čtvrtek 21. listopadu, 06:14 Svátek má Albert
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Kulturní akce
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Kulturní akce
Diskutujte! Tipy kam ve volném čase

Podkategorie:

Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Chodíte do kina, do divadla?

Datum: 06.03.2007 09:40

Pokud občas zajdete někam za kulturou, podělte se, co se vám v poslední době líbilo nebo na co se chystáte...

My plánujeme film Vratné láhve, tak uvidíme, jestli to bude stát za to.

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 15
  • Autor: Libi

Re: Chodíte do kina, do divadla?

Datum: 07.03.2007 19:56

Já jedu zítra do Prahy na koncert skupiny TINARIWEN - skupina z Afriky (snad kamarádka necouvne, když jsme to tak narychlo domlouvaly - dneska jsem vyhrála vstupenky a hned zítra je koncert) a jsem na to hrozně zvědavá.

• Autor: Reklama

• Autor: alca
    Status: začátečník

Datum: 08.03.2007 14:02

Na Vratné láhve se také těším. Svěrákovic humor mám moc ráda a Josef Tkaloun bude určitě dobrý.

V únoru jsem byla na Prolhané Ketty, I. Andrlová s Mahulenou se teda vyřádily. Dobrá oddechovka. Příští týden mám lístek na Gondíka s Brouskem - Jak jsem vyhrál válku. Jsem na to zvědavá. Na duben jsem si vyhlédla O. Havelku a Melody Makers (sakra jak se to jenom píše - snad víte co myslím). No a ještě mám před sebou akci s vnuky, kteří si za pěkné vysvědčení vyberou kino a po kině jdeme na pizzu.(ale už si to kino vybírají měsíc) Furt se zkrátka něco děje.

• Autor: Anavi

Datum: 19.04.2007 08:01

Chystáte se někdo na Bestiář?

[filmpub.atlas.cz]

Kritika ostrá, tak možná právě proto to půjdem shlédnout smiling smiley.

Datum: 19.04.2007 08:10

Tak na tohle jsem se taky chystala, ale... umí ta kritika vůbec něco pochválit??? smiling smiley

[filmpub.atlas.cz]

Datum: 09.05.2007 14:01

Tak před čtrnácti dny jsem byla u nás na koncertu Vaška Neckáře - ne že by to byl můj favorit, ale spíše ze zvědavosti. Docela to ušlo, jen ve chvíli, kdy předváděl taneční kreace a upadl, všichni čekali, co bude dál, jestli vstane a začne zpívat nebo budou volat záchranku confused smiley . Naštěstí to dobře dopadlo, vysvětloval to tím, že potřebuje větší prostor na tanec a toho se mu nedostávalo, tak zavadil o kabely na zemi.

Datum: 09.05.2007 14:15

p1030192.jpg
    Další fotografie:

V pátek 4. května jsem byla na Majálesu v Humpolci. Počasí naštěstí vydrželo a i přesto, že nad námi se mraky jen honily, tak neskrápla ani jedna kapka.

1. Fleret

2. Post it

3. Michal Hrůza

4. Sto zvířat

Datum: 26.09.2007 09:37

Film o mladých:

[filmpub.atlas.cz]

Nedávno jsme byli na Medvídkovi, takové "ze života"eye rolling smiley grinning smiley

• Autor: lostris

Datum: 30.09.2007 17:24

medvídka jsem prošvihla a ted dávají v kině gympl.docela ráda bych zašla zavzpomínat na časy dááávno minulégrinning smiley

Datum: 30.09.2007 19:08

lostris, na Gympl jsme plánovali jít v pátek nebo sobotu. vyprodáno!!!eye popping smiley

Datum: 01.10.2007 21:14

no to snad ne.my jezdíme do kina na poslední chvíli ,tak snad ...eye popping smiley

Datum: 07.10.2007 11:18

p1130049.jpg
    Další fotografie:

včera jsem byla v Počátkách na ochotnickém divadle Limonádový Joe a opravdu jsem se pobavila (dvě holčiny, co se mnou občas vyjedou na nějakou akci tam hrály, tak jsme byli pozváni), popíjeli jsme tam dokonce i Kola -Loku - Rány, šoky, kuří oka, vše vyléčí Kola Loka grinning smiley , kostýmy jim prý šila režisérka a byly fakt parádní

Datum: 19.11.2007 10:25

Tak Gympl už máme za sebou, docela to ušlo. Kino pro náročného diváka to ale stopro není smiling smiley winking smiley . Spíš to člověka donutí přemýšlet, jestli jednou bude takhle válčit s dětma - že se jako máme na co těšit...

Předevčírem nás známí vytáhli na Poslední plavky se Čtvrtníčkem. Já to nějak extra nestudovala, o čem to má bejt, byla jsem ráda, že večer někam vypadnem smiling smiley, ale téééda lidi, to vám byla krávovina eye popping smiley grinning smiley

Datum: 19.11.2007 21:22

poslední plavky dávají ted i u nás.docela chodíme na české filmy,tak dík za varování.grinning smiley

Datum: 20.11.2007 00:16

lostris, sem tam dobrá hláška od Čtvrníčka, ale sedět kvůli tomu tak dlouho v kině se asi fakt nevyplatí!winking smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Balkon-moje jediná zahrada... sledujete "nekomerční" filmy? Proč nenavštívit doprovodný ..

Vím,že nejsem sama,kdo má jen balkon na uskutečnění své "zelené oázy"...někteří jsou na tom ještě hůř,a mají jen parapety...ale jaké balkony! a jaké p

Autor: BEATRIX - 01.07.2007 20:50
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 43

Protože už nemám nějaký ten měsíc televizi (a fakt mi schází), tak jsem požádala svoji kolegyni (studentku na brigádě), jestli by mi nepůjčila nějaký

Autor: sm30 - 27.10.2008 18:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 9

Proč navštívit kongres a jeho doprovodný program na Náměstí Míru v sobotu 15.června? - vstup, oběd i hlídání dětí s programem ZDARMA - pestrý program

Autor: MonikaSistkova - 07.06.2013 19:15
Rubrika: Aktivity a volný čas - Komentářů: 0
Blog: Provence - GORDES UGANDA 2012 - pokračování VIETNAM 2017 - Halong Bay

Historické městečko s vlastním hradem, kamennými uličkami typickými pro Provence, v květu mě neznámých stromů, s počasím tak mizerným, že fotky jsou j

Autor: carlos - 06.06.2013 21:10
Rubrika: Francie - Komentářů: 2

Den sedmý - sobota Den osmý - neděle   Ve 4 hodiny mě budí prudká bouřka, holt rovníkové bouřky mají grády, ale bohudík i krátké trvání a pak

Autor: SPIKE - 13.02.2015 00:40
Rubrika: Afrika - Komentářů: 1

VIETNAM 2017 - Halong Bay 8.pokračování   Tak tohle už je opravdu poslední vietnamské zastavení. Z Hanoje jsme si udělali dvoudenní výlet d

Autor: SPIKE - 16.02.2018 23:30
Rubrika: Vietnam - Komentářů: 1
Galerie: "End áááááj vil olvejs lávjů.. Nováčci .............. Planeta opic

Autor: Stano - 07.05.2011 22:22
Rubrika: Prckové - Komentářů: 14
Nováčci ..............
Autor: kbubak - 18.08.2011 17:59
Rubrika: Kočky - Komentářů: 6
Planeta opic
Autor: soutez - 22.11.2011 22:38
Rubrika: Filmové inspirace - Komentářů: 35
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kulturní akce (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.