V Lidlu je od čtvrtka akce na cyklo oblečení.

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 24.08.2011 11:04
     


    ilka napsal(a):

    hmmmmm tak já jsem si po delším váhání konečně vybrala cyklosukni - objednala a světe div se, snad ty průšvihy přitahuju a tolikrát jsem si řekla že už do e-shopu nevlezu kdekoliv!!! sukýnku poslali - ta byla správně velikosti L, ale kraťásky pod ní byly jaksi S - a do toho se fakt nevlezu angry smiley angry smiley angry smiley

    já už mám kraťasy z Rogelli doma a jsou super! padnou jak ulitý!! :-) k večeru je vyrazím vyzkoušet, teď jdu ale na koupák, jinak umřu :-D být tebou tak se vykašlu na cyklo sukni a koupím si taky normální cyklo kraťasy ;-) Ty z Rogelli můžu fakt doporučit, super materiál, a i hezky vypadaj :-) až je odzkouším tak napíšu, jak se v nich jelo :-D

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 24.08.2011 12:41
     


    Maca napsal(a):

    V Lidlu je od čtvrtka akce na cyklo oblečení.


    Chystám se tam, ale očekávám tradiční: Jé, paní, to už bylo v deset všechno pryč... sad smiley. NO jo, holt my pracující máme smůlu...

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Cyklo oblečení

    Datum: 24.08.2011 14:06
     

    Hele, to ti určitě musej vykoupit pracující na směny, páč my nepracující na to nemáme, přísahám. Co takhle zkusit nadávat na Carlose? smoking smiley grinning smiley

    Poučné téma. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.