pátek 26. dubna, 19:30 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin
Výsledné hodnocení: 5

Co vám na weeku chybí?

Datum: 05.11.2007 17:35
 

Zdravím,

již delší dobu jsem na weeku nedělal žádné změny smiling smiley

 

Pokud ale máte námět na nějaké vylepšení / rozšíření, tak sem s ním. (netvrdím, že vše udělám, ale pokusit se můžu smiling smiley

 

Já jsem např. přemýšlel, jestli by nebylo lepší mít recepty na vaření někde zvlášť, udělat si vlastní databázi oblíbených receptů, kde šlo hledat podle typu, surovin atp. Druhou možností je, upravit stávající kategorii "Vaření" a rozdělit ji do více podsekcí - polévky, pomazánky atp.

 

Pak plánuji udělat ještě menší redesign. Ale to bych určitě ještě konzultoval dopředu (navíc teď na to nemám moc času).

 

Další myšlenkou ze sféry úvah je používání uživatelských skupin a nechat si vytvářet libovolné skupiny a omezit přístup k některým příspěvkům jen pro určitou skupinu (např. srazové fotky atp.)

 

Má někdo nějaký zajímavý tip / poznámku?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 13
  • Autor: Rodynka
    Status: nováček

    Re: Co vám na weeku chybí?

    Datum: 15.04.2013 21:00
     

    Dobrý den, mě by vyhovovalo přidat kategorii Práce, kde by si ženušky mohly mezi sebou nabízet různé přivýdělky a ba naopak také se varovat před nedůvěřivými firmami atd... smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co vám na weeku chybí?

     
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.